AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jakchcesz Tak każdy hejtuje. Boniek piszący, że zamiast kupić uczelnię, a kupił dyplom miłym tonem to hejt np. xD
0
@Jakchcesz Kto tu pisze o wyroku? Piszę o reakcji ludzi, która nie jest potępiająca. Czytaj ze zrozumieniem.
0
@Mario96w No a w zamian taki Boniek śmieszkuje, ludzie robią to samo i wychodzi na to, że w sumie nic się nie stało, jest ok.
0
@Mario96w Hiperbola. Wg cb kupowanie dyplomu jest ok? Przyzwalanie gwiazdom na coś takiego potem prowadzi do takich patologi jak w przypadku Hajto.
0
@tristan87 Dałby podobne liczby, ale nie kosztowałby tyle siana. Nie byłby toksyczny dla młodych, a jego gra nie sprawiałaby bólu oczu i głowy.
0
@adambądkowski93 Czyste złoto.
0
@tristan87 Ok, Lewandzioku, który by go bronił nawet, gdyby kogoś przejechał na pasach.
1
@Azi Luciano robi to dla ludzi... Widziałeś Jowitę? Wiesz ile ona pochłania jedzenia? To kosztuje.
0
@tristan87 Ojciec Messiego jak już.
0
Taki mąż stanu i krystaliczny człowiek jak Robert Lewandowski kupił dyplom? Niemożliwe przecież... To wspaniały człowiek jest. Inna sprawa, że społeczne śmieszkowie,przymykanie oka, czy nawet przyzwolenie na coś takiego to jest żart. Bo później dochodzi do patologii, że ktoś kogoś przejedzie na pasach ale jest celebrytą więc nie poniesie konsekwencji.
0
@vadner To by była obraza dla tej nagrody
0
@Danny Gaucho Był tak nazywany xd ludzie pisali, że powinien ZP wygrać z Messim w 2021 roku np.
0
@Danny Gaucho Zlatan nie jest nazywany najlepszym napastnikiem z dupy xd
0
@Danny Gaucho Mniej od Moraty xd
0
@Danny Gaucho Where najlepszy napastnik świata Lewandowski?!
0
No nie... Angole w finale.
13
Ajajaj strzelił znów lewą nogą, zapomniał komentator dodać, że jak Guler xd
1
@Kamiloza91 W domu został.
1
@Arden Bo nie pojechał na euro.
7
Zaś o tym Gulerze, mimo, że to Yamal wczoraj strzelił w podobny sposób gola.
0
Dumfries rehabilitacja.
0
Ale to wsadził. :O
1
@BORO_12 Bo Lewandowski jest słaby. Kosztował masę hajsu, zarabia sporo hajsu. Jest drewnianym dziadkiem. A tutaj chodzi o wychowanka. Jest traktowany jak wróg numer jeden w klubie, bo dostał kontuzji z nie swojej winy...
0
@Stinger_ Dokładnie. To jednak pokazuje jak niektórzy są głupi i naiwni.
0
@koksik2700 Wiesz tu ostatnio był filmik, że babka wysłała ponad 100000 oszustom mając około 30 lat, bo powołali się na komendanta policji czy coś xd
1
@karolup Ponieważ nie jest to zgodne z światopoglądem lewicy. Więc nie można. Tolerancyjni nie tolerują zachowań, które nie są takie jakie chcą.
1
@Arkon Hahaha są najgorsze, bo nie chcą brać uchodźców. Konfa jest najgorsza, bo chce żeby ludzie mieli wybór czy chcą jeździć elektrykiem czy nie? Bo chcą, żeby ludzie mogli wybrać czy chcą zapłacić gotówką, czy kartą? Najgorsze to są odklejona lewica i po, które uwala najważniejsze dla Polski sprawy czyt. CPK, atom, a w UE byli za zielonym ładem, fit for 55, czy brakiem muru na granicy z Białorusią będąc jeszcze w opozycji. Przypomnę, że PO chciało bardziej rygorystycznych restrykcji niż robił PiS ( a oni zamykali lasy) przez śmiesznego wirusa. Teraz na granicy jakiś uchodźca może zabić naszego żołnierza i jeszcze zostanie ciepło przywitany w naszym kraju xd Już o szantażowaniu pieniędzmi z KPO ramię w ramię z Unią nie wspominając xd
0
@escarabajo Kounde też świetnie wyglądał.
4
@Ryoumen Bo Ronaldo to mentalny dwunastolatek.
0
@maroon Ty o nim wspomniałeś. Zegar tyka, koniec kariery coraz bliżej :)