AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@krol211 hahaha, wcale nie pressuje, rozprowadza piłki i ciągnie do przodu... Nwm skąd ta nienawiść do niektórych naszych wychowanków.
0
@KacperVEB Czemu? Wyglądał świetnie w presezonie.
0
@NeroTFP1 Moja reakcja? Stwierdzenie faktu i tyle.
0
@NeroTFP1 Mylę się? Wystarczy mecz obejrzeć xd
1
@PatrykBarca Brazylijczyka nie, ale Polaka już tak ;)
0
@Luciano99 Nie pisałem, że był słaby. Po prostu nie był kluczowy w wygraniu mistrzostwa. I sam dobrze wiesz, że bramki nabił w pierwszym półroczu, a po mundialu zjazd do bazy i trwa to do dziś.
0
@Encore Digne nam sprzedali.
1
@Kgorecki2500 Wg mnie 5 najlepsza, ewentualnie 4
1
@Messibestplayerintheworld Za tyle to możnaby było go wziąć.
0
@FCB24 Johnson i Johnson, ale Pfizer chyba też ok.
0
@marcin62 Oj tak tym zasłynął.
0
@OBSERWATOR2021 Wyborcy Tuska sami się zaorali. Mamy co wybrali niestety.
6
@AFA Oczywiście jak tylko książę odzyska tron.
1
@Rewolucja123 Rasistowska ta ospa...
1
@fcbarcafan19 Fajny smaczek.
0
@Kamiloos gole z metrowych spalonych madrycioku.
0
@Cule2013 Na każdym polu jeśli chodzi o kupowanie meczów chyba.
0
@FcPortoFan1999 Kogo sprzedać? Jak Lewy zagra mniej niż 50% minut to odejdzie za darmo.
0
@Rifek Jednak Olmo bardziej charakterystyką pasuje do fałszywej 9tki niż Fabregas.
3
@ACMaldini3 Jeśli zagra mniej niż 50% możliwych minut to tak. Na to liczę.
0
@Pnog37 rekord Messiego by pobił. Poza tym nie mówimy o oddaniu, a sprzedaży. Moglibyśmy dołożyć i mieć Alvareza za nim poszedł do Atletico np.
0
@betonito Lewego. Dla nas wzmocnienie i jeszcze osłabili byśmy real.
0
@Bagsik88 Ty również, bo porównujesz nieśmieszny żart do naszej legendy.
0
@Bagsik88 Dokładnie. Jeśli jednak już babrać się w POPiSie to wszystko jest lepsze niż rudy złodziej.
0
@MesQueUnClub96 hahaha mowa nienawiści. Durny twór, który nie istnieje, bo mową nienawiści może być to, że ktoś negatywnie skomentuje twoje ubranie xd Chłop nie ma wgl wstydu. Rozwalił kobiety , a teraz jeszcze próbuje udowodnić, że czarne jest białe xd
0
@Bagsik88 Nadal wygrał z nami więcej, jest bardziej zasłużonym piłkarzem niż Lewandowski, którego kibice mają dość. Ter Stegen przyszedł za 12-13 mln jako młody talent i jest tu 10 lat. Lewy przyszedł jak dziadek z rocznym kontraktem i zarabia o wiele za dużo jak na to co daje xd
0
@Bagsik88 Lepszy pis niż po, które uwala wszystkie ważne dla Polski inwestycje. PO jest jeszcze gorsze niż zakładano. "Konfederacja chciała koalicję z PiS"- hahahaha to gdzie jest ta koalicja? Skończ wreszcie farmazonić. Idź lepiej se zatankuj paliwo po 5.19.
0
@TheNekro94 Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Taka narracja z mema jest częsta wśród betonu POPiS, który uważa się za lepszych, dojrzalszych xd
2
@Zoker Messi nie biegał, to co dopiero piłkarz kilka klas lepszy...
9
@draxidox Lepiej być dzieckiem niż głosować na POPIS i być betonem swoich oprawców xd