AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@krol211 Dla mnie Casado lepiej wygląda. Biega, podaje, rozgrywa. Podoba mi się na boisku.
1
@ObiektywnyKibic121 Dziwi to tym bardziej, że Flick wymaga pressingu, a Lewy nie pressuje.
1
@norbi77 Pau Victor jest, może Flick zaskoczy i będzie na niego stawiać.
5
@Pnog37 No i przynajmniej zarabia zaledwie 32 mln czym blokuje przyjście między innymi Nico ;)
@norbi77 pensję ;D
0
@Vernon_Roche ekstraklasy chyba.
3
@kuz Magic touch xd
1
@bartas97 Nieważne czy tysiące, czy miliony. Pracujesz gdzieś parę lat, a nowa osoba dostaje na start 2x tyle. No nie da się nie wkurzyć.
0
@DonCarletto xd no na pewno. 100% byłbyś zadowolony jakby ktoś tak na cb napluł.
3
@DonCarletto Zakładam, że jak ty byś pracował w danej firmie z sukcesami kilka lat to byłbyś szczęśliwy, że nowy gość zarabia na start 2x tyle co ty?
4
@Comentateiro hahahaha Polacy też gwałco i atakujo nożem.
4
@bartas97 Jakiś szejk z Arabii: "potrzymaj mi kozę"
0
@BORO_12 xd uwielbiam żartować.
0
@BORO_12 Jak się ma kij w tyłku...
0
@BORO_12 Ehhh nawet zażartować nie można, bo tutaj ludzie z kijem w tyłku będą cisnąć w zaparte...
0
@BORO_12 A Vitor 19, chociaż nie już Yamal ma ten numer ;) Wiesz, że można odbierać numery nie?
0
Nico będzie grać z 10 na plecach? Akurat u nas ten numer jest wolny ;)
0
@MesQueUnClub_87 Inaki został, a miał swego czasu możliwość przejścia chociażby do Liverpoolu.
0
@PatrykBarca Wspinaczka jest także też wtedy zaczniemy w tym wygrywać ;)
0
@PatrychoO Czarny pan miał swoich ludzi ;)
1
@cules100pro Sprzedać Ferrana, De Jonga i sprowadzić Nico oraz Comana na wypożyczenie... To byłoby świetne.
0
@TR3YWAY Neymar
1
Komentarz usunięty
0
@Faro Jednak Kubo dali więcej od nas.
9
@Herato Może, a może być kozakiem. Jakbyśmy wiedzieli, że się przewrócimy to byśmy wcześniej usiedli.
3
@xvcWinterSoldier Ludzie nie zbadali jeszcze całości oceanów.
3
@ad289 A u nas dostałby gazem, albo taserem i też byłby spacyfikowany.
0
@zenoowity A weź. Takie odklejone babki jak Rapinoe to totalnie nie rozumieją nic. Drużyna USA kobiet przegrała z 14 latkami jakiejś drużyny, a ty by chciała zarabiać tyle co piłkarze xd
0
@fart Zwróć również uwagę, że na przejściu powinno się zejść z rowera. Oraz popatrzeć czy nic nie jedzie.
0
@soleslover Mówi typ, który boiskowego bandytę, któremu ze słabości odcinało styki stawia na równi z Puyolem, Maldinim, Ramosem, Pique, czy Terrym xd
4
@norbi77 Tamte były zbanowane na wcześniejszych igrzyskach i raptem w najbardziej lewicowym obok Hiszpanii kraju UE zostały dopuszczone