AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Seledynowy Kounde, gdzie odszedł? :D
0
Ile Lukaku łącznie kosztował wszystkie kluby? Chyba TOP 1 murowane :D
0
Komentarz usunięty
0
@Pnog37 Nie no, są tacy piłkarze jak pepe, ramos, męczennik, casemiro czy ronaldo, których naprawdę nie znoszę.
0
@PW27 Poważnie? Wg cb Ter Stegen, który odroczył pensję, gdy trzeba było, który jest naszą legendą nie jest oddany koszulce?
0
@Pnog37 Mógłby być drugi, ale od końca.
0
@Bagsik88 Dla fana Barcelony. Odejdzie jeden z większych problemów.
1
@Popitek12 David Villa, zaraz po Messim.
2
@mordini123 real i madryt. ;)
0
@Bagsik88 To będzie piękny dzień, jak Lewy stąd wreszcie odejdzie.
0
@Bagsik88 Dziadek to normalne stwierdzenie. Jest już stary i zaraz odejdzie dzięki temu :)
0
@jimmyltd Dopłacać to on powinien za to, że gra w klubie na tym poziomie, bo powinien już w ekstraklasie być xd
0
@Bagsik88 Zobaczymy jak będzie. Dobrze, że dziadek za niedługo odejdzie.
1
@juarez Villa aaaahhh to jest David Villa.
1
@4drian0 Ale dziwna boja.
0
@Lucyfffer U nas zawsze ten kto miał długie spodnie szedł do pokrzyw. Normalnie działało prawo Pascala.
1
@Lucyfffer Masz długie spodnie to idziesz po piłkę do pokrzyw xD
0
@abram3k I dobrze. Iść do PUMY.
0
@Bagsik88 Ta, uwaga, bo taki Yamal by narobił do własnego gniazda. Już same doniesienia, że Xavi od kilku graczy dostał informacje, że z tak grającym Lewym nic nie osiągną xD
0
@Bagsik88 Factos są takie, że Disney kapitanem nie jest ;)
0
@Bagsik88 Nie cieszę się. Po prostu śmieszy fakt, że mu nie idzie, a tu znajdują się osoby, które zakłamują rzeczywistość i piszą, że w sumie zagrał dobry mecz xD
0
@Bagsik88 Faktycznie to świadczy o tym, że jest zespołowym graczem. To, że krzyczy bez sensu na młodych, macha łapami przy każdej okazji xd
0
@adamek20151 I ty się nazywasz fanem Barcelony xD
3
@PatrykBarca I bardzo dobrze, niech sobie do Arabii idzie xd Kapitanem gość, który jest egoistą xd
3
@kanver_ Nie dziwi. Zawodowy machacz nie powinien być kapitanem.
0
Komentarz usunięty
0
@Gall Chłopie to nie było tylko po sparingu. Było to również po średnim sezonie oraz już po kilku transferach. Poza tym było to chłodne stwierdzenie, a nie panika i lament jak teraz.
1
@PatrykBarca @LjakRoberciik @krol211 Możecie zawsze zacząć kibicować realowi xd
1
@Kidd Ta tylko to może być coś w stylu "Gazety kłamią, że zarabiam 20 mln... Zarabiam 19,5 mln" ;)
2
@Kidd Niech zapyta również fanów Valencii.