Aleksy1986
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2020
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore a w tamtym roku jak było?
5
wirus postawi piłke do pionu.
zawodnikow menadżerow prezeesow itd
1
@Persyfl dlatego po karierze to większość bankruci
0
@Peciak 60? wydaje mi sie ze wiecej
0
w polskiej lidze tak samo. cieżko osadzac tych ludzi. bo wszystko zależy od punktu siedzenia. ale wydaje sie ze to wielcy sportowcy a mali ludzie
0
@Borneo ale za to potrafie sam wydac tę kase. twoje zdrowie. spiesze sie bo zara sklep zamkną. skonczyło sie własnie. zdrowie
0
@JimMorrisonFCB moze dzis tak. ale wtedy fabregas i my meczyliśmy sie ze sobą
0
@JimMorrisonFCB liczby ok. ogólnie nie. w waznych meczach znikał
0
@tobiasson92 odpowiedz mi: czy w itali, espani, usa, brytani, de jest lepiej?
0
@l0Messini jakby rządził tusk to by było
0
@darek60 mi sie wydaje ze z milon testow trza zrobic. sorry. 20 milonow by opozycja była zadowolona. a krol czeka na test 2 tyg. krul europy tusk. w Brukseli
0
@fart albo mieć spokój jak opozycja. ewentualnie mieć o wszystko pretensje. też jak opozycja
0
@Janiama a czytałeś o pani co przyprowadziła 4 latka z wirusem i zataiła ze matka chora ? co zrobic z takim przypadkiem? a koń z LPR sobie kpi
0
@Hiacynk zdecydowanie najlepszy film w historii. moja opinia
1
@JimMorrisonFCB dla mnie fabregas był porażką
0
@Borneo kolego. juz mi zostało 960 zł a miesiac trzeba wyżyć. jak zyc premierze? kupili mnie za kilka srebrników. co miesiac je dostaje. ale mam problem: nie wiem gdzie spieniężyć srebro . twoje zdrowie
0
@Borneopocos ty to pisał.
taki długi teks czytałem w gimnaxjum. jak mi groziło z polaka.
własnie dostałem 500+ na dwoje i zgodniej do jakiego sklepu pojde po zakupy. podpowidz: nie jest to spozywczy
0
@Borneo chłopcze po co tyle jadu
0
@kielon93 oświecony napisał. a jak były wybory to w domu siedział i pewnie tvn oglądał
0
@Borneo ale bełkot. z PO to był "rozwuj" to sie zgadzam. do szkoły....!
1
@barcafan9512 jak to obliczyłes?
W usa jest 330 mln ludzi. w Polsce 9 razy mniej czyli 40mln
0
@MarioVeB! nie płacz, beee
0
@barcafan9512 za Włochami? w jakim sensie?
0
@Jordi10 po wyborach prezydenckich będziesz także lamentował. tyle że mocniej
3
@Damian11 w sedno. czego boi sie PO. Bo jak martwi sie o naród pokazali przez 8 lat.
0
@Borneo bredzisz. poczytaj o sukcesach popzedników. ci to dbali o eko inwestycje
0
@BaroPodertos bezbecja
0
@13th ale tak mówi prawo . jestes rudy nagrodą jest wlasna satysfakcja
0
@13th jak jestes rudy to nagrody i tak nie bedzie
2
@JimMorrisonFCB wydaje mi sie ze masz racje te ciała wywożą do Włoch lub esp