9

@draxidox Lepiej być dzieckiem niż głosować na POPIS i być betonem swoich oprawców xd

0

@Bagsik88 Ter Stegen jest tutaj 10 lat, wygrał z nami tryplet, wygrał nam ostatnio sezon, prezentował wybitny poziom w naszych barwach. Poziom Lewego w Barcelonie względem tego co prezentował i prezentuje Ter Stegen to nieśmieszny żart. Mats to nasza legenda, a nie drewniany najemnik, który chce sobie dograć emeryturkę w słonecznym mieście.

1

@Death_voice Zobaczymy jak będzie w tym sezonie. Ter Stegen to TOP bramkarz i tak jak napisałem wyżej wygrał nam sporo meczów.

2

@Salchent Jeszcze lenglet za free i będzie kosmos.

0

@Death_voice Właśnie Bayern. Mnie interesuje FC Barcelona, gdzie Lewy jest cienki. Ty widzisz tylko jedną stronę medalu. Ter Stegen wiele razy nas ratował. Sam meczu bramkarz nam nie wygra, a z kimś innym to z takim Bayernem dostalibyśmy jeszcze więcej. 2 sezony temu piękny Niemiec wybronił nam mistrzostwo wyrównując rekord La Liga.

1

@kuz Jak będzie karny z dupy, to brameczka.

2

@Death_voice Również zawodnik, z którym zdobyliśmy tryplet.

0

@kanver_ tak nam dopomóż Tusk, tak nam dopomóż Lempart*

0

@Szklaner On miał bodajże 4 mln klauzulę.

1

@Pawel13sz On już z tym opatrunkiem grał.

4

@marcin62 I cyk Nico Williams pierwszy raz kontuzjowany na kilka miesięcy, za to Ansu Fati wreszcie uporał się z urazami ;)

1

@Ziemny Trochę szacunku... @Comentateiro był przy narodzinach footballu więc wie co mówi.

4

@Bartas7VeB W pierwszej kolejności Chelsea chciała go kupić. Okazało się jednak, że jest ich piłkarzem i wystarczy przedłużyć kontrakt xD

1

@ViscaelBarca2007 Ten Felix, który się dobija najlepszy xD

1

@Kapitan hawk właśnie skończyłem.

1

@Kapitan hawk hahaha nie ma sensu z tobą rozmawiać.

9

@Kapitan hawk No to nieźle ci wjechała lewicowa paplanina xd Ja jednak wolę, żeby gwałtów było mało niż tak jak we Francji, czy w Niemczech gdzie muszą tworzyć bieliznę przeciw gwałtom... Skok przestępstw po przyjęciu imigrantów to też przypadek. Ataki na policję w UK to też nic takiego... Rdzenni mieszkańcy ze Szwecji wyprowadzający się na wyspę, gdzie nie ma imigrantów to tylko plotki...
Przestępstwa imigrantów? Powtarzam, nie ma żadnych przestępstw imigrantów... Przestępstwa imigrantów wymyśliliście wy- dziennikarze. XD

7

@Kapitan hawk Ty tak na poważnie?

20

@DLFCB Bo Polacy gwałco.

0

@Kamiloza91 Lewy, De Jong, Fati, Ferran i Roque.

0

@D10SLEO Chyba Lewandowski xd

1

@macio_944 Przenieść FC Barcelonę do ekstraklasy na jeden sezon.

0

GOAT, Polski Messi.

0

@ObiektywnyKibic121 No ja mam nadzieję, że będzie w ponad 50% meczów na ławce, żeby stąd za rok poszedł.

0

@Dankho94isback Ferran i ewentualnie Pau z ławki.

0

@krol211 Oczywiście, że nie. Ma jednak inne cechy. Dobrze odbiera piłki, potrafi też fajnie zagrać do przodu. Wolę go niż De Jonga, który kręci kółka, holuje i traci piłki, a do obrony wraca truchtem.

0

@Faro Pau Victor, albo naprawdę postawić na Torresa na 9tce, a nie z ławki, a potem go przyspawać.

2

@Matheu12 Też mi się tak wydaje. Wątpię, że Xavi i Flick każą tak drewnianemu piłkarzowi rozgrywać widząc jak tragiczny w tym jest.

0

@krol211 Jeździec bez głowy pomocnik xd Jeźdźcem bez głowy to był Tello, czy Deulofeu, a nie Casado.

1

@Pnog37 Za nazwisko. Laporta chciał pokazać, że możemy ściągnąć duże nazwisko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?