0

@Colon jedna z nagorszych druzyn w historii Barcy. tego Holendra na ławce trudno zdzierżyc

4

@matheo dokładnie. niech przez 2 tyg nie odbieraja smieci na osiedlach.
albo dwa tyg bez biezacej wody lub chleba

3

@Janiama każdego szkoda

0

@Kompletny mi sie wydaje duzo lepszy. powinni wrocic z pomyslem 67 lat pracy dla kobiet.

0

był wczesniej gol Koemana z Porto?

1

@Kompletny poprzedni rząd był wiecej niz przyzwoity. ten z po

0

ile czasu trzeba byc z chorym na korona by sie zarazic? jest gdzies info na ten temat?

0

@Maximus2 od tuska sie obrócili

0

@LeoMessi1994 Diego jest wybitny

0

@Janiama ale Polska wg niektórych najgorsza

0

@Criss18Barca a ten ciągle o wyborach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?