AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@draxidox Lepiej być dzieckiem niż głosować na POPIS i być betonem swoich oprawców xd
0
@Bagsik88 Ter Stegen jest tutaj 10 lat, wygrał z nami tryplet, wygrał nam ostatnio sezon, prezentował wybitny poziom w naszych barwach. Poziom Lewego w Barcelonie względem tego co prezentował i prezentuje Ter Stegen to nieśmieszny żart. Mats to nasza legenda, a nie drewniany najemnik, który chce sobie dograć emeryturkę w słonecznym mieście.
1
@Death_voice Zobaczymy jak będzie w tym sezonie. Ter Stegen to TOP bramkarz i tak jak napisałem wyżej wygrał nam sporo meczów.
2
@Salchent Jeszcze lenglet za free i będzie kosmos.
0
@Death_voice Właśnie Bayern. Mnie interesuje FC Barcelona, gdzie Lewy jest cienki. Ty widzisz tylko jedną stronę medalu. Ter Stegen wiele razy nas ratował. Sam meczu bramkarz nam nie wygra, a z kimś innym to z takim Bayernem dostalibyśmy jeszcze więcej. 2 sezony temu piękny Niemiec wybronił nam mistrzostwo wyrównując rekord La Liga.
1
@kuz Jak będzie karny z dupy, to brameczka.
2
@Death_voice Również zawodnik, z którym zdobyliśmy tryplet.
0
@kanver_ tak nam dopomóż Tusk, tak nam dopomóż Lempart*
0
@Szklaner On miał bodajże 4 mln klauzulę.
1
@Pawel13sz On już z tym opatrunkiem grał.
4
@marcin62 I cyk Nico Williams pierwszy raz kontuzjowany na kilka miesięcy, za to Ansu Fati wreszcie uporał się z urazami ;)
1
@Ziemny Trochę szacunku... @Comentateiro był przy narodzinach footballu więc wie co mówi.
4
@Bartas7VeB W pierwszej kolejności Chelsea chciała go kupić. Okazało się jednak, że jest ich piłkarzem i wystarczy przedłużyć kontrakt xD
1
@ViscaelBarca2007 Ten Felix, który się dobija najlepszy xD
1
@Kapitan hawk właśnie skończyłem.
1
@Kapitan hawk hahaha nie ma sensu z tobą rozmawiać.
9
@Kapitan hawk No to nieźle ci wjechała lewicowa paplanina xd Ja jednak wolę, żeby gwałtów było mało niż tak jak we Francji, czy w Niemczech gdzie muszą tworzyć bieliznę przeciw gwałtom... Skok przestępstw po przyjęciu imigrantów to też przypadek. Ataki na policję w UK to też nic takiego... Rdzenni mieszkańcy ze Szwecji wyprowadzający się na wyspę, gdzie nie ma imigrantów to tylko plotki...
Przestępstwa imigrantów? Powtarzam, nie ma żadnych przestępstw imigrantów... Przestępstwa imigrantów wymyśliliście wy- dziennikarze. XD
7
@Kapitan hawk Ty tak na poważnie?
20
@DLFCB Bo Polacy gwałco.
0
@Kamiloza91 Lewy, De Jong, Fati, Ferran i Roque.
0
@D10SLEO Chyba Lewandowski xd
1
@macio_944 Przenieść FC Barcelonę do ekstraklasy na jeden sezon.
0
GOAT, Polski Messi.
0
@ObiektywnyKibic121 No ja mam nadzieję, że będzie w ponad 50% meczów na ławce, żeby stąd za rok poszedł.
0
@Dankho94isback Ferran i ewentualnie Pau z ławki.
0
@krol211 Oczywiście, że nie. Ma jednak inne cechy. Dobrze odbiera piłki, potrafi też fajnie zagrać do przodu. Wolę go niż De Jonga, który kręci kółka, holuje i traci piłki, a do obrony wraca truchtem.
0
@Faro Pau Victor, albo naprawdę postawić na Torresa na 9tce, a nie z ławki, a potem go przyspawać.
2
@Matheu12 Też mi się tak wydaje. Wątpię, że Xavi i Flick każą tak drewnianemu piłkarzowi rozgrywać widząc jak tragiczny w tym jest.
0
@krol211 Jeździec bez głowy pomocnik xd Jeźdźcem bez głowy to był Tello, czy Deulofeu, a nie Casado.
1
@Pnog37 Za nazwisko. Laporta chciał pokazać, że możemy ściągnąć duże nazwisko.