1

@AmigoBlancos mi sie wydaje że z 200 tys., a nawet 250

0

trzaskowski oszczędza:
Dziś w stolicy weszły w życie zmiany w komunikacji miejskiej. - Cały czas prowadzimy obserwację ruchu na ulicach miasta i liczby pasażerów transportu publicznego. Obłożenie komunikacji miejskiej to w tej chwili w około 30 proc., dlatego podjąłem decyzję, że od poniedziałku, 23 marca, przechodzimy na sobotni rozkład jazdy – mówił w ub. tygodniu prezydent Rafał Trzaskowski.

W dobie epidemi.

0

@MarioVeB! twoje ujadanie jest typowe dla opozycji aktualnej

0

@LeoFan10 czy Twoja mama bedzie pracowac czy też pracuje do 67 lat? bo jak chce przeciez może

0

@Janiama a powiedzcie proszę do jakich to prac fizycznych nadaje sie 67 letnia kobieta?

0

@Aqualitek szukaj ruskich programow. zrobiłbym ci to ale musiałbys przesłać usb

0

@MarioVeB! piniendzy nima i ni bedzie: vincet rostovski

0

@monsterrize heh. podaj linka gdzie piszą ze w rosji pisorow na taczce wywożą. uwielbiam skamlenie bezsilnych powców

0

@payn100 jedni obietnice czesciowo realizują. drudzy tylko obiecują. najnowszy przykład czaskovski

0

@contowsky a komu przypisac tytuł?

0

@Kamil92 a pomyśl dzis robisz test. jutro wyniki. pojutrze gorzej sie czujesz - znow test?

0

@Stoiczkow Christo nie frustruj sie. piłkarzem byłes najlepszym

0

@YoNoEntiendoNada a tydzien temu niejaki warzecha pisał na onecie ze rzad Polski zrobił bład z ogloszeniem stanu epidemiologicznego i ze mielismy isc drogą brytoli

0

@Kamil92 aha. myślałem ze w Danii. dzieki za info

0

@Kamil92 czemu tuskowi w brukseli nie zrobili?

1

@MarioVeB! dlaczego sie frustrujesz, kolego?

4

@MarioVeB! uwielbiam takie ujadanie

1

@Kompletny a czym mieli kupic? podwyzszeniem wieku emerytalnego dla mam, babć?
czy moze harataniem w gałe na orliku?

0

@MarioVeB! a jakby było ?

5

Pośćmy wodze fantazji.
Marzec 2020r.- epidemia koranowirusa.
W Polsce rządzi PO, premierem jest tusk, prezydentem Komorowski.

2

@Chakalaka z tego co wiem to w Brukseli na kwarantannie bez testu

2

@Stoiczkow Bedzie spadac. ale na czyją korzyść. jak tu alernatywy nie ma

0

@DLFCB i tak duda wygra w 1 turze

0

@Bykunn znasz choć jedna osobe co ma honor i nie bierze 500+?
Ja znam jedną.

0

@Bykunn a czemu chcesz wygrac z pis: z powodu sądów czy z powodu skrocenia wieku emerytalnego kobietom?

0

@tombard a ten ciągle o wyborach

0

@Przemek2323 nastepny fachowiec od testow

0

@barcafan9512 a ten dalej o testach. wytlumacz chlopie czemu nie zrobili testu tuskowi w Brukseli?

0

@Kompletny uwazam se słuszny.
decyzja z ofe tez i wiele innych mimo ze pieniedzy nie było i miało nie byc. szkoda ze pan tusk nie kandyduje. uwazam ze zmiotł by konkurencje

0

@MESSIah16 Armstrong

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?