0

@Shapiro zły Kaczynski z Morawieckim, zabrał, jakby rządził tusk to by było

0

@Ratamahatta hehe. znasz jedna osobe ktora nie bierze 500 mimo ze sie nalezy?

1

@Janiama a w ktorym to kraju socjal nie działa?

1

@sendesara ja wiem

0

@NeroTFP testy masz racje, buaahhhha

0

@tombard na wybory nie chodzisz tak czy siak

0

@HansLanda hah, argument powca mniej testow. jakby nie żyło z 10 tys ludzi po-wiec powie: good job, her tush

0

@PatrykBarca mnie zastanawia co zrobią dumne gwiazdy exstraklasy

0

Komentarz usunięty

0

@MarioVeB! ban? dostałem chłopie 500+ x2 . bawiłem sie chłopie

0

@puyol_presidend5 a w 1917 hiszpanka to skąd, z usa!

0

@monsterrize haha. z krachu twoim zdaniem usa sie bedzie cieszyc ?? wrocą do kraju? heh. zamkną sie?

0

@NaFazieHitman w piaskownicy,

0

@Mathew86 a fanatycy po czego sie boją . przeciez kojawa to gora 20 % głosow. jedyna nadzieja totu$k, ale on mocny tylko w gebie

0

@SuperVegeta głos rozsądku

0

@monsterrize ale jak? jakieś napisy na asfalcie? protesty? czy embargo na dostawe maseczek z chin ?

0

@Colon Pauleta był b. uniwersalny

0

@IAmBackCules no po czyli POsprzątane,

0

@mkord u kogo ?

0

Komentarz usunięty

0

@BarcaInfo ta na drugim moim miejscu

0

nie ma lepszej asysty od Xavi'ego do Alby. Ale to repra

0

@IronSanHybrid wg wyznawców po to pewnie przegięcie

0

Komentarz usunięty

0

@Colon w jakim sensie?

0

@pauletaa no jakby tusk rzadził to pewnie by powiedział ze kazdych , bo piniedzy ni ma i nie bedzie

0

@takisobiektos stan wyjatkowy. marzy sie po-owcom. ale z 2 strony Duda i tak wygra. kidawe napewno wymienią, ale na kogo jak tfu$k sie boi?

0

@macio_944 a u bajeroków sie da?
tam mniej starszych ludzi? mam inne dane. no chyba ze myslisz ze w czasie wyborow w Polsce są tylko dwie urny do głosowania np. w Warszawie

0

@MarioVeB! tu sie z Tobą zgadzam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?