AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Na cholerę w Stanach budują otwarte stadiony? Ewentualnie czemu tego meczu nie zorganizowali na zamkniętym stadionie?
1
@blakkudium Jak dla Angoli to normalna. Zimny deszczowy wieczór w Stoke.
0
@macio_944 Dlatego trzeba jak najszybciej przesiąść się na elektryki! One zbawią świat.
0
@Faro Już w osłabieniu zaczynamy xd
0
@MesQueUnClub_87 Casado tak samo, świetne podanie miał do Victora.
0
@Rust_Cohle Świetny film.
0
@cules100pro Raczej ciężko skoro chcemy za niego 20 mln chyba.
2
@cules100pro Eric jest tu bez sensu, bo był wypożyczony.
0
@MesQueUnClub_87 No ten Bernal sprawia wrażenie takiego Busquetsa, a znów Casado takiego Kimmicha.
1
@Zoker Samice geparda też mają pazury także może +10 do szybkości?
0
@AlwaysBlaugrana W doniesieniach mediów jest, że Flick również go chce...
1
@Herato Juan Camara
0
@Sulimo Przeorani to są psychofani Lewego. Żaden nie podał argumentu, który by potwierdził tezę, że Lewy to świetny transfer do nas. Teraz mamy dziadka z ogromną pensją, który najbardziej przydatny jest jak siedzi na ławie, bo nie przeszkadza reszcie w grze xd
0
@Sulimo xd To zobacz ile Dovbyk strzelił w tym sezonie i Girona nie wygrała mistrza. Obrona, która wyrównała rekord La Liga dała nam zwycięstwo w tamtym sezonie. Poza tym nie mierz ludzi swoją miarą, bo to jakiej narodowości jest Lewandowski nie zmienia tego, że jest drewniany i słaby. To obiektywne.
0
@Luciano99 No i ktoś taki ma rację.
0
Olmo jest tu teraz wrogiem publicznym nr.1 xd
1
@pluszek xd Uwaga bo w każdym innym sporcie rywale się kochają i złego słowa o sobie nie powiedzą.
1
@Andi18 A ja myślałem, że negocjujemy z Lipskiem xd Płaszczyzny się xD Nico nam przez kilka tygodni nie odpowiada czy jest zdecydowany czy nie to chyba wiadomo, że będą chcieli go do tej decyzji nakłonić. Już minęło pół okienka.
0
@Roobo Spokojnie, zdobył króla strzelców z najsłabszym wynikiem od 22 lat... Także TOP. W tym przegrał z potężnymi piłkarzami czyli goście, który przyszedł z ligi ukraińskiej i Sorlothem, który odbił się od każdego klubu poza Sociedad i Villareal.
1
@blakkudium Aguero.
0
@wosiek91 90%, że samolotem prywatnym.
0
@Matheu12 Ponoć Flick go też chce. Początkowo było, że chcemy obydwu. Jak Nico nie potrafi się namyślić, lub nie chce tu przyjść to trzeba myśleć o innych wzmocnieniach...
0
@Matheu12 Czyli nie bierzesz pod uwagę, że Nico może nie chcieć? To nie jest EA FC xd
1
@Kidd Bo kogo interesuje jakiś niszowy sport? Rekord transferowy u kobiet jest na poziomie transferów do Legii i to tych słabszych xd
0
@pienaar różnicy nie zrobi xd Na euro robił.
0
@Bagsik88 xd Pau został mvp spotkania, uważasz, że Lewy był lepszy w tym meczu xd?
0
@TR3YWAY Też chciałbym Alvareza. Niedrewniany napastnik jak najbardziej na plus.
0
@Bagsik88 Jedną akcję skomentowałem xd. W tym meczu był lepszy.
7
Ten Pau Victor przepuszczenie jak Luisito swego czasu :D
0
Casado pięknie podał.