0

@mekston Sam napisałeś "ale Lewy strzelił wszystko z gry". Nieważne. Miał mniej niż Dovbyk sezon później i mniej niż Benzema wcześniej. Może jakby nie przyjmował na 3 metry i potrafił okiwać coś więcej niż pachołek to wywalczyłby więcej karnych.

0

@mekston Są, ale to nie jest jeden z nich.

3

@Kgorecki2500 hahaha. Nie znasz się na niczym, ale jesteś kobietą? Witamy panią kierownik. Równouprawnienie...

6

@esem91 Ciekawe czy jej żołędzie ukradł?

1

@soleslover Not + słaby charakter.

0

@MesQueUnClub96 Czyli dwóch Lewandowskich i tak strzeliło by mniej niż jeden Messi, czy Ronaldo xd Oracie to się wy nazywając wybitnym wynikiem 2 x mniej niż wynosi rekord La Liga xd

0

@mekston To teraz karnych nie liczymy xd Jak Lewy strzela to "karne też trzeba umieć strzelić" xd Taka z wami rozmowa.

0

@zuang1995 Masz wyżej argumenty, naucz się czytać to je zobaczysz.

0

@blakkudium Ciekawe o co wgl poszło, że jest taki temat.

2

@koziar Najgorsi są psychofani danego piłkarza ze względu na jego narodowość.

2

@koziar No niestety są tu madrycioki, są też podszywki, które udają kibiców Barcy, a które wyłapuje @Kapitan hawk

1

@Kapitan hawk Pograłem sobie. Także ten. Ter Stegen ma najwięcej obronionych piłek w naszym zespole także najlepszy jest no. Nikt się z nim nie może równać xd
Skoro ten Lewandowski tyle strzela to wydaje się, że drużyna z sezonu zanim przyszedł strzeliła w lidze o 23 gole mniej niż z nim? No prawie, bo strzeliła mniej o 1 gol niż z Lewandowskim sezon później. Dodatkowo z tym zajebistym Lewandowskim nie wyszliśmy z grupy LM. Później odpadliśmy z memem jakim jest UTD. Lewandowski również grał o ile można to tak określić xd
Zmiotłeś to jedynie siebie w czytaniu statystyk. W lidze z Luukiem, Depayem i Aubą łącznie mieliśmy jeden gol mniej niż z Lewandowskim, który został królem strzelców... Ogromny skok jakościowy.
Lewandowski to kasus Ronaldo, który poszedł do United. Niby strzelił 20 goli, ale nie przełożyło się to na +20 goli względem sezonu zanim przyszedł ( u niego to nawet UTD z nim ogólnie strzeliło mniej niż z nim xd). Widzimy jak wygląda na boisku, jak drewniany jest i ile psuje. Był to niepotrzebny transfer i tyle.

0

@Kapitan hawk Nie ma to sensu. Niech będzie. Lewy jest alfą i omegą piłki nożnej. Większą legendą niż Messi dla Barcy. 23 gole Lewego> 50 goli Messiego/48 Ronaldo. Joselu, czy schyłkowy Benzema to ciężsi rywale od Ronaldo, Suareza, czy Messiego. Także masz rację xd Idę sobie pograć w Mobile legends xd

0

@Tasde Dokładnie. Czemu mają rywalizować z słabszymi?

0

@daniel32778 Jest to kamień do ogródka Laporty jednak nie róbcie z niego Boga, który w pojedynkę utrzymuje nas od spadku xd

0

@daniel32778 A grają oni na 9 tce? Lewy nie ma podjazdu za to do galaktycznych czyt. Messiego, ronaldo, czy nieco słabszego, ale jednak wspaniałego Suareza. Poza tym niezła linia obrony xD Lewy nie jest słaby, bo Dembele był słabszy haha

0

@Kapitan hawk urojenia i przypuszczenia xd Dembele nazywany debilem itp. tylko dlatego, że miał kontuzje z nie swojej winy, Ferran, który ok prezentuje się słabo, ale to nie on siebie w takim okresie za taką kwotę sprowadził do Barcy. Na Raphinha, który robi Double Double w dwóch sezonach u nas był tu wyzywany, ale to urojenia, że zostaliby zlinczowani. Co do goli Benzema miał 19, a Joselu ze spadkowicza 16 . Potężna konkurencja. W ubiegłym sezonie Lewy jednak miał potężniejszą. Ukraińca za 8 mln, Sorlotha i pomocnika.

