Aleksy1986
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2020
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Shapiro zły Kaczynski z Morawieckim, zabrał, jakby rządził tusk to by było
0
@Ratamahatta hehe. znasz jedna osobe ktora nie bierze 500 mimo ze sie nalezy?
1
@Janiama a w ktorym to kraju socjal nie działa?
1
@sendesara ja wiem
0
@NeroTFP testy masz racje, buaahhhha
0
@tombard na wybory nie chodzisz tak czy siak
0
@HansLanda hah, argument powca mniej testow. jakby nie żyło z 10 tys ludzi po-wiec powie: good job, her tush
0
@PatrykBarca mnie zastanawia co zrobią dumne gwiazdy exstraklasy
0
Komentarz usunięty
0
@MarioVeB! ban? dostałem chłopie 500+ x2 . bawiłem sie chłopie
0
@puyol_presidend5 a w 1917 hiszpanka to skąd, z usa!
0
@monsterrize haha. z krachu twoim zdaniem usa sie bedzie cieszyc ?? wrocą do kraju? heh. zamkną sie?
0
@NaFazieHitman w piaskownicy,
0
@Mathew86 a fanatycy po czego sie boją . przeciez kojawa to gora 20 % głosow. jedyna nadzieja totu$k, ale on mocny tylko w gebie
0
@SuperVegeta głos rozsądku
0
@monsterrize ale jak? jakieś napisy na asfalcie? protesty? czy embargo na dostawe maseczek z chin ?
0
@Colon Pauleta był b. uniwersalny
0
@IAmBackCules no po czyli POsprzątane,
0
@mkord u kogo ?
0
Komentarz usunięty
0
@BarcaInfo ta na drugim moim miejscu
0
nie ma lepszej asysty od Xavi'ego do Alby. Ale to repra
0
@IronSanHybrid wg wyznawców po to pewnie przegięcie
0
Komentarz usunięty
0
@Colon w jakim sensie?
0
@pauletaa no jakby tusk rzadził to pewnie by powiedział ze kazdych , bo piniedzy ni ma i nie bedzie
1
Pawlak z psl nie zaśnie
https://m.niezalezna.pl/319839-zwyciestwo-pgnig-gazprom-bedzie-musial-obnizyc-cene-za-gaz-dla-polski-i-oddac-15-miliarda
0
@takisobiektos stan wyjatkowy. marzy sie po-owcom. ale z 2 strony Duda i tak wygra. kidawe napewno wymienią, ale na kogo jak tfu$k sie boi?
0
@macio_944 a u bajeroków sie da?
tam mniej starszych ludzi? mam inne dane. no chyba ze myslisz ze w czasie wyborow w Polsce są tylko dwie urny do głosowania np. w Warszawie
0
@MarioVeB! tu sie z Tobą zgadzam