AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawlik321 Na pewno uważajcie na kieszonkowców. Bilety kupić tylko na oficjalnej stronie.
2
@zygzakmaklini No to blisko xd młody talent realu musi być grywalny xd
1
@Marian_Pazdzioch A Endrick pewnie 90+ pace.
0
@trolownik Obejrzyj mecze Lewego to się za głowę złapiesz, jak słabym można być i grać xd
0
@vangoor Też się zgadzam. Aubameyang miał lepszy współczynnik goli na minuty gry, był za free i zarabiał grosze. Do tego nie był toksyczny.
0
@Derean Przeczekać pół roku i w styczniu dać mu kontrakt, a w następne lato przyjdzie jako darmowy i git.
1
@lntrowertyk Adios.
2
Co do Fatiego to może jeszcze odejdzie. Pamiętajmy, że rejestracja może być po to, żeby przy odejściu wygenerować dodatkowe miejsce w ffp.
2
@MOLESTA E tam Chiesa placek, bo 1,5 roku temu miał kontuzję i nie jest Nico Williamsem.
0
@Bagsik88 Po dwóch meczach takie wnioski to samo z Lewandowskim. W dwóch meczach 2 patelnie strzelił i karnego i już wspaniała gwiazda xd
0
@Bagsik88 Gratulacje. Po dwóch meczach ocenić transfer to trzeba być rozsądną osobą, albo geniuszem xd Z innej beczki to bardzo dobrze, mam nadzieję, że nie wypali, a najlepiej żeby był drugim Hazardem.
1
@Striker Albo przyjdzie ten Pubill
0
@Zoker Oby znów spadli
0
@Danny Gaucho Strzelaniem z mocnymi ekipami.
0
@mrboom Najpierw niech to zrobi, bo i w Baya miał z tym problem xd
0
@Bagsik88 Nie będzie dostawać pustaków i karnych co mecz. Jest początek sezonu. Rywale przez cały sezon nie będą średniakami jak Valencia czy aktualnie Athletic.
4
@Lionel_Messi10 To jest piękny napadzior, a nie dobijak.
0
@LaKnightYeah2000 Wspaniały, zmarnowane okazje i pustaka strzelił... Jak Messi w prime xd
0
@LaKnightYeah2000 A ja widzę, że jest drewniany i mam nadzieję, że po sezonie odejdzie.
1
@LaKnightYeah2000 Może dlatego, że marnuje okazje, jest początek sezonu, a my nie graliśmy z jakimiś TOP ekipami.
1
@LaKnightYeah2000 2 mecze, 2 pustaki i karniak, a tu już hurraoptymizm xD
0
@HypeR @Linnox w Arabii czy USA by się poziomem wpasował.
0
@EkspertzOrlikq Obrażamy, bo nie mamy argumentów?
0
@tomek8756 Wspaniały, mało kto by na pustaka trafił.
0
@Herato Tego to nie wiem.
0
@Herato To chyba zależy od tego jak jest w kontrakcie.
0
@daniel32778 Disney to jest ksywa Lewandowskiego jakbyś nie wiedział xd Fakty napisałem, poparte przez dziennikarza. Kompromitacja to wybielanie kogoś wbrew faktom
0
@Luciano99 Oczywiście, Factos to kompromitacja, bo uderzają w męża stanu.
1
Haha dziennikarz napisał, że gesty Lewandowskiego są źle odbierane? No kto by się tego spodziewał? ;) Na La Rambli za to wszyscy fani Disneya pisali, że te machanie łapami jak na lotnisku jest normalne, a osoby piszące, że to nie jest ok się nie znają xD
0
@MesQueUnClub96 No Auba w pół sezonu strzelił 11 goli. Lewandowski w poprzednim na pół roku miał 9,5 gola, a grał od deski do deski xD Dodajmy, że był za darmo i grał za grosze.