AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Brawo Valle do spodu z pajacem.
0
A tam nie w tempo. Wina skrzydłowego, że nie wyszedł do tego podania.
0
@MesQueUnClub96 To tym bardziej.
0
Uuuu linia boczna jakaś rasistowska.
4
Komentarz usunięty
0
@ProMILs Pewnie będzie drugim męczennikiem
0
Pau Victor 2 gole hahahaha co to jest za kot
2.5 mln xD Valle wychowanek z fałsza podał :O
1
On jest wszędzie xD
0
@Dari0G Lewy przyszedł za 50 mln i zarabia 5x tyle co taki Dovbyk xd
0
@Dari0G xd W tym sezonie więcej strzelił gość, który przyszedł z ligi ukraińskiej xd
0
@Dari0G Był. Najsłabszy wynik Pichichi od 22 lat to osiągnięcie dla Ciebie?
1
Irytacja Ancelottiego? Szybciej żuje czy jak? ;)
0
@Faro Araujo też kupiliśmy za około 2 mln.
0
@Dari0G W każdym był.
2
Metr od bramki, a to by na aut boczny poszło gdyby nie Victor xD
0
@Dari0G Słaby po prostu
2
@Encore Piękna historia realu madryt xD
0
@Dari0G Może ty tak masz. Ja pisałem o realu, o Lewym mogę napisać, że jest drewniany, że jest wtopą transferową.
1
@Nicko Ja mam nadzieję, że nie będzie gry za nazwisko jak u Xaviego.
1
Prawie jak Ronaldinho.
1
@kanver_ Nie tylko dzisiaj.
0
@Dari0G O tym samym? ja pisałem o realu, a ty coś o Lewandowskim xd
2
Ten Pau Victor to się wydaje kozakiem.
1
Dziwne. W LM gole z metrowych spalonych im uznawali.
0
@Dari0G Ja o jednym wy o drugim. Lewandzioki są niepodrabiani xd
0
@Dari0G Raczej drewniany.
0
Niech przerwany mecz nie odwiedzie was od tego, że real madryt to najohydniejszy klub w historii piłki nożnej.
3
Na cholerę w Stanach budują otwarte stadiony? Ewentualnie czemu tego meczu nie zorganizowali na zamkniętym stadionie?
1
@blakkudium Jak dla Angoli to normalna. Zimny deszczowy wieczór w Stoke.
0
@macio_944 Dlatego trzeba jak najszybciej przesiąść się na elektryki! One zbawią świat.