1

Brawo Valle do spodu z pajacem.

0

A tam nie w tempo. Wina skrzydłowego, że nie wyszedł do tego podania.

0

@MesQueUnClub96 To tym bardziej.

0

Uuuu linia boczna jakaś rasistowska.

4

Komentarz usunięty

0

@ProMILs Pewnie będzie drugim męczennikiem

0

Pau Victor 2 gole hahahaha co to jest za kot
2.5 mln xD Valle wychowanek z fałsza podał :O

1

On jest wszędzie xD

0

@Dari0G Lewy przyszedł za 50 mln i zarabia 5x tyle co taki Dovbyk xd

0

@Dari0G xd W tym sezonie więcej strzelił gość, który przyszedł z ligi ukraińskiej xd

0

@Dari0G Był. Najsłabszy wynik Pichichi od 22 lat to osiągnięcie dla Ciebie?

1

Irytacja Ancelottiego? Szybciej żuje czy jak? ;)

0

@Faro Araujo też kupiliśmy za około 2 mln.

0

@Dari0G W każdym był.

2

Metr od bramki, a to by na aut boczny poszło gdyby nie Victor xD

0

@Dari0G Słaby po prostu

2

@Encore Piękna historia realu madryt xD

0

@Dari0G Może ty tak masz. Ja pisałem o realu, o Lewym mogę napisać, że jest drewniany, że jest wtopą transferową.

1

@Nicko Ja mam nadzieję, że nie będzie gry za nazwisko jak u Xaviego.

1

Prawie jak Ronaldinho.

1

@kanver_ Nie tylko dzisiaj.

0

@Dari0G O tym samym? ja pisałem o realu, a ty coś o Lewandowskim xd

2

Ten Pau Victor to się wydaje kozakiem.

1

Dziwne. W LM gole z metrowych spalonych im uznawali.

0

@Dari0G Ja o jednym wy o drugim. Lewandzioki są niepodrabiani xd

0

@Dari0G Raczej drewniany.

0

Niech przerwany mecz nie odwiedzie was od tego, że real madryt to najohydniejszy klub w historii piłki nożnej.

3

Na cholerę w Stanach budują otwarte stadiony? Ewentualnie czemu tego meczu nie zorganizowali na zamkniętym stadionie?

1

@blakkudium Jak dla Angoli to normalna. Zimny deszczowy wieczór w Stoke.

0

@macio_944 Dlatego trzeba jak najszybciej przesiąść się na elektryki! One zbawią świat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?