0

@tristan87 Był spalony w całej Polsce. Ciężko tak żyć, może dopadło go sumienie? Lub jakiś seryjny samobójca mu pomógł.

0

@Borneo Dokładnie. Będzie można klepać niekonstytucyjne ustawy jak o aborcji i zabijać dzieci na życzenie.

1

@blakkudium Źle napisałeś kwotę za Mazrouiego. 15,5 mln+ 4

1

@KRISU77 Mi się podoba Seweryn, lub Klaudiusz.

2

@KRISU77 Jak chce się je skrzywdzić na najbliższe 18 lat to można.

3

@Luciano99 -prowadzenie najlepszej wulkanizacji i zatrudnianie tylko inżynierów zza granicy - @Kessie i @Deviler

0

@Barcasub No, co chwilę ktoś powiela, że De Jong po prostu ma taką pensję i ma pretensje do naszego klubu xd

2

@KamQiX realowi połowę meczów będą wznawiać przez karne z tyłka i pomoc sędziego xd

0

@bartas97 Bez błędów sędziego to casemiro byłby wyrzucony z boiska.

0

@Hubertusk Powrót po kontuzji to większa harówka niż normalne treningi.

1

@Douglas De Jong dlatego, że Barca mu wisi pieniądze za czasy covid.

2

@Gaz A ktoś dobijaka stawia wyżej xd

3

@Cule1234 Fajnie jakby tutaj trafili razem. Jeszcze Merino i będziemy mieć świetną drużynę poza 9 tką.

0

@Bagsik88 Bo jest. Ty robisz z niego Messiego pod względem marketingu xd gdzie chłop pod tym względem (w sumie piłkarskim również) nawet obok Messiego nie stał.

0

@TheNekro94 A Yamal wygrał euro mając 17. Yamal>Messi na 100%?

0

@Bagsik88 Za to ty jesteś marketingowcem FC Barcelony, alfą i omegą, masz wgląd w księgi Barcy... xd

0

@Bagsik88 Gdzie tak napisałem?

0

@Murazor Przed euro również. W końcówce sezonu poprzedniego też miał największą sprzedaż.

1

@blakkudium No to nieźle Girona zarobi. Kupili go za około 8 mln rok temu.

0

@Herato Piłka nożna to już nie jest to samo.

0

@Stinger_ Zastąpić nie zastąpi to wiadome. Jednak jest to duże nazwisko i będzie to transfer za +100 mln euro.

0

@Bagsik88 No, a ile ma być xd On ma 17 lat od kilku dni xd

0

@Stinger_ Jak Osimhen cię nie ruszy to nwm co by mogło. Chyba Haaland do Barcy jedynie xd

0

Mbappe tak wysoko xd Lewy przed Suarezem i Neymarem kolejna odklejka.

0

@Bagsik88 Już w dwóch. W ostatnim poprzedniego i teraz najnowsze też Yamal sprzedaje.

0

@Alo_Vi W ostatnich miesiącach był to Yamal. Najnowszych to samo Yamal, Gavi i Pedri.

0

@Stinger_ Bo gość wyżej napisał mi, żebym porównał Alvareza dopiero jak zdobędzie tyle co Lewandowski. Więc wypisałem co zdobył Alvarez i to, że nie jest to nic.

0

@Bagsik88 Wyśmiewam mówienie, że ktoś koszulkami ratuje nam budżet xd Co do sprzedaży to tylko śmieszy fakt, że bomba marketingowa jak Lewandowski (w twoim mniemaniu xd) sprzedaje mniej niż 17 latek.

0

@Bagsik88 Stało się! Lewandowski zbawcą, bez niego byśmy już upadli. Większa legenda niż Messi, czy Xavi dla nas! 35 latek, który sprzedaje mniej koszulek od 17 latka zbawcą Barcelony!

0

@Stinger_ Chodziło o aktualną formę. Aktualnie Alvarez jest lepszym napastnikiem niż Lewandowski.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?