Aleksy1986
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2020
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AmigoBlancos mi sie wydaje że z 200 tys., a nawet 250
0
trzaskowski oszczędza:
Dziś w stolicy weszły w życie zmiany w komunikacji miejskiej. - Cały czas prowadzimy obserwację ruchu na ulicach miasta i liczby pasażerów transportu publicznego. Obłożenie komunikacji miejskiej to w tej chwili w około 30 proc., dlatego podjąłem decyzję, że od poniedziałku, 23 marca, przechodzimy na sobotni rozkład jazdy – mówił w ub. tygodniu prezydent Rafał Trzaskowski.
W dobie epidemi.
0
@MarioVeB! twoje ujadanie jest typowe dla opozycji aktualnej
0
@LeoFan10 czy Twoja mama bedzie pracowac czy też pracuje do 67 lat? bo jak chce przeciez może
0
@Janiama a powiedzcie proszę do jakich to prac fizycznych nadaje sie 67 letnia kobieta?
0
@Aqualitek szukaj ruskich programow. zrobiłbym ci to ale musiałbys przesłać usb
0
@MarioVeB! piniendzy nima i ni bedzie: vincet rostovski
0
@monsterrize heh. podaj linka gdzie piszą ze w rosji pisorow na taczce wywożą. uwielbiam skamlenie bezsilnych powców
0
@payn100 jedni obietnice czesciowo realizują. drudzy tylko obiecują. najnowszy przykład czaskovski
0
@contowsky a komu przypisac tytuł?
0
@Kamil92 a pomyśl dzis robisz test. jutro wyniki. pojutrze gorzej sie czujesz - znow test?
0
@Stoiczkow Christo nie frustruj sie. piłkarzem byłes najlepszym
0
@YoNoEntiendoNada a tydzien temu niejaki warzecha pisał na onecie ze rzad Polski zrobił bład z ogloszeniem stanu epidemiologicznego i ze mielismy isc drogą brytoli
0
@Kamil92 aha. myślałem ze w Danii. dzieki za info
0
@Kamil92 czemu tuskowi w brukseli nie zrobili?
1
@MarioVeB! dlaczego sie frustrujesz, kolego?
4
@MarioVeB! uwielbiam takie ujadanie
1
@Kompletny a czym mieli kupic? podwyzszeniem wieku emerytalnego dla mam, babć?
czy moze harataniem w gałe na orliku?
0
@MarioVeB! a jakby było ?
5
Pośćmy wodze fantazji.
Marzec 2020r.- epidemia koranowirusa.
W Polsce rządzi PO, premierem jest tusk, prezydentem Komorowski.
2
@Chakalaka z tego co wiem to w Brukseli na kwarantannie bez testu
2
@Stoiczkow Bedzie spadac. ale na czyją korzyść. jak tu alernatywy nie ma
0
@DLFCB i tak duda wygra w 1 turze
0
@Bykunn znasz choć jedna osobe co ma honor i nie bierze 500+?
Ja znam jedną.
0
@Bykunn a czemu chcesz wygrac z pis: z powodu sądów czy z powodu skrocenia wieku emerytalnego kobietom?
0
@tombard a ten ciągle o wyborach
0
@Przemek2323 nastepny fachowiec od testow
0
@barcafan9512 a ten dalej o testach. wytlumacz chlopie czemu nie zrobili testu tuskowi w Brukseli?
0
@Kompletny uwazam se słuszny.
decyzja z ofe tez i wiele innych mimo ze pieniedzy nie było i miało nie byc. szkoda ze pan tusk nie kandyduje. uwazam ze zmiotł by konkurencje
0
@MESSIah16 Armstrong