AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Coman na wypożyczenie to byłby świetny deal.
0
@JohnnySilverhand Fakt jest taki, że Lewy nie ma ZP i super.
0
@UTOPIA Tak. Lewy miał dobry sezon, ale to było w słabej bundeslidze, w LM miał łatwiej, bo nie było meczów rewanżowych i wiele klubów grało bez swoich głównych piłkarzy przez covid. Poza tym piłkarsko nie jest i nie był na poziomie galaktycznych jak Maradona, Messi, Ronaldo, R9 czy Suareza. Tak drewniany piłkarz to byłaby obraza dla ZP. Już Modrić z ZP wygląda śmiesznie, a jest lepszym piłkarzem na swojej pozycji niż Lewy na 9.
0
@UTOPIA Lepszym piłkarzem był Neuer. Ta sama drużyna, a piłkarz którego można nazwać totalnym TOP na swojej pozycji. Piłkarsko to również Messi był, jest i będzie lepszym piłkarzem. Całe szczęście, że odwołano tę galę, bo to byłaby ujma dla tej nagrody.
0
@Kengo Lewy na ZP xd
0
@Radioactive9705 Ciekawe czy idzie grypsować na La Ramblę?
1
@Szklaner Na skale rysowali w jaskiniach jeszcze.
1
@Armintrance1 Nawet gorzej. PSG nie ma 7 bramkarzy np. i nie kupuje jak leci.
1
@MesQueUnClub_87 xd Nie tylko ja uważam, że gra słabo także pozdro. Ksywa Disney np. nie wzięła się z powietrza.
3
@wojopancer Od razu skojarzyło mi się z tym memem:
https://zapodaj.net/plik-Npn6hGQLzS
5
Co do transferu Olmo- Fajnie, że tu przyszedł. Bardzo dobry zawodnik. Teraz miejmy nadzieję, że przyjdzie Williams po interwencji Laporty.
0
@Zoker U zwierząt występuje także pedofilia, zoofilia i nekrofilia. Strzał w kolano xd
0
@Comentateiro Wybitna forma xd Jeden mecz. Widzę, że demencja starcza postępuje.
0
@Pnog37 Prawidłowo. Dziwię się, że oznaczyliście mnie, gdy miałem banana
0
@Stinger_ Rozumiesz, że z Aubameyangiem również byśmy tego mistrza wygrali, a nie bylibyśmy w plecy tyle mln z dziadkiem, który teraz nie chce odejść.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@Stinger_ To niezły argument za przepaleniem 50 mln na dziadka z rocznym kontraktem.
0
@Stinger_ xd Zdobył 23 gole tylko. Dovbyk miał więcej, a przyszedł za 8 mln, a nie 50. Dovbyk zarabia 3x mniej niż Lewandowski i jeszcze Girona na nim zarobiła. My na transferze Lewego tylko tracimy. Trzeba było zostawić Aubameyanga i wyszło by na to samo, ale 50 mln + niebotyczna kwota w pensjach byłyby wolne. Teraz przez to nie możemy sprowadzić potrzebnych piłkarzy jak Nico. Bo drewniak zarabia 32 mln euro, a daje mniej niż juniorzy.
0
@EkspertzOrlikq Szampan już się chłodzi. Piękny to będzie dzień jak w końcu stąd odejdzie.
3
@Stinger_ To niech tyle strzeli. Jak do nas przychodził ludzie pisali, że strzeli właśnie 30 w samej lidze- nie strzelił, został królem strzelców z najsłabszym wynikiem od 22 lat, potem było, że to pierwszy sezon itp. itd. i w drugim strzeli 30 goli w samej lidze... Przegrał z Ukraińcem z średniaka La Ligi i miał tyle goli co pomocnik xd Teraz przyszedł Flick i znów pisali, że przy tym szkoleniowcu strzeli 30 goli w samej lidze... Czekamy xD Już pomijam to jak wygląda na boisku, bo lepiej od niego wygląda piłkarz sprowadzony za 2.5 mln z Girony, który do niedawna grał w Barcelonie b w 3 lidze hiszpańskiej.
2
@adamek20151 Ja będę zadowolony jak jednak odejdzie.
0
@Bagsik88 W porównaniu do cb to nie.
0
@messi564 Zdrowa rywalizacja. Potrzebujemy jakościowego piłkarza na danej pozycji. Poza tym nie wiesz jak będzie wyglądał Gavi po kontuzji, Pedri znając życie wróci i znów wypadnie. Frenkie De Jong tak samo albo wypadnie, albo będzie grać słabo. Jeśli chodzi o młodych to niech walczą o miejsce, ale jednak zabezpieczenie w postaci doświadczonego Kante byłoby super.
1
Kante to nie jest głupi pomysł. Jakby przyszedł za darmo z niską pensją to czemu nie? To by dało czas na rozwój Bernalowi i Casado.
0
@Derean Jeszcze Dest odszedł.
0
@daniel32778 Wiadomo każdy napastnik, tym bardziej tak egoistyczny jak Lewy chciałby w takiej sytuacji podawać. Widać było, że chce strzelać, ale wyszedł kiks, a tu są ludzie co będą farmazonić, że specjalnie tak podał xd
0
@alone49 Hahahaha Ale ty jesteś odklejony. Grałem w klubach, teraz jako już dorosła osoba gram sobie z kolegami na orliku. Jak bym podpatrzył Roberta w aktualnej formie to nawet na kolegów byłbym za słaby. xd Ciekaw jestem co ty osiągnąłeś w piłce nożnej. Poza tym trzeba być nieźle zaślepionym, żeby nie widzieć zjazdu Lewandowskiego.
0
@alone49 xd Gram w piłkę od 15 lat niekiedy w klubach, a tak to z kolegami. Każdy ci Lewan łebku powie, że chciał to strzelać.
1
@Striker Bo nie umie dryblować jak Neymar to słaby xd La Rambla czasami bawi.
0
@sevs Takie drewno do środka pola, które nie pressuje xD