1

@Kessie prędzej ryż dostanie, jeszcze mundial jest

0

Bernal za nisko, gość czyścił wszystko

0

Próbowałbym ściągnąć Oshimena, to jedyny sensowny napastnik na poziom Barcelony. Jeśli nie, to wtedy trzeba myśleć inaczej - Raphinha, Rashford lub Fermin na 9 i kupujemy skrzydłowego - Mika Godts lub Yeremay Hernandez lub Ylidiz.

3

Próbowałbym ściągnąć Oshimena, to jedyny sensowny napastnik na poziom Barcelony. Jeśli nie, to wtedy trzeba myśleć inaczej - Raphinha lub Fermin na 9 i kupujemy skrzydłowego - Mika Godts lub Yeremay Hernandez lub Ylidiz.

1

Wyróżniłbym Bernala, fantastyczny występ.

0

Mam nadzieję, że nie, jest kilku innych lepszych piłkarzy.

0

I słusznie, bardziej bym widział tego Vuskovicia.

0

Hiszpania chyba bierze to

0

Słyszałem plotkę, że Lewy odchodzi, ale Lewa zostaje w Barcelonie ? czy to prawda ? chabaty chyba zacier robi

6

My też popełniliśmy błąd kupując Grieza, ale u nas nikt młody nie był, po prostu głupi

3

Mam nadzieję, że dzisiaj Abde nie zagra dobrego meczu, nie chce żeby tu trafił. Strasznie irytujące jest kiedy chcemy kogoś kupić, kogo mieliśmy wcześniej lub mogliśmy kupić taniej. Skrzydło jest do obsadzenia na pewno i tutaj faworyt to Mika Godts z Ajaxu. Za rok będzie wart 3 razy tyle, bo w Ajaxie na pewno nie zostanie. Szybki, dobry drybler, skuteczny strzelec, bezinteresowny, dobry rozgrywający, dynamiczny i przede wszystkim zawodnik z akademii, który przeszedł przez piekło. Prawdopodobnie tańsza opcja dla Barcelony zamiast tych przereklamowanych, drogich chłopaków.

0

@Faro no i właśnie w tym problem, Araujo szybko biega, ale źle wyprowadza piłkę i słabo sobie radzi z presją. Erick dobrze wraca do obrony.

0

@jacobFCB był artykuł niedawno, na pewno jest w tym ziarenko prawdy

0

Zastanawiam się jak to jest, że dyskutujemy o Bastonim od miesięcy, Deco wszystko ustala, ale niczego nie ustala z samym trenerem, który nie ma do niego przekonania. I w sumie mu się nie dziwie, on gra w innym systemie, wcale szybko nie biega do tyłu, co przy naszym stylu jest trudne do przyjęcia.

0

To bardzo dobra opcja, obok Yeremaya Hernandeza i Mika Godtsa

3

Za mało grał w tym sezonie

0

@LukaszFan ich nikt nie złapie za mordy, oni potrzebują dobrego wujka, a nie złego wujka

1

dla realu najlepszy trener to nie jakiś taktyk strateg jak Xabi Alonso czy inni, lecz taki dobry wujek jak Ancelotti, czy Zidane, który mało mówi przed meczem, ale jednocześnie jest jakimś autorytetem. Arbeloa to ten drugi typ, ale bez autorytetu, typowy pachołek. Całe szczęście to oni jeszcze do tego nie doszli.

0

@Technik realowi najlepiej pomoże trener typu Ancelotii lub Zidane, takie dobre wujki, nie jacyś wielcy taktycy.

6

W Como mógłby się bardzo dobrze rozwinąć. Fajnie jakby przeszedł do Ajaxu, a do nas Mika Godts w ramach rozliczenia.

1

@Krzysztof1987 piękna odpowiedź

0

Oshimen czy J.Pedro ? Kogo wybieracie ? A może inny kandydat ?

1

Dla Mourinho to okazja by wyrobić sobie renome po raz kolejny. Dla nas to wiadomość, że będziemy mieć sukcesy i jego ego nie pomoze realowi.

0

Mika Godts do Barcelony i bramkarze do Ajaxu w ramach rozliczenia.

1

@Cule1234 Lapcio po prostu nie chce go za darmo oddać, woli zarobić

0

@Bernard777 Na 9 już trzeba wyłożyć kasę extra.

0

Brazylijczyk w Barcelonie zawsze mile widziany.

2

@kubix05 świetne na rany, bardzo dobre na śluzówkę żołądka, jelit i płuc. Polecam :)

0

Kounde, Araujo, Balde na handel żywymi piłkarzami. Grimaldo i Cancelo po 15 mln każdy. Zostaje sporo kasy na obrońcę i skrzydłowego.

2

Erick to dobry rezerwowy. Na prawym boku powinien grać Cancelo, na lewym Grimaldo. Kounde, Araujo i Balde na handel.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?