0

@MesQueUnClub96 Hahahaha to dlatego Aubameyang powiedział w wywiadzie, że okres w Barcelonie był jego najpiękniejszym w karierze?

0

@Uukasz_93 Ter Stegen legenda klubowa 6 mln, Torres 10, o Lewym nie wspominając xd

5

@Comfortable_ Ter Stegen to nasza legenda, nie zarabia kokosów i nie jest najemnikiem, który przyszedł tu na emerturke za 32 mln.

3

A tą część Harry'ego Pottera znacie? :D
https://zapodaj.net/plik-O3HGVuyV7r

5

@Bulbulator Czemu się dowalił do Araujo i Ter Stegena, bo nie rozumiem?

0

@Tasde To wiadomo.

0

@Borneo Ok, a po polsku? xD

0

@Tasde Z tym się zgodzę, ale nie popadajmy w hurra optymizm, bo mamy 2 pkt więcej od realu xd

0

@Tasde Czyli już mamy mistrza?

1

@kuz Tymczasem Lewandowski 32 mln xD

0

@SeWo77 Z tego względu byłby tani.

0

@adamek20151 Bez przesady Chiesa nie jest jakiś tragiczny. Za niską kwotę można go sprowadzić/wypożyczyć.

1

@kanver_ W końcu z Rigczem. (Tak wiem napisałeś to sarkastycznie).

0

@Bagsik88 Idź zażyć leki xd

3

@Lucyfffer Był najlepszym zawodnikiem.

1

@joloskyy Bez Lewandowskiego bylibyśmy już w drugiej lidze. Tylko on utrzymuje ten klub. Ale z Ciebie antypolak i hejter Lewandowskiego...

3

@Nihas No tak, bo przecież Laporta przystawił mu pistolet do skroni i kazał tu przyjść...

2

@NeroTFP1 wolmo*

0

@Bagsik88 haha ok, zobaczymy za ile odejdzie?

0

@Derean Drybling, który nic nie zmienia, bo nawet mimo tego może skończyć jak Ferran, albo gorzej.

0

@tristan87 Go uwielbiam xd

0

@Bagsik88 Po co jak na tym dziadku nie ma szans odzyskać pieniędzy? Wtopione 50 mln.

0

@JimMorrisonFCB To też jakaś forma dryblingu. Dembele również używa szybkości.

0

@Derean Mój komentarz miał na celu pokazać, że nie każdy piłkarz z dryblingiem osiągnie szczyt xd
Odbijam piłeczkę, czyli każdy piłkarz z dryblingiem będzie najlepszy?

0

@Derean Deulofeu i Tello też mieli drybling, gdzie skończyli?

0

@Bagsik88 ? Nie rozumiem. Niech odjedzie byle straty nie było, jak na każdym.

1

@mordini123 Wspaniali to byli zawodnicy. Moja ulubiona dwójka polskich piłkarzy. Szkoda, że Piszczek swego czasu nie trafił do Barcy.

1

@Janas11224 "Oby doszło do bankructwa i rozwiązania"~ prawdziwy kibic FC Barcelony xD

0

@JimMorrisonFCB Strzelam, że Villareal

0

W sumie Gundogan odchodzi więc Fermin dostanie pewnie więcej szans.
Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?