Aequlibre
Dołączył/a: luty 2026
Mielno
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@escarabajo Alvarez dołączył do City z argentyńskiego klubu River Plate w 2022 roku za 16 mln euro, dla przypomnienia Ferrana wtedy kupiliśmy za ponad 50 mln
0
@Votrox7 co to za tajemniczy brunet wieczorową porą ?
1
Mam nadzieję, że mają jakąś alternatywę za Juliana, np. jakiegoś potężnego Norwega z miasta
1
@escarabajo tak, ja uważam, że to świetny zawodnik, pasuje do Barcelony, ale przespaliśmy idealny moment kiedy kosztował około 20 mln. Teraz znowu płacimy jak za zboże. Cucurella następny. Będzie ciężko i o ile go kupimy to znowu przepłacimy.
0
Poszedłem tylko wysłać paczkę, a tu już Cucurella wjeżdża prosto od fryzjera z Barcelony. Hansi jak rok temu nie mógł nic kupić, to w tym roku na 1 czerwca będzie mieć dzień dziecka prawdziwy :)
0
@Kgorecki2500 pies mielony z budą + frytki z akrylamidem, żeby się gorzej czuli i mniej plotkowali
0
@Transu96 też o to pytałem, mogli pierwszy transfer zrobić z Erlingiem.
0
@Guillegavira Na pewno jest ważny, ale jeszcze liczy się sama wola zawodnika, który już parę lat gra w City i jeśli ma odejść to nie ma gdzie poza ligą hiszpańską. To już nie ważne czy wygra ZP z Yamalem czy nie, bo i tak pewnie by współpracowali.
0
@MajkiYB Haaland jest również mocny w pressingu, a nawet gdyby był trochę gorszy to jest absolutnie najlepszy w na swojej pozycji na świecie. W ogóle bez porównania, zapytaj mnie dlaczego Alvarez odszedł z City, pytanie retoryczne.
1
@escarabajo najsprawiedliwej jest podawać ilość rozegranych minut, ponieważ można wejść na 5 minut i zalicza się cały występ lub rozegrany mecz.
0
To tylko mówi, że raczej Balde out. Wolałbym Grimaldo, ale Cucu też jest dobry, lepszy w defensywie na pewno.
1
@Kgorecki2500 jajka, kapusta kiszona, chleb żytni na zakwasie
4
Sporym plusem Alvareza jest brak kontuzji. My się podniecamy tym, że ktoś zasuwa w pressingu, ale nie patrzymy, że przez to wypada z gry. Julek akurat to mocny chłop i to jest argument za tym transferem.
1
@escarabajo 103 występy w City to niesprawiedliwa statystyka, często z ławki. Minuty > Występy.
1
@AlphaNumeric Gordon 80 mln...
1
@ketrab321 większa szkoda, że nie próbujemy ściągnąć Hochlanda, to był idealny moment.
1
@Guillegavira osobiście spróbowałbym wpierw ściągnąc Haalanda. Dlaczego ? Dlatego, że Alavarez + Gordon to jest 200 mln. Haaland również 200 mln, być może mniej w rozliczeniu za jakiegoś zawodnika. Czy ma powody żeby odejść ? Zdecydowanie tak - odchodzi Lewandowski, Barca potrzebuje skutecznej 9, Guardiola odchodzi z City, Haaland wszystko już tam wygrał, jak chce wygrać ZP to raczej tylko w Hiszpanii, jak ma odejść to tylko do Barcelony.
2
Bardzo dobry i bardzo rozsądny ruch Barcelony. Tym bardziej jak Roony odejdzie. Jeszcze powinien przyjść też w promocji Grimaldo.
0
@Bogan jeszcze gorzej wypada Gordon. 3 gole z gry w lidze. Przez cały rok kalendarzowy bez gola w lidze z gry. Ja bym poszedł po Haalanda, teraz to idealny czas, ale już za późno 200 mln nie będziemy mieć przez ten transfer.
0
@Guillegavira trudno się z Tobą nie zgodzić.
0
@Guillegavira nie dziwi mnie, Turcja to coraz lepszy kierunek finansowo. Zresztą nie pierwszy raz kierunek zawodnika bywa zaskakujący. To nie jest tak, że ja go chwale, staram się szukać optymalnego rozwiązania, rynek napastników jest obecnie bardzo wąski, dla takiego klubu jak Barcelona trzeba szukać odpowiedniego profilu.
0
@Stasik91 To się okaże za rok.
0
@DamianBarcaCule mam sporo czasu i dużo wolnego
0
@casabarca w tej chwili to ma więcej powodów do tego żeby przyjść niż kiedykolwiek - zwalnia się miejsce na 9, Pep odchodzi z City, on już wygrał tam wszystko i może czuć potrzebe zmiany, jeśli miałby gdzieś odejść to tylko do La Ligi i Barcelony.
1
Transfer wątpliwego i rezerwowego Gordona całkowicie zablokował przyjście dobrego obrońcy jak Gvardiol czy przyjście Haalanda.
1
@MajkiYB No i to był nasz błąd kupując Gordona, mogliśmy mieć Oshimena za 75 mln i jeszcze 5 mln w kieszeni. 9 gotowa, a tak mamy wątpliwego rezerwowego. Równie dobrze mogliśmy nie kupować Gordona, ani nie próbować ściągnąc Alvareza, tylko 200 mln wydać na Haalanda. Gordon 80 mln + 120 mln Alvarez = 200 mln Haaland.
0
Powinniśmy ruszyć po Gvardiola, ma tylko rok kontraktu. Trzeba było nie kupować Gordona, ten transfer zablokował wiele innych opcji niestety.
0
Alvarez i Gordon czy Haaland ? co byście wybrali ?
0
Idźmy po Oshimena lub Haalanda.
1
Najlepiej jak go kupi klub z Anglii. Mareczek zachowa poziom i ma dobrą kasę, a my mamy dobrą kasę.