1

@Kapitan hawk I w dodatku z Rigczem.

1

@Bagsik88 Tak, gole to nie wszystko, liczy się też gra, a w niej jest komedią.

0

@krol211 Oczywiście ty byś to przewidział. Sprowadzałbyś samych piłkarzy, którzy się sprawdzą.

1

@NeroTFP1 Uwaga, bo ty wiedziałeś, że tak się to potoczy.

0

@Bagsik88 Aha to teraz wykonanie karnego również świadczy o wspaniałym meczu xD

0

@michal26 Wspaniałe, ZP powinien dostać, albo jakiś medal. Przecież żaden inny piłkarz w historii nie strzelił karnego i pustaka.

1

@don'T.R.I.P.e Zobaczymy no. Może się to rozrusza. Wróci podstawowa pomoc. Gorzej jak jeszcze Gundogan odejdzie xd

0

@mekston Orasz to się ty i ten wyżej xd Pustak i karny, a dla was to wspaniały mecz.

1

@don'T.R.I.P.e w miarę solidny nie wystarczy w LM. Już z Monaco wrzucił na minę Bernala. W tym meczu też strasznie elektryczny.

0

@Bagsik88 Dokładnie i Lewy również.

1

@SinMistico On ma wywalone. Czy pobiegnie, czy potruchta hajs wleci, a ruszyć go nie można.

0

@Bagsik88 xd Czyli jie strzelił z pół metra na pustą i karnego? Na jakimś flashscore ci tego nie napisali?

0

@Bagsik88 Tak jak Lewandowski. Ferran też by z karnego wsadził, to żaden wyczyn xd

3

@SinMistico Na drugim biegunie De Jong, który wraca sobie truchtem do obrony po tym jak straci piłkę po holowaniu xD

0

@mekston @Bagsik88 macie święto, bo napastnik za 50 mln dobił na pustaka i strzelił karnego... Jakbym wypił 5 flaszek wódki to może widziałbym Messiego prime w wykonaniu Lewego xd

1

Inigo nie powinien być podstawowym obrońcą. Jest tykającą bombą jak kiedyś Lenglet.

0

@michal26 xd pustak i karny. Jest się czym chwalić.

0

@kanver_ Dokładnie. Jak 45 minut był cienki to cisza xd

2

@parpe I ostatnio coś z tymi podaniami nie za dobrze.

3

@KamQiX Przyciemnij ekran to chociaż podobny będzie.

0

@BorzyKrzys Masz rację piękna bramka, porównywalna do Roberto Carlosa i Messiego z PSG.

0

@tobiasson92 Ponoć Flick go bardzo lubi co mnie dziwi. W presezonie też np. Bernala na minę wrzucił z Monaco.

0

@MesQueUnClub96 Bo tak było xd

0

@Rust_Cohle xd Na pustaka trafił. To już mamy mistrza Hiszpanii?

2

@Miszak hahaha bo patelnie na pustaka trafił xd

0

@Bagsik88 Zapomniałeś oznaczyć elementa xD

1

I pomyśleć, że ten Thuram mógł trafić do nas po kosztach lub za free (już nie pamiętam).

0

@KamQiX To jest najlepsze, że my kibice właściwie nic nie wiemy, a ile to wyzwisk było na Laportę i Deco za transfer Olmo xd

1

@Encore 15 goli 3 miejsce, a przy 19 był wicemistrz, a real mistrzem z piłkarzem, który również miał 19 bramek

0

@kanver_ dziesięć od razu xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?