0

@juarez Osobna kategoria

1

@KacperVEB Inaki: " Nico, blado coś wyglądasz, wszystko ok?"

0

@daniel32778 Potężne czytanie ze zrozumieniem hahaha. Nwm jak musiałbym być nawalony żeby ze zdania "Lewy zanotował najsłabszy wynik Pichichi od 22 lat" (fakt) wywnioskować, że Lewy jest najsłabszy ogólnie od 22 lat xd

0

@Kapitan hawk Porównanie Lewego do Belingahama powinno w teorii krzywdzić pomocnika. Niestety Lewy jest tak tragiczny, że to jego to porównanie krzywdzi xD O Raphinhi, Ferranie i Dembele nic nie pisałem tutaj. Pisałem jedynie, że jakby to Ferran lub Dembele odwalili taki kryminał z brakiem podania do Raphinhi w tamtej sytuacji to nie byłoby śmiechów tylko lincz.

0

@juarez Lekarze, testy hormonalne, itp. Niech rywalizuje z kimś swoich "gabarytów", a nie rozwala o połowę słabsze kobiety.

0

@Kapitan hawk Haha porównywać skrzydłowych do napastnika xd Auba miał w pół sezonu 11 goli i nie grał całych meczów. Lewy w całym miał 23, grając w cholerę więcej minut. Nie był, nie jest i nie będzie to wybitny wynik. Wybitny osiągnęli Messi (50 goli) i Ronaldo 48, a nie Lewandowski z najsłabszym wynikiem od 22 lat xd

0

@Tasde Takie osoby nie powinny rywalizować z kobietami. Mają naturalną przewagę i tyle. Poza tym skąd wiadomo, czy urodziła się dziewczynka z waginą? Nigdzie nie było to przedstawione jako dowód.

6

@Faro Dla mnie to po sytuacji z odwołaniem zasłużonej czerwonej kartki jest koniec sprawiedliwości względem tego piłkarza. Chłop by mógł kogoś zabić na boisku, ale byłoby ok, bo tamta osoba nazwała go debilem ( nie ze względu na kolor skóry, ale tak zostałoby to przedstawione). Czego oczekiwać, skoro przestępcę i ćpuna, który napadł na ciężarną kobietę chcieli zrobić świętym.

0

@juarez Tak haha dlatego nie zdała testów płci wcześniej.

0

@Kapitan hawk hahaha Co to zmienia, że Lewy miał 23 gole, a taki Joselu 15 czy 16, bo grał w spadkowiczu i miał nieporównywalnie ciężej. Do was fakty nie docierają więc nie ma sensu wstawiać jakichkolwiek liczb, bo i tak będziecie pisać, że to świetny wynik. Chłop miał najgorszy wynik Pichichi od 22 lat - Ogromne osiągnięcie, król strzelców xd Messi potrafił załadować 50, Ronaldo 48, a tu się ludzie 23 trafieniami, które rok później pobił gość za 8 mln z ligi ukraińskiej xd Tak jak pisałem. Chłop by nie był Polakiem to byście na równi z Ferranem go wywalali. To samo tyczy się sytuacji z Raphinhą, w której Lewy nie podał. Zrobiliście sobie z tego mema (który ma spłaszczyć tragedię jaką Lewy odwalił. )Jakby tak się zachował w tamtej sytuacji przy takim wyniku z takim rywalem Dembele, czy Ferran to by zostali na stosie spaleni. No ale Lewy nie podał, ktoś na to zwrócił uwagę to hehe nic się nie stało.

16

@macio_944 Pięknie się oglądało i ogląda jego upadek. Jeszcze Messi dołożył MŚ i to już dokończyło dzieła :D

2

@norbi77 No obiektywnie to powinien dostać czerwo za dwie żółte. Ten drugi faul był taktyczny więc 100% żółta kartka. Później przez takie coś madrycioki piszą, że sędziowie nam pomagają (tak nie widzą belki w swoim oku) xd

0

@Kapitan hawk U wyzywamy. Po co mam odpowiadać na tak bezsensowne pytania. Nie chce mi się marnować czasu w weekend na szukanie dobitek jakiegoś piłkarza, czy ilości goli jego rywali. Fakt jest taki, że wygląda słabo, wtopiliśmy 50 mln, a teraz topimy kolejne mln na jego pensję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?