AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@norbi77 Tamte były zbanowane na wcześniejszych igrzyskach i raptem w najbardziej lewicowym obok Hiszpanii kraju UE zostały dopuszczone
0
Ciekawe, czy Olmo udźwignie numer 20 po legendarnym Roberto?
1
@Rifek Lewy jakoś dawał radę w Bayernie bez techniki.
0
Komentarz usunięty
10
@arasz1819 Nie piękne. Tylko te, które nie mają jajek i które genetycznie i fizycznie nimi faktycznie są xd
0
@zodiak_10 Kobieta... Jak można być takim transfobem...
5
@arasz1819 @norbi77 macie rację, piękna, naturalna kobieta. Mogłaby być miss świata, choć tam też już faceci przebrani za baby wygrywają xd
22
@norbi77 Prawdę Mentzen napisał.
0
@Encore Oczywiście, gdyby nie piłkarze, to byłby drugim Guardiolą. To nie tak, że to on stawów na Rashforda np. xD
0
@jacobFCB 55 mln za Olmo to nie jest dużo. W porównaniu do wyżej wymienionych transferów wygląda jak promocja.
3
@Kondziubarca Jasne, jeśli chodzi o De Jonga to również chciałbym żeby odszedł. Chciałem jedynie wytłumaczyć czemu zarabia tyle.
11
@Kondziubarca On ma taką pensję, bo Barca spłaca jego odroczoną pensję za czasy covid... Jak chcesz szukać śmiechu z zarobków to spójrz na magika z 9 na plecach, który zarabia 32 mln xd
3
@soleslover hahahaha dobre. Ten baran koło najlepszych nawet nie stał.
15
@Fenelon Boiskowy półgłówek i bandyta, któremu przepalało styki.
0
@Bagsik88 Suarez przepłacony xd Jeden z najlepszych napastników w historii xd Weź rozpęd...
1
@Guess Mnie zastanawia co w głowie mają ci piłkarze przychodząc jako np. ósmy bramkarz xd
2
Jeszcze Pedro Neto kupili xd Przecież to jest już obrzydliwe. Chelsea zrobiła sobie z ffp kobietę lekkich obyczajów.
0
@Ziemny Widły w dłoń i pod Camp Nou!
3
@beter2 Przepaliiśmy to 50 mln dwa lata temu na dziadka z rocznym kontraktem.
0
@Bagsik88 Masz takie prawo. Ja jednak uważam, że to dobrze iż Lewy jedyną ZP jaką ma to z LEGO.
0
@Bagsik88 Może tak być.
0
Komentarz usunięty
0
@Bagsik88 Że na ziemi istnieje niesprawiedliwość.
0
@kuz za to tańczy na tiktoku jak jakiś odklejeniec *klasa* xD
0
@paquito88 Chodziło o to, że Lewy nie jest kimś takim jak wyżej wymienieni byli w swoich czasach.
0
@Faro Po co bramkarz? Jest Ter Stegen.
3
@Muszynianka I wódkę pijo
3
@PatrychoO I gwałco
0
@kulek22 Też bym tak powiedział.
1
@Kapitan9 Pensje. Coman i Williams za frytki nie będą grać.