AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kessie Piękne.
0
@MessiForeverTheBest Dobrze kombinujesz :)
1
@fcbarcafan19 No i w dodatku dobrze zapowiadający się trener.
1
Juventus też ciekawe transfery ostatnio przeprowadza. Do Gregorio, Thuram, Douglas Luiz, a teraz jeszcze się interesują Todibo.
3
@Yamal_Williams O to to. Prawidłowo.
1
@Arden Potężny napadzior, który nie dostaję podań od kolegów xd
0
@BORO_12 Taki nie, jednak długi mają.
0
@Bagsik88 No tak, bez karnego Lewandowski wyglądał słabo. Genialny piłkarz, który musi mieć karnego, żeby nie zagrać słabo xd
0
@BORO_12 Praktycznie każdy klub ma dług xd
4
@Faro Stary bez przesady. Gavi, Araujo to przeciętni piłkarze wg Ciebie? Z De Jongiem zgoda.
1
@Encore Oppenheimer świetny film. Barbie była spoko.
0
@Bagsik88 Znów o tym Interze, gdzie już graliśmy z nożem na gardle. Trzeba było wygrać z Bayernem i Interem w pierwszym meczu, to nie było by walki o życie w ostatnim meczu.
3
@Kapitan hawk Kurde szkoda.
0
@Bagsik88 Faktem jest, że zawalił on zarówno z Bayernem, Interem w pierwszym meczu jak i w tym sezonie z PSG.
0
@Bagsik88 Wydaje się, że mistrzostwo byłoby lepszą pociechą. Coś strzelił jak dostał patelnie, jednak w kluczowych momentach zawiódł jak to ma w zwyczaju
0
@Bagsik88 Fakt jest taki, że odpadliśmy, bo nasz napastnik był cienki i miał 0g i 0a. Najlepsze miejsce w historii? Niech sobie puchar za to postawią w gablotce... W nie czekaj za to nie ma pucharu.
0
@PatrykBarca Jak przyjedzie do realu to tak ;)
0
@Herato Wszystkie. Tak na poważnie to nie pompujmy balonika. On ma 17 lat. Fati też był drugim Neymarem, a jak jest wszyscy widzą.
0
@Bagsik88 Mistrza nie zdobyli. W LM to Lewy się popisał dwa sezony z rzędu, gdzie był najsłabszy przeciwko Baya, Interowi w pierwszym meczu, a w tym z PSG gdzie miał 0g i 0 a xD
2
@PatrykBarca ej ale Calafiori z Biologii to dobry obrońca jest.
0
@Bagsik88 Fakty. W tym sezonie np. Artem Dovbyk strzelił więcej goli niż Lewy rok temu, a jakoś Girona nie wygrała mistrza. real, który jest mistrzem miał swojego piłkarza w kategorii najlepszych strzelców La Liga dopiero na 4 miejscu (pomocnik, który strzelił tyle co Lewandowski xd). Jednak Girona nie miała najlepszej obrony od lat 90tych? jak Barca rok temu.
0
@Szklaner Mogłeś płacić te alimenty, to wcześniej byś im pokazał! :D
0
@Bagsik88 Dokładnie. Było to w sezonie, gdzie Ter Stegen został najlepszym graczem La Liga, a nasza obrona wyrównała rekord La Liga. Sam Lewandowski strzelił tylko 23 gole co było najsłabszym wynikiem Pichichi od 22 lat.
1
@DLFCB Zombie wstała
0
Komentarz usunięty
0
@tomek8756 Podaje fakt* o Lewandowskim.
0
@Rewolucja123 Leo Messi już istnieje.
0
@BORO_12 Ponieważ klub woli wydać pieniądze na transfery niż spłacić cały dług (nie muszą teraz, mają długotrwałe zobowiązania). Także będą go spłacać jak muszą, a w tym czasie nadmiar gotówki wydawać na transfery.
0
@HypeR Jak przyjdzie Olmo to dać go na fałszywą 9 i będzie git.
0
@RosjaninBut To po prostu inżynierowie sprawdzają jak silne są zapięcia w łańcuszkach...