0

@adamek20151 do nory to się wy chowacie jak Lewy zagra partidazo jak z Monaco, czy Gironą xd Wychodzicie jak dostanie karnego czy strzeli pustaka.

0

Jak dla mnie Lewy 10.0 ocena. Agent 002 już kolejny mecz najlepszy na boisku. Lepsi rywale (Girona i Monaco) i nastąpiła weryfikacja.

0

@Sysia11 To idź kibicować realowi xd

0

@Agrafka hahaha no tak, bo innego napastnika to obrońcy rywala oleją.

0

@regatta52 Bramkarz Monaco się rzucił w podobnej sytuacji. Jak się skończyło?

0

@Sysia11 Otóż mylisz się. Gra FC Barcelony opiera się na dobrej grze nogami bramkarza. Zobacz jak wyglądaliśmy z Peną na bramce.

1

@Who_you_mam Z nim to nawet w 9 gramy xd

0

@mekston Racja jakieś tam karniaki strzelał.

0

Komentarz usunięty

2

@Heros11 Chore, że tyle Salzburgom i Antwerpiom nastrzelał.

8

@Comentateiro Lepiej sobie strzelić fotkę jak herr Tusk i udawać, że się pomaga xD

2

@Pedri16Future Bardziej stabilne emocjonalnie xD

1

@barcanawieki La Famiglia.

1

Filmik o Tusku na koniu trojańskim to czyste złoto xD

0

@PatrykBarca z Rigczem.

0

@Comentateiro Gdzie napisałem, że PiS to mniejsze zło? Obie te partie są siebie warte- poziom dno i dwa metry mułu.

0

@Transu96 Super by było i jakiś fajny upgrade tempa.

0

@Litman Nie tylko w pressingu

3

@Comentateiro Dokładnie. Tak samo wielu w tym ty pisało, że Tusk to mniejsze zło od PiS. Dobrze, że czas was wyjaśnił.

0

@Bagsik88 Ważne to, że Suarez nie był drogim, starym drewnem.

0

@Bagsik88 Gość, który macha łapami miałby być kapitanem. On się nadaje na kapitana tak jak na skrzydłowego.

0

@Bagsik88 Opinia, że Lewy może buty wiązać Suarezowi.

1

@blakkudium Cisse.

0

@PatrykBarca Po prostu coś pięknego. Następna piękna rzecz to będzie transfer do jakiejś Arabii.

1

@MesQueUnClub96 To, że w tamtym roku nie przyznali jest czymś wspaniałym. Lewandowski z dupy by to dostał i mielibyśmy najsłabszego zdobywcę ZP w historii. Obrazę dla tej nagrody.

3

@Bagsik88 Ja mam jedno pytanie. Tusk spełni te 100 obietnic przynajmniej w 100 lat? W 100 dni, które obiecał się nie wyrobił xD
Pozdrowienia kwota wolna od podatku 60 tys xd

0

@Commandement xd I wg Ciebie to jest ok? Tylko dlatego, że mieli jakąś gotówkę wcześniej wypłaconą pewnie przy sobie to mogli sobie kupić coś do picia lub jedzenia.

0

@Commandement Znam sporo takich osób. Ciekawe czy takie samo zdanie jak ty mieli w czasach covid protestujący ludzie z Kanady, którym zablokowali dostęp do pieniędzy :]

12

@Bagsik88 Jedna prosta decyzja wystarczy jak zostanie premierem, żeby paliwo było po 5,19.
Po zostaniu premierem:
To nie należy do decyzji premiera. XD sekciarstwo jest tragiczne.

0

@Commandement Możesz mieć gotówkę w domu? W portfelu? Możesz zarabiać w taki sposób, że wypłata przychodzi ci w gotówce xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?