4

@Seledynowy Kounde, gdzie odszedł? :D

0

Ile Lukaku łącznie kosztował wszystkie kluby? Chyba TOP 1 murowane :D

0

Komentarz usunięty

0

@Pnog37 Nie no, są tacy piłkarze jak pepe, ramos, męczennik, casemiro czy ronaldo, których naprawdę nie znoszę.

0

@PW27 Poważnie? Wg cb Ter Stegen, który odroczył pensję, gdy trzeba było, który jest naszą legendą nie jest oddany koszulce?

0

@Pnog37 Mógłby być drugi, ale od końca.

0

@Bagsik88 Dla fana Barcelony. Odejdzie jeden z większych problemów.

1

@Popitek12 David Villa, zaraz po Messim.

2

@mordini123 real i madryt. ;)

0

@Bagsik88 To będzie piękny dzień, jak Lewy stąd wreszcie odejdzie.

0

@Bagsik88 Dziadek to normalne stwierdzenie. Jest już stary i zaraz odejdzie dzięki temu :)

0

@jimmyltd Dopłacać to on powinien za to, że gra w klubie na tym poziomie, bo powinien już w ekstraklasie być xd

0

@Bagsik88 Zobaczymy jak będzie. Dobrze, że dziadek za niedługo odejdzie.

1

@juarez Villa aaaahhh to jest David Villa.

1

@4drian0 Ale dziwna boja.

0

@Lucyfffer U nas zawsze ten kto miał długie spodnie szedł do pokrzyw. Normalnie działało prawo Pascala.

1

@Lucyfffer Masz długie spodnie to idziesz po piłkę do pokrzyw xD

0

@abram3k I dobrze. Iść do PUMY.

0

@Bagsik88 Ta, uwaga, bo taki Yamal by narobił do własnego gniazda. Już same doniesienia, że Xavi od kilku graczy dostał informacje, że z tak grającym Lewym nic nie osiągną xD

0

@Bagsik88 Factos są takie, że Disney kapitanem nie jest ;)

0

@Bagsik88 Nie cieszę się. Po prostu śmieszy fakt, że mu nie idzie, a tu znajdują się osoby, które zakłamują rzeczywistość i piszą, że w sumie zagrał dobry mecz xD

0

@Bagsik88 Faktycznie to świadczy o tym, że jest zespołowym graczem. To, że krzyczy bez sensu na młodych, macha łapami przy każdej okazji xd

0

@adamek20151 I ty się nazywasz fanem Barcelony xD

3

@PatrykBarca I bardzo dobrze, niech sobie do Arabii idzie xd Kapitanem gość, który jest egoistą xd

3

@kanver_ Nie dziwi. Zawodowy machacz nie powinien być kapitanem.

0

Komentarz usunięty

0

@Gall Chłopie to nie było tylko po sparingu. Było to również po średnim sezonie oraz już po kilku transferach. Poza tym było to chłodne stwierdzenie, a nie panika i lament jak teraz.

1

@PatrykBarca @LjakRoberciik @krol211 Możecie zawsze zacząć kibicować realowi xd

1

@Kidd Ta tylko to może być coś w stylu "Gazety kłamią, że zarabiam 20 mln... Zarabiam 19,5 mln" ;)

2

@Kidd Niech zapyta również fanów Valencii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?