AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@daniel32778 Wiadomo każdy napastnik, tym bardziej tak egoistyczny jak Lewy chciałby w takiej sytuacji podawać. Widać było, że chce strzelać, ale wyszedł kiks, a tu są ludzie co będą farmazonić, że specjalnie tak podał xd
0
@alone49 Hahahaha Ale ty jesteś odklejony. Grałem w klubach, teraz jako już dorosła osoba gram sobie z kolegami na orliku. Jak bym podpatrzył Roberta w aktualnej formie to nawet na kolegów byłbym za słaby. xd Ciekaw jestem co ty osiągnąłeś w piłce nożnej. Poza tym trzeba być nieźle zaślepionym, żeby nie widzieć zjazdu Lewandowskiego.
0
@alone49 xd Gram w piłkę od 15 lat niekiedy w klubach, a tak to z kolegami. Każdy ci Lewan łebku powie, że chciał to strzelać.
1
@Striker Bo nie umie dryblować jak Neymar to słaby xd La Rambla czasami bawi.
0
@sevs Takie drewno do środka pola, które nie pressuje xD
0
@alone49 No ta bo specjalnie chciał podać tak. Weź się nie kompromituj.
0
@BISHBASHBOSH Obie? Valle. Chłop nie trafił z metra nawet w bramkę xd
1
@DonCarletto No tak, swoją drogą też wychowanek :D
3
@DonCarletto Mogłoby tak być. Grimaldo odszedł i teraz jest świetny, to samo Olmo.
2
@fart No tak. Mamy diamenty, ale trzeba je odpowiednio oszlifować to jasne. Jednak super się na to patrzy, że zamiast wydawać np. 70 mln na Daviesa to mamy Balde za free.
1
@DonCarletto No ok, ale jednak np. Munir, Sandro, Samper dostawali szanse.
1
Co się dzieje z La Masią? Było pokolenie Messiego, później posucha z tylko Roberto, a teraz niekończące się złoże diamentów. Gavi, Valle, Balde, Fort, Bernal, Casado... Do tego bardzo ciekawi za grosze jak Pau, Darvich, Faye czy Torre. Duma z La Masii
0
@TR3YWAY Ja wolę Erica. Młodszy, mniejsza pensja i dobrze wyglądał w Gironie. Inigo jest też szklany.
0
@Cule1234 Oby go zniszczył :)
0
@Bagsik88 Aktualnie jest lepszy, 2x MVP to potwierdza.
5
@Roobo Oni piszą o asyście po tym jak chłop z metra nie trafiłby nawet a aut bramkowy tylko boczny mając szczęście, że Pau potrafi się odnaleźć tam gdzie trzeba xD
0
@Arden Nie, ale gość po prostu ma oczy.
0
@daniel32778 Dokładnie, a to, że strzelił mniej niż Ukrainiec z ligi ukraińskiej temu dowodzi xD
0
@Faro Wiesz kilka dni przed presezonem Flick powiedział: "Robert jest niesamowity. Nie potrzebuje wielu okazji, by strzelić gola" :D
7
@Faro No ja zdecydowanie wolę 9tki typu Suarez, Alvarez, czy Victor niż drewniane kołki jak Lewy, czy Haaland.
0
@Faro U Xaviego grał mimo, że był fatalny.
0
@norbi77 De Jonga również.
1
@norbi77 Też tak uważam.
0
@karci0 Na hot doga w Żabce dla Laporty.
3
@Faro Już drugi mecz.
0
Mamy to! Wygraliśmy :D
0
Nie wyszło to trzeba powtórzyć :)
1
Alex Valle, nie Hector Fort xD
0
@Kamiloos W sumie to on sam to tak wybił do góry
0
Niech ten Astralaga będzie rezerwowym bramkarzem xD