0

@Bagsik88 Fakty są takie, że jest najsłabszy na boisku xd

0

@BORO_12 Przez covid, który spowodował spadek zarobków i bartomeu, który dawał nierynkowe pensje.

0

@BORO_12 Masz wgląd we wszystkie księgi? No właśnie. Wiesz tyle ile sport, czy mundo wymyśli.

0

Komentarz usunięty

0

@BORO_12 To są doniesienia mediów. Jak napiszą, że Barca chce wykupić Mbappe z realu, bo dopieli deal z Nike to też w to uwierzysz?

0

@Derean Skąd wiesz, że Flick również nie chce Olmo?

0

@Slot Wartość rynkowa Olmo - 60 mln. wg Transfermarkt.

0

@BORO_12 Ok, skąd wiesz ile Barca ma kasy? Może DM w postaci Merino również tutaj przyjedzie?

0

@Comentateiro Coutinho też był zweryfikowany. Griezmann to samo(tak był niepotrzebny, ale zweryfikowany).

0

@szkutnik91 Ok, ta informacja się pojawiła dzisiaj.

0

@Kgorecki2500 City także? Mimo wszystko Bayern robi rozsądne transfery.

1

@Cikaldinho10 My możemy chcieć. Wydaje się, że De Jong odejdzie, ale w 2026 r. za darmo. Chyba, że go przedłużymy, żeby na nim nie stracić.

1

@Comentateiro Pewniaków xd Coutinho to był najlepszy piłkarz PL. Pewniak, no przecież niski, techniczny co może pójść nie tak...

0

@BORO_12 Jak dla mnie, jeśli trener go chce, mamy hajs na niego to czemu nie.

3

@Kgorecki2500 On ogólnie gra na dobrym poziomie. Zainteresowanie City, Bayernu nie wzięło się z kosmosu.

0

@krol211 Olmo ma klauzulę 60 mln do dzisiaj. Interesuje się nim City i Bayern również. Dlatego cisną, żeby go kupić, bo bez klauzuli Lipsk będzie chciał 80 mln.

2

@Comentateiro Co ty masz do Olmo? Euro nie wystarczyło, żeby rozwiać wątpliwości?

1

@Azi Jest napisane jak Perez. Czyli obrotny, znający się na rzeczy, a nie stricte on.

0

@barteq Dlatego jest winny. Trzeba było w takim wypadku szukać kogoś innego, a nie dać się porwać cenowemu szaleństwu. Ewentualnie przeczekać bez LS jeden sezon i wypuścić informacje, że to pójdzie na poczet długu itp.

2

@Roobo Olmo jako fałszywa 9tka brzmi fajnie. Disney poniżej 50% minut i odchodzi w następnym sezonie wreszcie.

0

@Krzysztof1987 Ok, każdy przesadzał. Jednak bartomeu przewalił hajs na transfery Dembele, Coutinho i już wgl najmniej potrzebnego Griezmanna. Nie mówię, że nie było potrzeby sprowadzić tych piłkarzy (poza Griezmannem, który był niepotrzebny), ale zostali oni przepłaceni. To wpłynęło również na to jak postrzegały i postrzegają nas inne kluby. W jednej z książek przeczytałem, że bartomeu przed transferem Dembele postawił maks kwotę do wydania na 80 mln. Prawie doszło do zerwania negocjacji ponieważ Borussia chciała 160 mln. Bartomeu się ugiął i przewalił swój "maksymqlny limit" po czym zapłaciliśmy 105 mln +zmienne. Z Coutinho było to samo. Zaczęliśmy od sporo niższej kwoty, a później wywalili 140? mln.

8

@Jonyx Też mnie to zastanawia jakim cudem bartomeu nie siedzi. Doprowadzić największy finansowo klub do ruiny bezkarnie to jest jakieś nieporozumienie...

0

@Slot Ja nie mogę... Patrzyłeś na euro. Dajesz skrajny przypadek gracza, który przeszedł ciężkie kontuzje. Chyba zgodzimy się, że jednak obydwaj (Morata i Olmo) prezentują wysoki poziom. Dlatego Olmo, który jest młodszy jest droższy po prostu.

0

@Slot Morata ma 31 lat. Olmo 26.

2

@Masnymichael Horizon, Spiderman wszystkie części, RDR2, Jedi Survivor, Hogwarts Legacy, The last of us.

1

@MOLESTA Merino to świetny piłkarz.

1

@Pedri16Future Tu nie chodzi o kasę, a o miejsce w ffp. Barca ma kasę.

0

@FrankliN7 Realnym problemem nie jest dla ciebie zabieranie ponad 30 mln w budżecie płacowym przez zawodnika, który jest słaby?

2

@KrychaFCB No tak, bo to on był głównym źródłem problemów, a nie 35 prawie 36 latek zarabiający ponad 30 mln :)

1

@Bykunn Chodzi ogólnie o osoby, które żyją w Polsce i ciągle narzekają, że za granicą jest lepiej. Jak jest lepiej to niech wyjadą, ale do tego już nikt się nie kwapi. Nie mówię, że Polska jest idealna. Mamy swoje wady, jednak ma też sporo zalet. Męczące jest słuchanie osób, które w koło cisną po Polsce jaka to ona najgorsza nie jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?