0

@krol211 Dla mnie Casado lepiej wygląda. Biega, podaje, rozgrywa. Podoba mi się na boisku.

1

@ObiektywnyKibic121 Dziwi to tym bardziej, że Flick wymaga pressingu, a Lewy nie pressuje.

1

@norbi77 Pau Victor jest, może Flick zaskoczy i będzie na niego stawiać.

5

@Pnog37 No i przynajmniej zarabia zaledwie 32 mln czym blokuje przyjście między innymi Nico ;)
@norbi77 pensję ;D

0

@Vernon_Roche ekstraklasy chyba.

3

@kuz Magic touch xd

1

@bartas97 Nieważne czy tysiące, czy miliony. Pracujesz gdzieś parę lat, a nowa osoba dostaje na start 2x tyle. No nie da się nie wkurzyć.

0

@DonCarletto xd no na pewno. 100% byłbyś zadowolony jakby ktoś tak na cb napluł.

3

@DonCarletto Zakładam, że jak ty byś pracował w danej firmie z sukcesami kilka lat to byłbyś szczęśliwy, że nowy gość zarabia na start 2x tyle co ty?

4

@Comentateiro hahahaha Polacy też gwałco i atakujo nożem.

4

@bartas97 Jakiś szejk z Arabii: "potrzymaj mi kozę"

0

@BORO_12 xd uwielbiam żartować.

0

@BORO_12 Jak się ma kij w tyłku...

0

@BORO_12 Ehhh nawet zażartować nie można, bo tutaj ludzie z kijem w tyłku będą cisnąć w zaparte...

0

@BORO_12 A Vitor 19, chociaż nie już Yamal ma ten numer ;) Wiesz, że można odbierać numery nie?

0

Nico będzie grać z 10 na plecach? Akurat u nas ten numer jest wolny ;)

0

@MesQueUnClub_87 Inaki został, a miał swego czasu możliwość przejścia chociażby do Liverpoolu.

0

@PatrykBarca Wspinaczka jest także też wtedy zaczniemy w tym wygrywać ;)

0

@PatrychoO Czarny pan miał swoich ludzi ;)

1

@cules100pro Sprzedać Ferrana, De Jonga i sprowadzić Nico oraz Comana na wypożyczenie... To byłoby świetne.

0

@TR3YWAY Neymar

1

Komentarz usunięty

0

@Faro Jednak Kubo dali więcej od nas.

9

@Herato Może, a może być kozakiem. Jakbyśmy wiedzieli, że się przewrócimy to byśmy wcześniej usiedli.

3

@xvcWinterSoldier Ludzie nie zbadali jeszcze całości oceanów.

3

@ad289 A u nas dostałby gazem, albo taserem i też byłby spacyfikowany.

0

@zenoowity A weź. Takie odklejone babki jak Rapinoe to totalnie nie rozumieją nic. Drużyna USA kobiet przegrała z 14 latkami jakiejś drużyny, a ty by chciała zarabiać tyle co piłkarze xd

0

@fart Zwróć również uwagę, że na przejściu powinno się zejść z rowera. Oraz popatrzeć czy nic nie jedzie.

0

@soleslover Mówi typ, który boiskowego bandytę, któremu ze słabości odcinało styki stawia na równi z Puyolem, Maldinim, Ramosem, Pique, czy Terrym xd

4

@norbi77 Tamte były zbanowane na wcześniejszych igrzyskach i raptem w najbardziej lewicowym obok Hiszpanii kraju UE zostały dopuszczone

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?