AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@13th Może ma efekt jojo?
2
@David_Beckham Tylko, że każdy madryciok pasuje na notatnik
0
@halfnolife On już przez dwa poprzednie miał Double Double xd Obudziłeś się ze śpiączki?
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
1
@Comentateiro Kylian wygra ZP, ma MŚ, nie jest drewniany i biega 2x szybciej.
1
@tristan87 Żółw się w skorupie schował xD
1
@VeB 1899 Pełno rasistów jest w tej Hiszpanii po prostu... ;)
0
@kanver_ hahahaha no tak. Jak strzelał to jego zasługa. Jak w drugiej części grał jak kaleka to wina wszystkich tylko nie jego. Nie ma sensu z tobą rozmawiać. Miał najwięcej strzałów w lidze więc okazję miał. W drugim sezonie przewalił króla strzelców z Ukraińcem sprowadzonym za 8 mln, Sorlothem, który się odbijał od każdej drużyny i strzelił tyle co pomocnik xd No ale to przez kolegów z drużyny teraz ma tych samych, ale to jego zasługa, że strzelił 2 patelnie i karniaka wywalczonego przez kogoś innego.
0
@lucca87 Tak, a klubom, które miały zapewnione utrzymanie powiesz, że w sumie to wypad do drugiej ligi :D na pewno się ucieszą.
3
@Comentateiro Winter is coming!
0
@kanver_ Zobacz ile strzelał po mundialu xd
6
@Derean haha ale mi się skojarzyło
https://zapodaj.net/plik-ybhFZFV4lg
1
@lucca87 Większa ilość meczów xd A potem "co ci piłkarze tak te więzadła krzyżowe zrywają" xD
1
@VegetaPolska bardzo dobrze :)
4
Miejmy nadzieję, że realik przewali.
0
@kanver_ no, a potem miał serię gdzie w 15 meczach strzelił 3 gole np. xD
0
@Pnog37 Lewy dowiedział się w wieku 34 także...
0
@D10SLEO No ymbappe sam mówił, że najlepiej czuje się z typową dziewiątką obok/przed taką jak Giroud.
2
@macio_944 pomyłek haha. Jeśli robisz coś specjalnie to nie jest to pomyłka.
2
@Joe_Barbaro Oj tak kariera Las Palmas jest świetna.
0
@FCB_dimiC Można spróbować. Najlepsza opcja czyli Alvarez nam uciekła niestety.
0
@FCB_dimiC Gdzie ty tu widzisz zachwyty? Za darmo taki napastnik to okazja i warto o niego powalczyć.
0
@JimMorrisonFCB Jonathan David ma rok kontraktu.
0
@Who_you_mam "Wszystko robione na krótką metę"- pięknie to wygląda zestawiając to z promowaniem młodych talentów i stawianie na 17 latków. Ok ściągamy starszych graczy jak Gundogan, ale tacy też są potrzebni. (Świetny transfer i takie trzeba robić- za darmo grajek, który jeszcze prezentuje jakość).
0
@Marian_Pazdzioch Już zamówiona w preorder.
6
Komentarz usunięty
4
Komentarz usunięty
3
@DonCarletto Stwierdzenie, że był niepotrzebnym wydatkiem to fakt.
5
@bartas97 No to lepiej zejdź że słońca, bo już majaczysz.