Aequlibre
Dołączył/a: luty 2026
Mielno
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@KrychaFCB Żółw schował się do skorupy
0
Może z tą bójką to jakaś zasłona dymna, oni chyba chcą nas przestraszyć przed meczem, że jak z nimi wygramy to nas pobiją w szczepionki
1
@tomek8756 tylko nie w szczepionkę
3
@Kgorecki2500 tylko smash
0
@ShawnC jak wszystko wygra we Francji to już też nie ma co siedzieć tam na ławce
10
Przygotować Yerba mate to żadna sztuka, jeszcze lepiej działa w połączeniu z innymi ziołami/herbatami, szkoda tylko, że nie mogę im o tym powiedzieć.
Co do Araujo to zdaje się, że przerwa mu nieco pomogła, ale ciężko powiedzieć, że już jest chłopak odrestaurowany. Wystarczy sobie przypomnieć jakim był potworem parę lat temu, wydawał się nie do przejścia i niesamowicie szybki pomimo wzrostu. Bardzo by się przydał Flickowi taki Araujo z głową, bo u nas trzeba dużo biegać za atakującymi.
0
Fabian Ruiz za De Jonga, za czy przeciw ?
2
Flick najważniejszy.
Lewandowski jak zostanie to ok, jak odejdzie to też ok, ale wtedy Ferrana trzeba sprzedać.
0
@ali3gator Flick by musiał do Bielsy jechać się doszkolić jak wszyscy
0
@Foton samo badanie testosteronu to za mało.
0
@ali3gator tego go nauczył Marcelo Bielsa, największy kozak wśród trenerów
1
@masik86 No właśnie nigdzie nie będzie lepiej i nie tylko dla niego samego. Poza tym zdąży jeszcze zarobić na emeryturę.
0
@Karol145 to się zgadza, ale fakt jest taki, że ich oszukano. Nie wiemy jakby grali gdyby było 11 na 10. Może by było 11 na 9, a może 10 na 10. Może PSG by to obroniło i w karnych przeszło, a może Bayern by ich rozjechał 5-1. Tego nie wiemy, ale wiemy, że ich oszukano.
2
Lewy zbyt ambitny żeby kończyć karierę i pewnie by chciał poprawić swój dorobek strzelecki w LM.
2
@Karol145 bardzo poważny błąd, ponieważ ostatecznie czerwona kartka i gra w przewadze długi czas. O drugiej ręce nie byłoby mowy, inny bieg wydarzeń.
1
@Karol145 ręka Mendesa
1
@Sinirsey ręka Mendesa, drugi plasterek sera żółtego, w efekcie plasterek wołowiny czerwonej
3
@Azi wczoraj wyraźny wał poszedł
0
@Sinirsey trochę dziwne, że tak cicho o tym wałku sędziego
0
@mmaciass Myślę, że szybko by to nauczyło obrońców trzymać ręce z tyłu, już dziś widać zawodników, którzy za plecy chowają ręce.
0
@mmaciass Może być dla Ciebie idiotyczne, ja bym wolał mieć jaśniejsze przepisy i te stare były lepsze w mojej ocenie.
Ręka Nevesa podobno jest właśnie przepisowa, tylko jak wspomniałem gdyby w pierwszej sytuacji sędzia dobrze zaregował, to tej drugiej by nie było.
Sytuacje z Mendesem oglądałem w kilku innych miejscach i wszyscy są zgodni, że powinna być ręka i żółta kartka za zatrzymanie bardzo groźnego ataku - tam Olise wychodził na dobrą pozycję.
1
Waszym zdaniem ręka Mendesa i czerwo ? Druga sytuacja z Nevesem ręka ? Jak dla mnie Bayern został przekręcony nieźle i aż trudno uwierzyć, że to przeszło.
Po pierwsze to powinno się zmienić przepis, że każda ręka to ręka i nie ma problemu z interpretacją. Pamiętamy Hernandez Hernandez Ferran Torres real madryt.
Po drugie gdyby sędzia odgwizdał rękę w pierwszej akcji to drugiej by nie było.
Po trzecie gdyby PSG grało w 10, to raczej Bayern pomimo swojej nieskuteczności by ich rozjechał.
Jestem ciekaw waszej opinii.
1
@Eklerek stary numer z karuzelą ;)
0
@Ryoumen no to też fakt, Bartomeu coś ty zrobił
1
UEFA powinna wprowadzić możliwość zmiany sędziego w trakcie meczu, jak kiepsko sędziuje to na ławę
1
Pamiętam jak Kimisia niechcieliśmy, a Diazem wybrzydzaliśmy... co to były za czasy
1
Bayern nieskuteczny niestety, sędzia chyba ustawiony. Ręka to powinna być ręka bez żadnych dyskusji.
1
@tbas Kwara bardziej zasługuje
2
@Derpowsky chyba, że to był Valverde z liścia laurowego huknął
1
Chciałbym u nas Fabiana Ruiza, taka wymiana na De Jonga