AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Hahahaha to dlatego Aubameyang powiedział w wywiadzie, że okres w Barcelonie był jego najpiękniejszym w karierze?
0
@Uukasz_93 Ter Stegen legenda klubowa 6 mln, Torres 10, o Lewym nie wspominając xd
5
@Comfortable_ Ter Stegen to nasza legenda, nie zarabia kokosów i nie jest najemnikiem, który przyszedł tu na emerturke za 32 mln.
3
A tą część Harry'ego Pottera znacie? :D
https://zapodaj.net/plik-O3HGVuyV7r
5
@Bulbulator Czemu się dowalił do Araujo i Ter Stegena, bo nie rozumiem?
0
@Tasde To wiadomo.
0
@Borneo Ok, a po polsku? xD
0
@Tasde Z tym się zgodzę, ale nie popadajmy w hurra optymizm, bo mamy 2 pkt więcej od realu xd
0
@Tasde Czyli już mamy mistrza?
1
@kuz Tymczasem Lewandowski 32 mln xD
0
@SeWo77 Z tego względu byłby tani.
0
@adamek20151 Bez przesady Chiesa nie jest jakiś tragiczny. Za niską kwotę można go sprowadzić/wypożyczyć.
1
@kanver_ W końcu z Rigczem. (Tak wiem napisałeś to sarkastycznie).
0
@Bagsik88 Idź zażyć leki xd
3
@Lucyfffer Był najlepszym zawodnikiem.
1
@joloskyy Bez Lewandowskiego bylibyśmy już w drugiej lidze. Tylko on utrzymuje ten klub. Ale z Ciebie antypolak i hejter Lewandowskiego...
3
@Nihas No tak, bo przecież Laporta przystawił mu pistolet do skroni i kazał tu przyjść...
2
@NeroTFP1 wolmo*
0
@Bagsik88 haha ok, zobaczymy za ile odejdzie?
0
@Derean Drybling, który nic nie zmienia, bo nawet mimo tego może skończyć jak Ferran, albo gorzej.
0
@tristan87 Go uwielbiam xd
0
@Bagsik88 Po co jak na tym dziadku nie ma szans odzyskać pieniędzy? Wtopione 50 mln.
0
@JimMorrisonFCB To też jakaś forma dryblingu. Dembele również używa szybkości.
0
@Derean Mój komentarz miał na celu pokazać, że nie każdy piłkarz z dryblingiem osiągnie szczyt xd
Odbijam piłeczkę, czyli każdy piłkarz z dryblingiem będzie najlepszy?
0
@Derean Deulofeu i Tello też mieli drybling, gdzie skończyli?
0
@Bagsik88 ? Nie rozumiem. Niech odjedzie byle straty nie było, jak na każdym.
1
@mordini123 Wspaniali to byli zawodnicy. Moja ulubiona dwójka polskich piłkarzy. Szkoda, że Piszczek swego czasu nie trafił do Barcy.
1
@Janas11224 "Oby doszło do bankructwa i rozwiązania"~ prawdziwy kibic FC Barcelony xD
0
@JimMorrisonFCB Strzelam, że Villareal
0
W sumie Gundogan odchodzi więc Fermin dostanie pewnie więcej szans.
Zobaczymy co z tego wyjdzie.