AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@gorgota To nie był Ronaldo xd?
0
@Bagsik88 Suarez bez Leo był lepszym piłkarzem niż Lewy kiedykolwiek. Nie był tak drewniany i zależny od drużyny.
0
@Witekk10 Byłem na Paintballu z znajomymi. Ja nie złapałem żadnego, ale koleżanka miała 2, a kolega 3 xd
0
@Kgorecki2500 To jak słaby jest Kiwior? Nas wywalił z LM.
0
@Bagsik88 Przegrał z Ukraińcem i Sorlothem, który się nie sprawdzał w każdej drużynie w jakiej grał xd Wykręcił najsłabszy wynik Pichichi od 22 lat xd
3
W tym roku jakoś mniej wkurzających insektów tj. komarów i pedalarzy. Niestety much i kleszczy sporo.
1
@tbas Ten "placek" wkręcił niby zajebistego Kiwiora w ziemię.
0
@Destroyer_of_Worlds Hahahaha. Poważnie?
0
@Bagsik88 Nwm, jednak wiem, że mało daje piłkarsko, a to powinno być najważniejsze xd
0
@Kgorecki2500 Różnie może być. Jak nie będzie chciał przedłużyć kontraktu to nie będzie za ciekawie.
0
@Bagsik88 Koszty również się zwiększyły, bo zarabia sporo.
0
@Bykunn To lepiej tkwić w rękach nielegalnych imigrantów, pozwalać im na wszystko i być gościem w swoim kraju.
1
@Bykunn Tragedia xd Co jest teraz? Zamieszki itp. Prawicowa partia po prostu zrobi porządek.
0
@Lament O ile nie skuszą go pieniądze jakiegoś PSG. Żeby nie było cyrków przy przedłużaniu kontraktu.
0
@marcin62 Dalej nie wiem czemu mekston nie potrafi zaakceptować słabości Lewandowskiego
6
@blakkudium Bardzo dobre wzmocnienie Atletico.
0
@Sulimo Drybling to nie wszystko, przydałby się skuteczny skrzydłowy, przeciwnie do przebojowego Yamala.
3
Szkoda, że kariera Ansu została zahamowana, a może nawet zniszczona przez kontuzje. Mielibyśmy idealnego LS za darmo w dodatku wychowanka.
0
@Bagsik88 Jakby tyle grał co Lewandowski to nie miałby wiele gorszych liczb, marketing xd Dobrze, że nadal nie mamy zasady 1:1 mimo takiej bomby marketingowej jak Lewy xD Marketing to dawał Messi, czy Neymar, a nie drewniany dziadek z Polski.
0
@Bagsik88 Dokładnie, można go sprzedać i jakieś pieniądze odzyskać. Na Lewym to tracimy i stracimy.
23
@kondzix2115 Ciekawe, czy wytrzeźwiejesz do pracy xd
0
Ajajaj Yamal blisko było.
2
@koksik2700 @Bagsik88 opinia? Uśmiechnięta polska nie taka uśmiechnięta?
2
@TR3YWAY A co klientów wypatruje ? ;D
1
@NeroTFP1 Nadal pracoholizm> lenistwo. Może trochę źle się wyraziłem, mówiąc, że jest to ok, chodziło o to, że z postawionego wyboru lepszy dla mnie jest pracoholizm
0
@MichuZ44 Głupiutki to musisz być ty skoro nie potrafisz czytać. Uważam po prostu, że jest to lepsze niż bycie leniem. Nie jest to optymalne i dla jednostki najlepiej jakby się z tego wyleczyła. Jednak lepiej być pracoholikiem niż leniem.
0
@Bagsik88 Pracoholizm jest lepszy. Z lenistwa nie ma nic dobrego. Jesteś odbierany jako nierób, często jesteś otyły w takim przypadku i żyjesz do 40, bo cię to zabije (nadwaga, nieaktywny tryb życia) więc pracoholizm jest lepszy.
0
@Bagsik88 Messi może mieć swoje zdanie. Ja mam inne. Czemu Owen wygrał? Pytaj tych, którzy na niego zagłosowali, dla mnie również nie powinien jej dostać.
1
@Bagsik88 Dobra idź tam dalej pisać, że Bayern nie był hegemonem mimo, że 10 lat nieprzerwanie miał mistrza. Dalej sobie rudego wychwalaj xd
0
@Bagsik88 Nwm, będzie gorszy od innych to nie wygra. Gole to nie wszystko.