Aequlibre
Dołączył/a: luty 2026
Mielno
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Luciano99 tak, ale tylko dla własnego zdrowia i od razu ją pożegnał
1
Dobra przyznawać się kto tam chciał Igora Thiago w Barcelonie ?
3
Na pewno nie był najgorszy. Wszyscy grali poniżej swojego poziomu.
0
@LinekMichal Zgadzam się, ale nie rozumiem Rashforda, który jest wart 30 mln i Barca go odrzuca na rzecz 80 mln za Gordona, który jest na podobnym poziomie
0
@Zoker teraz powinieneś umyć naczynia
3
@Bernard777 nie podniecajmy się jednym meczem zawodnika z turnieju narodowego
0
@EzioAuditoreDF najgorzej to zajarać się jakimś zawodnikiem co na MŚ zagra 2 czy 3 dobre mecze
0
@Roobo mówiłem, że on zablokował wiele opcji na skrzydło
0
Nie ma co narzekać, patrząc jednak tak obiektywnie to powinniśmy się bardziej cenić - mamy najlepszą szkółkę na świecie i każdy musi o tym pamiętać.
1
Rezygnacja ze sprzedaży Balde to błąd, tak samo jak wykupienie Gordona za 80 mln, tutaj w pełni rozumiem stanowisko Rashforda.
Brighton oferuje 30 mln za Vuskovicia, który pogra tam max 1 rok i ktoś go wykupi za 3x tyle. Jesteśmy frajerami, że nie składamy oferty za niego.
Yildiz będzie świetnie pasował do Arsenalu, do nas również by świetnie pasował, ale wybraliśmy niestety Gordona.
1
40 mln za takiego zawodnika to promocja, nie dość, że gość czyści aż miło, to do przodu potrafi grać jak super nowoczesny obrońca lub jak niegdyś taki obrońca jak Lucio.
0
@gumaz Pislner TOP of the TOP, Budwiser i Kozelek :)
0
Szkoda, że Czechy to przegrały, bardzo fajny naród i najlepsze piwo mają.
0
@kkbarca w Madrycie nie ma plaży :)
0
Postawiłem na Portugalie i Meksyk że wygra mundial, zobaczymy czy przepowiednie Simpsonów się sprawdzą
0
@Metalowy14 ja bym zapłacił za jakiegoś toksycznego Enzo 190 mln, a później się wycofał i złożył ofertę za Viktor Gyökeresa
0
@Kgorecki2500 ruch to życie
0
@Fizzy Womack spokój to najwyższe szczęście
1
@Pawel13sz marinara, margarita i cztery sery w jednym
0
@Nazio_87 on tam nie pasuje, musi zmienić kolor skóry
0
@esem91 hahaha, no soplica z jeża, dlaczego nie znasz ? :D
3
Obrzydliwy klub. Gdyby z Gordonem nie poszłoby to tak wszystko błyskawicznie, to też by złożyli za niego ofertę. Barcelona powinna składać oferty jakimś ofermą, a później się wycofywać z tego, najlepiej komuś kogo real by kupił i sam sobie zaszkodził.
4
@Dari0G To się zgadza, ale najbardziej wyniszcza pamięć stres psychiczny. Nieprzespane nocki, zmęczenie, nadmiar bodźców - krótko mówiąc wypalenie nadnerczy. Pomocne będą adaptogeny w płynach, herbatki z miłorzębu czy wąkrotki azjatyckiej oraz grzyby funkcjonalne - np. Soplówka jeżowata.
2
@ACMaldini3 Tak zaczną się, ludzie z całej Europy już się przeprowadzają do Polski, ponieważ u nas jeszcze jest dobrze. Sporo osób z Niemiec, Szwecji, czy Francji. Już nie wspominając o Polakach, którzy wracają zza granicy. Krótko mówiąc my nie potrzebujemy tutaj muzułmanów i innych.
1
@Aragorn33 ja patrzę co się dzieje na ulicy i widzę ich coraz więcej. Nie straszą, a ostrzegają.
3
Jakby Vinicus wygrał MŚ, to byłby już całkowicie nie do zniesienia, co mecz by pyskował, że on jest mistrzem świata, a Ty nikim.
0
Niech sobie odpowie czego chce - być liderem ? to do Atletico, być w najbardziej obrzydliwym klubie na świecie ? to do realu, być w najlepszym klubie na świecie, być w rodzinie, w czymś więcej niż klub i chcieć coś zdobyć ? to do Barcelony.
0
25 mln to naprawdę mało za takiego zawodnika. Odchodzi, ponieważ u nas zawsze była ogromna rywalizacja w środku, w której i tak rok temu sobie poradził. 35 mln to obiektywna cena, patrząc na co się dzieję na rynku, szczególnie angielskim.
3
Wembley już jest oklepane.
4
Jutro wchodzi pakt migracyjny, który miał nie wejść i który podobno został przegłosowany. Kompletnie w to nie wierzę, że ludzie tak zagłosowali, co nie zmienia faktu, że należy powtórzyć referendum i całkowicie odrzucić pakt migracyjny. Nie ma absolutnie nawet pół powodu, dla którego to miałby przynieść jakiekolwiek korzyści. Natomiast jest całe mnóstwo innych powodów, dla których należy to odrzucić na już, na cito, na wczoraj.