0

Masakra... Biedny Bernal. Tak poważna kontuzja w wieku 17 lat.

0

@Bagsik88 Olmo nie jest 34 letnim drewnianym dziadkiem, który miał rok kontraktu.

0

@Bagsik88 Jest to liga farmerów, ale Olmo nie grał w hegemonie tej ligi, przed którym każdy rozkłada nogi. Poza tym w reprezentacji wygląda świetnie.

0

@Bagsik88 @Ziemny Nie wyciągam wniosków tylko po jednym meczu. Po prostu śmieszne jest nazywanie nowym Ferranem piłkarza, który świetnie prezentował się w reprezentacji Hiszpanii i Lipsku. Jego wejście było po prostu bardzo dobre, zobaczymy jak będzie w przyszłości.

0

@SinMistico nie będzie premii.

4

Szkoda, że Dani "drugi Ferran, po co nam on" Olmo tak dobrze zagrał. Tyle tu było płaczków o ten transfer xD
Wspaniałe wszedł, od razu odmienił oblicze meczu.

0

@Bartas7VeB Tymczasem Lewy "kilka kontaktów z piłką" TOP xd

0

@mekston Za co niby Ter Stegen?

0

@siuuu Jeszcze opiekuje się wielorybem tzn Jowitą*

0

@abram3k No to Martinelli.

0

@Bagsik88 teraz prowadzi, po dwóch meczach. Przegrał między innymi z pomocnikiem rok temu xd

0

@betonito Ronaldinho też. Może go również weźmy?

0

@betonito Po co nam piłkarski emeryt? Już mamy jednego na 9tce.

1

@Szakalaka12369 Bo wcześniej Polską rządzili Polacy, a teraz władzę mają Niemcy.

1

@Arden W San Francisco na pewno.

0

@FcPortoFan1999 Są minifigurki Messiego itp. ale to już nie jest oficjalne LEGO. Wydaje się jednak, że możnaby stworzyć np. Messiego w LEGO store gdzie jest opcja zaprojektowania swojej minifigurki.

0

@Michael24 No jak Putin będzie widział szczekających, przebranych za psy ludzi podczas parad to się zastanowi może, czy chce takimi rządzić i nam odpuści? xD

0

@MarFan A jednak jest Lewandowski z LEGO xd

2

@MarFan Bo klocki LEGO są z plastiku, a nie drewna.

0

@Kamiloza91 @Rust_Cohle ja tam realu nienawidzę.

0

Minifigurka Rocketa będzie jutro dostępna w specjalnym wydaniu magazynu LEGO Marvel :)

1

@Culer9002 Bad alone ;)

0

@Pnog37 Leo Messi

1

@Pawlik321 Na pewno uważajcie na kieszonkowców. Bilety kupić tylko na oficjalnej stronie.

2

@zygzakmaklini No to blisko xd młody talent realu musi być grywalny xd

1

@Marian_Pazdzioch A Endrick pewnie 90+ pace.

0

@trolownik Obejrzyj mecze Lewego to się za głowę złapiesz, jak słabym można być i grać xd

0

@vangoor Też się zgadzam. Aubameyang miał lepszy współczynnik goli na minuty gry, był za free i zarabiał grosze. Do tego nie był toksyczny.

0

@Derean Przeczekać pół roku i w styczniu dać mu kontrakt, a w następne lato przyjdzie jako darmowy i git.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?