2

Coman na wypożyczenie to byłby świetny deal.

0

@JohnnySilverhand Fakt jest taki, że Lewy nie ma ZP i super.

0

@UTOPIA Tak. Lewy miał dobry sezon, ale to było w słabej bundeslidze, w LM miał łatwiej, bo nie było meczów rewanżowych i wiele klubów grało bez swoich głównych piłkarzy przez covid. Poza tym piłkarsko nie jest i nie był na poziomie galaktycznych jak Maradona, Messi, Ronaldo, R9 czy Suareza. Tak drewniany piłkarz to byłaby obraza dla ZP. Już Modrić z ZP wygląda śmiesznie, a jest lepszym piłkarzem na swojej pozycji niż Lewy na 9.

0

@UTOPIA Lepszym piłkarzem był Neuer. Ta sama drużyna, a piłkarz którego można nazwać totalnym TOP na swojej pozycji. Piłkarsko to również Messi był, jest i będzie lepszym piłkarzem. Całe szczęście, że odwołano tę galę, bo to byłaby ujma dla tej nagrody.

0

@Kengo Lewy na ZP xd

0

@Radioactive9705 Ciekawe czy idzie grypsować na La Ramblę?

1

@Szklaner Na skale rysowali w jaskiniach jeszcze.

1

@Armintrance1 Nawet gorzej. PSG nie ma 7 bramkarzy np. i nie kupuje jak leci.

1

@MesQueUnClub_87 xd Nie tylko ja uważam, że gra słabo także pozdro. Ksywa Disney np. nie wzięła się z powietrza.

3

@wojopancer Od razu skojarzyło mi się z tym memem:
https://zapodaj.net/plik-Npn6hGQLzS

5

Co do transferu Olmo- Fajnie, że tu przyszedł. Bardzo dobry zawodnik. Teraz miejmy nadzieję, że przyjdzie Williams po interwencji Laporty.

0

@Zoker U zwierząt występuje także pedofilia, zoofilia i nekrofilia. Strzał w kolano xd

0

@Comentateiro Wybitna forma xd Jeden mecz. Widzę, że demencja starcza postępuje.

0

@Pnog37 Prawidłowo. Dziwię się, że oznaczyliście mnie, gdy miałem banana

0

@Stinger_ Rozumiesz, że z Aubameyangiem również byśmy tego mistrza wygrali, a nie bylibyśmy w plecy tyle mln z dziadkiem, który teraz nie chce odejść.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@Stinger_ To niezły argument za przepaleniem 50 mln na dziadka z rocznym kontraktem.

0

@Stinger_ xd Zdobył 23 gole tylko. Dovbyk miał więcej, a przyszedł za 8 mln, a nie 50. Dovbyk zarabia 3x mniej niż Lewandowski i jeszcze Girona na nim zarobiła. My na transferze Lewego tylko tracimy. Trzeba było zostawić Aubameyanga i wyszło by na to samo, ale 50 mln + niebotyczna kwota w pensjach byłyby wolne. Teraz przez to nie możemy sprowadzić potrzebnych piłkarzy jak Nico. Bo drewniak zarabia 32 mln euro, a daje mniej niż juniorzy.

0

@EkspertzOrlikq Szampan już się chłodzi. Piękny to będzie dzień jak w końcu stąd odejdzie.

3

@Stinger_ To niech tyle strzeli. Jak do nas przychodził ludzie pisali, że strzeli właśnie 30 w samej lidze- nie strzelił, został królem strzelców z najsłabszym wynikiem od 22 lat, potem było, że to pierwszy sezon itp. itd. i w drugim strzeli 30 goli w samej lidze... Przegrał z Ukraińcem z średniaka La Ligi i miał tyle goli co pomocnik xd Teraz przyszedł Flick i znów pisali, że przy tym szkoleniowcu strzeli 30 goli w samej lidze... Czekamy xD Już pomijam to jak wygląda na boisku, bo lepiej od niego wygląda piłkarz sprowadzony za 2.5 mln z Girony, który do niedawna grał w Barcelonie b w 3 lidze hiszpańskiej.

2

@adamek20151 Ja będę zadowolony jak jednak odejdzie.

0

@Bagsik88 W porównaniu do cb to nie.

0

@messi564 Zdrowa rywalizacja. Potrzebujemy jakościowego piłkarza na danej pozycji. Poza tym nie wiesz jak będzie wyglądał Gavi po kontuzji, Pedri znając życie wróci i znów wypadnie. Frenkie De Jong tak samo albo wypadnie, albo będzie grać słabo. Jeśli chodzi o młodych to niech walczą o miejsce, ale jednak zabezpieczenie w postaci doświadczonego Kante byłoby super.

1

Kante to nie jest głupi pomysł. Jakby przyszedł za darmo z niską pensją to czemu nie? To by dało czas na rozwój Bernalowi i Casado.

0

@Derean Jeszcze Dest odszedł.

0

@daniel32778 Wiadomo każdy napastnik, tym bardziej tak egoistyczny jak Lewy chciałby w takiej sytuacji podawać. Widać było, że chce strzelać, ale wyszedł kiks, a tu są ludzie co będą farmazonić, że specjalnie tak podał xd

0

@alone49 Hahahaha Ale ty jesteś odklejony. Grałem w klubach, teraz jako już dorosła osoba gram sobie z kolegami na orliku. Jak bym podpatrzył Roberta w aktualnej formie to nawet na kolegów byłbym za słaby. xd Ciekaw jestem co ty osiągnąłeś w piłce nożnej. Poza tym trzeba być nieźle zaślepionym, żeby nie widzieć zjazdu Lewandowskiego.

0

@alone49 xd Gram w piłkę od 15 lat niekiedy w klubach, a tak to z kolegami. Każdy ci Lewan łebku powie, że chciał to strzelać.

1

@Striker Bo nie umie dryblować jak Neymar to słaby xd La Rambla czasami bawi.

0

@sevs Takie drewno do środka pola, które nie pressuje xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?