Aequlibre
Dołączył/a: luty 2026
Mielno
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AlphaNumeric Gordon 80 mln...
1
@ketrab321 większa szkoda, że nie próbujemy ściągnąć Hochlanda, to był idealny moment.
1
@Guillegavira osobiście spróbowałbym wpierw ściągnąc Haalanda. Dlaczego ? Dlatego, że Alavarez + Gordon to jest 200 mln. Haaland również 200 mln, być może mniej w rozliczeniu za jakiegoś zawodnika. Czy ma powody żeby odejść ? Zdecydowanie tak - odchodzi Lewandowski, Barca potrzebuje skutecznej 9, Guardiola odchodzi z City, Haaland wszystko już tam wygrał, jak chce wygrać ZP to raczej tylko w Hiszpanii, jak ma odejść to tylko do Barcelony.
2
Bardzo dobry i bardzo rozsądny ruch Barcelony. Tym bardziej jak Roony odejdzie. Jeszcze powinien przyjść też w promocji Grimaldo.
0
@Bogan jeszcze gorzej wypada Gordon. 3 gole z gry w lidze. Przez cały rok kalendarzowy bez gola w lidze z gry. Ja bym poszedł po Haalanda, teraz to idealny czas, ale już za późno 200 mln nie będziemy mieć przez ten transfer.
0
@Guillegavira trudno się z Tobą nie zgodzić.
0
@Guillegavira nie dziwi mnie, Turcja to coraz lepszy kierunek finansowo. Zresztą nie pierwszy raz kierunek zawodnika bywa zaskakujący. To nie jest tak, że ja go chwale, staram się szukać optymalnego rozwiązania, rynek napastników jest obecnie bardzo wąski, dla takiego klubu jak Barcelona trzeba szukać odpowiedniego profilu.
0
@Stasik91 To się okaże za rok.
0
@DamianBarcaCule mam sporo czasu i dużo wolnego
0
@casabarca w tej chwili to ma więcej powodów do tego żeby przyjść niż kiedykolwiek - zwalnia się miejsce na 9, Pep odchodzi z City, on już wygrał tam wszystko i może czuć potrzebe zmiany, jeśli miałby gdzieś odejść to tylko do La Ligi i Barcelony.
1
Transfer wątpliwego i rezerwowego Gordona całkowicie zablokował przyjście dobrego obrońcy jak Gvardiol czy przyjście Haalanda.
1
@MajkiYB No i to był nasz błąd kupując Gordona, mogliśmy mieć Oshimena za 75 mln i jeszcze 5 mln w kieszeni. 9 gotowa, a tak mamy wątpliwego rezerwowego. Równie dobrze mogliśmy nie kupować Gordona, ani nie próbować ściągnąc Alvareza, tylko 200 mln wydać na Haalanda. Gordon 80 mln + 120 mln Alvarez = 200 mln Haaland.
0
Powinniśmy ruszyć po Gvardiola, ma tylko rok kontraktu. Trzeba było nie kupować Gordona, ten transfer zablokował wiele innych opcji niestety.
0
Alvarez i Gordon czy Haaland ? co byście wybrali ?
0
Idźmy po Oshimena lub Haalanda.
1
Najlepiej jak go kupi klub z Anglii. Mareczek zachowa poziom i ma dobrą kasę, a my mamy dobrą kasę.
1
@Pawlak1992 nie wiemy lepiej czego potrzebuje trener. Mówimy o wątpliwościach, które są uzasadnione, a nie jak dzieciak - nie, bo go nie lubię, albo jak kobieta - nie, bo nie. Nikt nie mówi, że nie można go kupić, bo to nie my kupujemy. Możemy wyrażać swoje niezadowolenie i jeśli mamy argumenty to możemy jak najbardziej o tym opowiedzieć. Tak samo jak kibice z drugiej strony medalu, mogą się podniecać i trzepać konia i mówić coś totalnie odmiennego.
1
@NeroTFP1 co to znaczy książkę przychodów i rozchodów ?
4
Deco dawaj nam tu Grimaldo dzisiaj, Cancelo podpisz i tego Gvardiola. Dasz radę do końca weekendu, weź nadgodziny najwyżej. W poniedziałek zrobisz sobie przerwę jak w gastro i we wtorek ruszasz po 9 ;)
4
@NeroTFP1 w pełni rozumiem, mi księgowa nie powiedziała, że mogę przekroczyć kolejny próg i musiałem zapłacić składkę zdrowotną z wyższego progu za cały rok. Masz głowę na karku.
0
@NeroTFP1 zawiesiłeś działalność rozumiem ? super robota, wiesz jak się ustawić na wakacje :D
2
@FCB24 on po prostu miał kryzys mentalny, nie mógł strzelić przez 3 miesiące w lidze, narzekaliśmy - sam to robiłem - a teraz kupujemy za 80 mln gościa co przez cały rok kalendarzowy nie mógł strzelić w lidze. To mówi wszystko.
3
@FCB24 Ferran też dobrze pressuje
1
@Azazel_Pazuzu Tak dla Hochlanda
3
@NeroTFP1 3 miesięczny urlop ? Chcesz powiedzieć, że Cię zwolnili ?
1
Wpierw spróbowałbym z Gvardiolem. Zawsze to jakiś Guardiola w Barcelonie. A Hinkapi to dobry dynamiczny i agresywny ziomek, znam go z osiedla.
1
Skoro mamy kasę na Alvareza to ruszajmy po Hochlanda, Gvardiola i zamykamy okienko Bernardo.
1
Jeszcze lepsza opcja niż Bastoni.
0
Do Włoch nie pójdzie, czeka na oferty do samego końca. USA lub Arabia wita.
0
Jaki sens było brać Gordona za 80 mln w dodatku, kiedy on jest wątpliwy - skuteczność, inny styl gry, narodowość itp., zamiast po prostu najpierw kupić Alvareza lub innego napastnika ? Teraz będziemy się targować z Atletico bez sensu. Zamykamy drzwi dla Haalanda ewentualnie. Mogliśmy kupić Oshimena, Yildiza czy po prostu tańsze opcje. Ten zarząd niczego się nie uczy z przeszłości.