1

@Pawlak1992 nie wiemy lepiej czego potrzebuje trener. Mówimy o wątpliwościach, które są uzasadnione, a nie jak dzieciak - nie, bo go nie lubię, albo jak kobieta - nie, bo nie. Nikt nie mówi, że nie można go kupić, bo to nie my kupujemy. Możemy wyrażać swoje niezadowolenie i jeśli mamy argumenty to możemy jak najbardziej o tym opowiedzieć. Tak samo jak kibice z drugiej strony medalu, mogą się podniecać i trzepać konia i mówić coś totalnie odmiennego.

1

@NeroTFP1 co to znaczy książkę przychodów i rozchodów ?

4

Deco dawaj nam tu Grimaldo dzisiaj, Cancelo podpisz i tego Gvardiola. Dasz radę do końca weekendu, weź nadgodziny najwyżej. W poniedziałek zrobisz sobie przerwę jak w gastro i we wtorek ruszasz po 9 ;)

4

@NeroTFP1 w pełni rozumiem, mi księgowa nie powiedziała, że mogę przekroczyć kolejny próg i musiałem zapłacić składkę zdrowotną z wyższego progu za cały rok. Masz głowę na karku.

0

@NeroTFP1 zawiesiłeś działalność rozumiem ? super robota, wiesz jak się ustawić na wakacje :D

2

@FCB24 on po prostu miał kryzys mentalny, nie mógł strzelić przez 3 miesiące w lidze, narzekaliśmy - sam to robiłem - a teraz kupujemy za 80 mln gościa co przez cały rok kalendarzowy nie mógł strzelić w lidze. To mówi wszystko.

3

@FCB24 Ferran też dobrze pressuje

1

@Azazel_Pazuzu Tak dla Hochlanda

3

@NeroTFP1 3 miesięczny urlop ? Chcesz powiedzieć, że Cię zwolnili ?

1

Wpierw spróbowałbym z Gvardiolem. Zawsze to jakiś Guardiola w Barcelonie. A Hinkapi to dobry dynamiczny i agresywny ziomek, znam go z osiedla.

1

Skoro mamy kasę na Alvareza to ruszajmy po Hochlanda, Gvardiola i zamykamy okienko Bernardo.

1

Jeszcze lepsza opcja niż Bastoni.

0

Do Włoch nie pójdzie, czeka na oferty do samego końca. USA lub Arabia wita.

0

Jaki sens było brać Gordona za 80 mln w dodatku, kiedy on jest wątpliwy - skuteczność, inny styl gry, narodowość itp., zamiast po prostu najpierw kupić Alvareza lub innego napastnika ? Teraz będziemy się targować z Atletico bez sensu. Zamykamy drzwi dla Haalanda ewentualnie. Mogliśmy kupić Oshimena, Yildiza czy po prostu tańsze opcje. Ten zarząd niczego się nie uczy z przeszłości.

2

Głupie pytanie Raphinha to chyba najważniejszy zawodnik, zabrakło go najmocniej z Atletico. Po prostu transfer Gordona to wtopa finansowa, zbyt drogi i wątpliwy (liczby, narodowość i styl gry). Można było kupić taniego skrzydłowego za 30 mln i każdy by znał swoje miejsce szeregu. Resztę pieniędzy przeznaczyć na napastnika.

0

@kacperFCB_ zanim osądzisz czyjeś błędy, wpierw zwróc uwagę na własne błędy, kto rzuca błotem ten czystych rąk nie ma hipokryto :)

0

@Johnnie_Walker Dla mnie gość wątpliwy sam w sobie, a do rotacji za 80 mln to już w ogóle jest skreślony. My potrzebujemy remedium na nasze problemy ze skutecznością, choć bardziej nam potrzebny jest skrzydłowy z bardzo dobrym dryblingiem jak Yamal.

2

Wystarczyło zostawić tego Rashforda i kupić Alvareza tylko, ten Gordon wszystko komplikuje. Ewentualnie kupić innego skrzydłowego też za 30 mln.

0

@Guillegavira też mam nadzieję, że się pomylę, ale miałem też taką nadzieję, przed kupowaniem Dembele, Griezamanna, Ferrana i paru innych

0

@Johnnie_Walker Ja w obecnej sytuacji to najbardziej ufam Ferranowi, choć sam chciałem jego odejścia, to tylko pokazuje jak bardzo nietrafnym transferem jest Gordon. Zgadzam się, że potrzebujemy jednego mobilnego napastnika i drugiego o odmiennym profilu.

0

90 mln + Casado

0

@Johnnie_Walker Gordon grał również na środku ataku, oglądam Newcastle. Liczysz udział przy bramce, ale zapominasz, że 50% bramek to rzuty karne. Oboje mają słabe wyniki. Płacimy głównie za wysoki pressing, co może robić każdy.

0

@Guillegavira mogę poczekać, żeby potwierdzić tylko to co mówiłem wcześniej

0

@Johnnie_Walker Ty narzekasz na skuteczność, zobacz lepiej Gordona

2

Znowu wyszliśmy na frajerów, 80 mln za gościa co będzie rezerwowym i jego największy atut to gra w defensywie. Bayern wiedział co robi.

0

@mkl87 dokładnie, ja sam narzekałem na Rashforda czasami, szczególnie podczas LM z Atletico, ale dalej uważam, że jest lepszy od Gordona, lepsze przyspieszenie, strzał, stałe fragmenty bardzo dobre i drybling chyba też ma lepszy. Gorzej broni, dużo gorzej presuje, ale żeby dopłacać + 50 mln ? chory pomysł dla mnie. Rashford jest pierwszym wyborem w reprezentacji Anglii. Zgrany już i z tej dwójki bym wybrał Marcusa. Jednak dalej uważam, że klub potrzebuje kogoś kto w pojedynke wygrywa spotkania i ma bardzo dobry drybling.

1

@Roobo też bym powiedział, że to dobry chłopak i dzień dobry na klatce mówi, no i czy pomóc zakupy wnieść na 3 piętro

1

Lewy odszedł i od razu ruszyli na zakupy, jakby wygrali w totolotka :)

3

Lewy odszedł i zobaczcie co się dzieje, ten klub zawsze dostarcza wiele emocji :)

0

@mkl87 mnie również od wczoraj wałkuje ten temat, że jego firmowa akcja to rzut karny na 17 goli 9 z karnego wiele mówi o jego skuteczności. Dryblingu powalającego nie ma. Myślę, że to będzie transfer wtopa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?