Aequlibre
Dołączył/a: luty 2026
Mielno
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Laminedependencia chodzi o to samo co w przypadku każdej mody
0
Nie ma to jak ciepłe kakao o wschodzie słońca :)
0
To my mamy jakieś pieniądze na ten transfer ?
1
Nikt nie zapytał o brak powołania dla Moleiro czy Fornalsa, ale zapytano o piłkarzy realu, jakby to było kontrowersja, dziennikarze to z białej części madrytu ?
0
Gdybym tylko w Chicago było tak samo fajnie jak w Miami, to pewnie długo by się nie zastanawiał.
6
ale bym se obejrzał Barce Flicka... a tu trzeba czekać kolejne miechy na mecz :(
0
@BorzyKrzys Ostatnie 4 mecze to 4 asysty i piłkarz za darmo
9
@Barceloniarz987 i Erick w półfinale mówi do Cubarsiego "ej Ty, chcesz zobaczyć coś śmiesznego?" ;)
0
@Pedri16Future Trener, spóźnia się, słabo gra, ale dalej jest wystawiany
4
To nic nie zmienia, że on chce odejść, skoro Atletico nie puści go za mniej jak 150 mln. Za taką kasę, można mieć spokojnie 2-3 bardzo dobrych zawodników, na podobnym poziomie. Musimy pamiętać, że stadion będzie zamknięty niedługo na jakiś czas i trzeba będzie znowu liczyć pieniądze.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Pedri16Future Yamal the best. Najgorszy zawodnik to Balde. Przeceniany : Kounde Niedoceniany : Fermin lub Martin Najrówniejsza forma: Eric Garcia
Najlepszy transfer: Joan Garcia Najgorszy transfer: to brak transferu - obrońcy.
1
Spokojnie jak tylko sprzedamy Ter Stegena, Fatiego, Forta, Balde, Kounde, Araujo, Casado i Pene, to wrócimy do 1:1 i wtedy będziemy mogli kupić Alvareza za 150 melonów.
A tak na serio to za 150 mln można kupić Olise, albo deut Oshimena i Yildiza, albo zestaw michałki - Mika Godts, Mikel Oyarzabal i lewą nogę Michała Anioła lub bądź co bądź sprowadzić Senesiego, Konate, Dybale, B. Silve, J. Stones, Neymar, a nawet Lewandowski i mieć 150 mln w kieszeni. Serio nie ma co się pochylać nad tym transferem, przegapiliśmy Juliana gdy był do wyjęcia z River, ale wtedy Xavi wolał Ferrana za 2-3 razy tyle.
1
Jak to dobrze, że Barcelona nie kupiła Huijsena, chociaż z drugiej strony niewiadomo, czy u Hansiego nie musiałby zmienić nazwiska na HULKsen
0
@Destroyer_of_Worlds Tak, ma mniej cech niż jeździec bez głowy
3
@Destroyer_of_Worlds Gavi jedzie w miejsce Fornalsa. A w miejsce Fermina jedzie Iglesias. Brak Moleiro kosztem Munoza to jest skandal.
1
Całkowicie mnie dziwi brak powołania dla Moleiro i Fornalsa, ale już chyba każdy się przyzwyczaił, że na kadrę w Hiszpanii jadą zawodnicy sentymentalni.
1
@Antimadridista_WR Moleiro i Fornals to zdecydowanie powinni się znaleźć w kadrze
8
@ranger3120 Ty pamiętaj, że jutro dzień Matki i jeszcze pamiętaj o teściowej - koniecznie otwieracz do piwa, zgodnie z klasykiem : "Teściowa musi mieć tylko dwa zęby, jeden do otwierania piwa, a drugi żeby ją bolał"
4
@Joe_Barbaro Wieczysta Kraków
3
@ranger3120 to na pierwszy prezent trzeba się postarać
0
Javi Rodríguez to moze byc ciekawy zawodnik.
3
@ranger3120 coś dla relaxu, odpoczynku, regeneracjii. Muzyka, voucher do SPA, bilet na koncert, szczotka do masażu na sucho (9,99 zł w Lidlu a robote robi), wiele zależy, które urodziny, jak długo jesteście itd.
0
@MsBarca tam jest sporo sentymentu, taka odwrotnosc kadry Anglii
0
@Barca_Big_Moment Nie, Atletico byłem mistrzem przed tym sezonem.
3
Zaskoczeni brakiem powołania dla Maldiniego ? Dobrze, że nie ma tam nikogo z realu. Chętnie bym zobaczył Fabiana Ruiza w Barcelonie. Mikel Oyarzabal to wciąż dobra alternatywa dla napastnika. Alejandro Grimaldo powinniśmy kupić.
0
@Giwera Como nie stać na Lewego, a poza tym ma bramkostrzelnego Duvikasa.
0
@RoberDzik mi wcale nie szkoda, Como gra lepszą piłkę, a w Milanie wiele graczy to po prostu średni poziom. Słyszałem o potencjalnym wzmocnieniu przez Gabriela Jesusa i Goretzka. W Anglii jeśli Carrick zostanie, to United może być wysoko, Arsenal raczej nie obroni mistrza, City bez Guardioli może spaść niżej, Liverpool raczej utrzyma poziom. Ciekawy będzie poziom Aston Villi i Chelsea.
6
To zdecydowanie najważniejsza pozycja. Równie ważna to dietetycy holistyczni. A my jako kibice powinniśmy zbojkotować kolejne "tournee" dla zarobienia paru milionów, podczas gdy prawdziwy obóz piłkarski, poświęcony głownie przygotowaniu fizycznemu będzie nie tylko ekonomicznie lepszą inwestycją z potencjalnych wygranych, ale też historyczną, reputacyjną, prowadzącą do lepszych sponsorów itd. Chyba każdy kto dłużej kibicuje pamięta jak Enrique poleciał do okolic Birmingham na obóz - efekt potrójna korona w pięknym stylu, a w LM rozwalenie mistrza Hiszpanii, Angli, Francji, Niemiec i Włoch.
1
@normasubiektywna już teraz powinni go brać, szkoda czasu i pieniędzy