0

@juarez No i czemu prawda jest niby atakująca?

0

@Kapitan hawk Co to ma do rzeczy o ile wyprzedził? O tyle ile patelni dostał.

0

@Tasde A co pisała o tym rywalu z walki finałowej?

0

@Kapitan hawk Masz wyżej odpowiedź. Jego gole dały tyle co Sorlotha Villarealowi- nic. 8 meczów bez Lewego w tamtym sezonie to było 8 wygranych.

0

@Pedri16Future Spokojnie, Lewy kupi sobie tytuł prokuratora i nikt się nie dowali.

0

@mekston No tak. Żaden napastnik nie trafiłby na pustaka, a już wgl karnego xd

0

@Azrik Ten ruch jak najbardziej się bronił w tamtym czasie. (Sam bardziej wolałem by Barca sprowadziła Alvareza z Argentyny).

1

@Kapitan hawk Sam sobie odpowiedziałeś. Mistrzostwo dał Ter Stegen ( dostał z resztą MVP La Liga) . Tyle dały gole Lewandowskiego co Sorlotha. Jakoś Villareal mistrzem nie został mając piłkarza z taką samą ilością bramek co Lewy rok wcześniej. Girona z królem strzelców La Liga również nie wygrała mistrza. Przypomnijmy również, że Dovbyk kosztował 8 mln, a nie 50 i zarabiał kilka razy mniej niż Lewandowski xd

0

@Bagsik88 Bo jest jeszcze gorszy co jest już wyczynem.

0

@Dari0G hahahaha Ciekawe czy dalej z nim jest.

2

@Cule1234 On albo Chiesa. Wiadomo szklanki, ale mają dynamit w nogach, a mając Yamala/Raphinhe ma prawym skrzydle po drugiej jest potrzebny struś pędziwiatr.

0

@Kapitan hawk Wyprzedził napastnika spadkowicza i Benzemę, który leczył kontuzje xd Ponadto osiągnął najsłabszy wynik Pichichi od 22 lat. Duma...

1

@Sau_Ron Wskoczył na wysoki poziom i cały czas go utrzymuje. Ponoć bardzo profesjonalnie podchodzi do treningów itd.

0

@norbi77 gorzej jak znów będą takie wałki jak z np. Dumfriesem
Tego to już Flick nawet nie wytrzyma xD

1

@norbi77 Nie chciał niskiej pensji w Juve, a my mamy lepszego Ter Stegena.

0

@Bagsik88 Stawia, bo kosztował 50 mln i zarabia 32 xd

0

@Kapitan hawk Pierwsze pół roku grał dobrze, a po mundialu równia pochyła w dół i teraz szoruje po dnie.

0

@mekston Potrafię. Piłkarz za 50 mln z taką pensją i takim meczem to żart.

0

@Dari0G Ale złoto xD

1

@norbi77 Miałem tak samo. Również jednak teraz uważam, że już nic z tego nie będzie.

2

@Kapitan hawk xd Napastnik za 50 mln z pensją 32 przegrał króla strzelców z pomocnikiem realu, Ukraińcem z ligi ukraińskiej i Sorlothem, który odbił się od każdej drużyny xd Jakby Lewy nie był Polakiem to byście go tak jak Ferrana wywalali xd

1

@norbi77 Co do kwoty to tak. Tym bardziej, że można było wziąć go chwilę wcześniej z Valencii z kaluzulą 25 mln, ale wybrali Trincao za około 30 xd

0

@mekston xd Chwalić napastnika za to ,że był cienki, ale dostał podanie na pustą i karnego w akcji, w której nawet udziału nie brał.

0

@michal26 xd Tam by Ter Stegen mógł karnego strzelać i by wyszło na jedno xd

1

@Kapitan hawk I w dodatku z Rigczem.

1

@Bagsik88 Tak, gole to nie wszystko, liczy się też gra, a w niej jest komedią.

0

@krol211 Oczywiście ty byś to przewidział. Sprowadzałbyś samych piłkarzy, którzy się sprawdzą.

1

@NeroTFP1 Uwaga, bo ty wiedziałeś, że tak się to potoczy.

0

@Bagsik88 Aha to teraz wykonanie karnego również świadczy o wspaniałym meczu xD

0

@michal26 Wspaniałe, ZP powinien dostać, albo jakiś medal. Przecież żaden inny piłkarz w historii nie strzelił karnego i pustaka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?