1

@Pawlik321 Na pewno uważajcie na kieszonkowców. Bilety kupić tylko na oficjalnej stronie.

2

@zygzakmaklini No to blisko xd młody talent realu musi być grywalny xd

1

@Marian_Pazdzioch A Endrick pewnie 90+ pace.

0

@trolownik Obejrzyj mecze Lewego to się za głowę złapiesz, jak słabym można być i grać xd

0

@vangoor Też się zgadzam. Aubameyang miał lepszy współczynnik goli na minuty gry, był za free i zarabiał grosze. Do tego nie był toksyczny.

0

@Derean Przeczekać pół roku i w styczniu dać mu kontrakt, a w następne lato przyjdzie jako darmowy i git.

1

@lntrowertyk Adios.

2

Co do Fatiego to może jeszcze odejdzie. Pamiętajmy, że rejestracja może być po to, żeby przy odejściu wygenerować dodatkowe miejsce w ffp.

2

@MOLESTA E tam Chiesa placek, bo 1,5 roku temu miał kontuzję i nie jest Nico Williamsem.

0

@Bagsik88 Po dwóch meczach takie wnioski to samo z Lewandowskim. W dwóch meczach 2 patelnie strzelił i karnego i już wspaniała gwiazda xd

0

@Bagsik88 Gratulacje. Po dwóch meczach ocenić transfer to trzeba być rozsądną osobą, albo geniuszem xd Z innej beczki to bardzo dobrze, mam nadzieję, że nie wypali, a najlepiej żeby był drugim Hazardem.

1

@Striker Albo przyjdzie ten Pubill

0

@Zoker Oby znów spadli

0

@Danny Gaucho Strzelaniem z mocnymi ekipami.

0

@mrboom Najpierw niech to zrobi, bo i w Baya miał z tym problem xd

0

@Bagsik88 Nie będzie dostawać pustaków i karnych co mecz. Jest początek sezonu. Rywale przez cały sezon nie będą średniakami jak Valencia czy aktualnie Athletic.

4

@Lionel_Messi10 To jest piękny napadzior, a nie dobijak.

0

@LaKnightYeah2000 Wspaniały, zmarnowane okazje i pustaka strzelił... Jak Messi w prime xd

0

@LaKnightYeah2000 A ja widzę, że jest drewniany i mam nadzieję, że po sezonie odejdzie.

1

@LaKnightYeah2000 Może dlatego, że marnuje okazje, jest początek sezonu, a my nie graliśmy z jakimiś TOP ekipami.

1

@LaKnightYeah2000 2 mecze, 2 pustaki i karniak, a tu już hurraoptymizm xD

0

@HypeR @Linnox w Arabii czy USA by się poziomem wpasował.

0

@EkspertzOrlikq Obrażamy, bo nie mamy argumentów?

0

@tomek8756 Wspaniały, mało kto by na pustaka trafił.

0

@Herato Tego to nie wiem.

0

@Herato To chyba zależy od tego jak jest w kontrakcie.

0

@daniel32778 Disney to jest ksywa Lewandowskiego jakbyś nie wiedział xd Fakty napisałem, poparte przez dziennikarza. Kompromitacja to wybielanie kogoś wbrew faktom

0

@Luciano99 Oczywiście, Factos to kompromitacja, bo uderzają w męża stanu.

1

Haha dziennikarz napisał, że gesty Lewandowskiego są źle odbierane? No kto by się tego spodziewał? ;) Na La Rambli za to wszyscy fani Disneya pisali, że te machanie łapami jak na lotnisku jest normalne, a osoby piszące, że to nie jest ok się nie znają xD

0

@MesQueUnClub96 No Auba w pół sezonu strzelił 11 goli. Lewandowski w poprzednim na pół roku miał 9,5 gola, a grał od deski do deski xD Dodajmy, że był za darmo i grał za grosze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?