0

@Encore a w tamtym roku jak było?

5

wirus postawi piłke do pionu.
zawodnikow menadżerow prezeesow itd

1

@Persyfl dlatego po karierze to większość bankruci

0

@Peciak 60? wydaje mi sie ze wiecej

0

w polskiej lidze tak samo. cieżko osadzac tych ludzi. bo wszystko zależy od punktu siedzenia. ale wydaje sie ze to wielcy sportowcy a mali ludzie

0

@Borneo ale za to potrafie sam wydac tę kase. twoje zdrowie. spiesze sie bo zara sklep zamkną. skonczyło sie własnie. zdrowie

0

@JimMorrisonFCB moze dzis tak. ale wtedy fabregas i my meczyliśmy sie ze sobą

0

@JimMorrisonFCB liczby ok. ogólnie nie. w waznych meczach znikał

0

@tobiasson92 odpowiedz mi: czy w itali, espani, usa, brytani, de jest lepiej?

0

@l0Messini jakby rządził tusk to by było

0

@darek60 mi sie wydaje ze z milon testow trza zrobic. sorry. 20 milonow by opozycja była zadowolona. a krol czeka na test 2 tyg. krul europy tusk. w Brukseli

0

@fart albo mieć spokój jak opozycja. ewentualnie mieć o wszystko pretensje. też jak opozycja

0

@Janiama a czytałeś o pani co przyprowadziła 4 latka z wirusem i zataiła ze matka chora ? co zrobic z takim przypadkiem? a koń z LPR sobie kpi

0

@Hiacynk zdecydowanie najlepszy film w historii. moja opinia

1

@JimMorrisonFCB dla mnie fabregas był porażką

0

@Borneo kolego. juz mi zostało 960 zł a miesiac trzeba wyżyć. jak zyc premierze? kupili mnie za kilka srebrników. co miesiac je dostaje. ale mam problem: nie wiem gdzie spieniężyć srebro . twoje zdrowie

0

@Borneopocos ty to pisał.
taki długi teks czytałem w gimnaxjum. jak mi groziło z polaka.
własnie dostałem 500+ na dwoje i zgodniej do jakiego sklepu pojde po zakupy. podpowidz: nie jest to spozywczy

0

@Borneo chłopcze po co tyle jadu

0

@kielon93 oświecony napisał. a jak były wybory to w domu siedział i pewnie tvn oglądał

0

@Borneo ale bełkot. z PO to był "rozwuj" to sie zgadzam. do szkoły....!

1

@barcafan9512 jak to obliczyłes?
W usa jest 330 mln ludzi. w Polsce 9 razy mniej czyli 40mln

0

@MarioVeB! nie płacz, beee

0

@barcafan9512 za Włochami? w jakim sensie?

0

@Jordi10 po wyborach prezydenckich będziesz także lamentował. tyle że mocniej

3

@Damian11 w sedno. czego boi sie PO. Bo jak martwi sie o naród pokazali przez 8 lat.

0

@Borneo bredzisz. poczytaj o sukcesach popzedników. ci to dbali o eko inwestycje

0

@BaroPodertos bezbecja

0

@13th ale tak mówi prawo . jestes rudy nagrodą jest wlasna satysfakcja

0

@13th jak jestes rudy to nagrody i tak nie bedzie

2

@JimMorrisonFCB wydaje mi sie ze masz racje te ciała wywożą do Włoch lub esp

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?