0

@maroon Ja to wiem, ale tutaj wina w utknięciu jest tylko i wyłącznie z powodu zaniedbania swojego ciała.

0

@maroon Za co? Już bez żartów to ona utknęła w drzwiach. Mówisz, że wytoczy im sprawę? :D Odszkodowanie dla niej to by była gruba przesada ;)

0

@NeroTFP1 To idź śmiało.

0

@BORO_12 Widzę, że słowo możliwe w waszym przypadku oznacza na pewno?

2

Kurcze jakby Xavi został to możliwe, że Lewy by odszedł. Xavi odszedł to raczej niestety Lewy zostanie. I tak źle i tak nie dobrze. Wybór między dżumą, a cholerą xd

1

@kacperFCB_ Czyli kopia Lewego?

0

@kibicblaugrany Dokładnie, @Bagsik88 ma tak zryty światopogląd, że nie rozumie iż przeciwnicy Unii powinni w niej być, żeby blokować szkodliwe dla swojego kraju ustawy. Potem akceptujemy zielone łady i inne durne pomysły Unii.

0

@Bagsik88 To, że był słaby w skuteczności nie oznacza, że nie był egoistyczny. Często mu się zdarza nie podać w dogodnej do tego sytuacji i zamiast tego spartolić akcję.

0

@Bagsik88 Przykład czy kłamiesz tak jak twój ukochany rudzielec?

0

@Bagsik88 I tyle samo bramek co pomocnik, nawet do 20 nie dobił xD

4

@kaamil1910 Sam tego nie rozumiem. Wychowanek, który miał ciężkie kontuzje, a pomyje się na niego wylewają jakby odszedł do realu i napluł na herb...

4

@BorzyKrzys Czyli nie tylko imigranci zalali ich kraj.

2

@Hartge E tam, on ma większe osiągnięcia od tego co wymieniłeś. Walka z rasizmem, męczennictwo, poza tym on chce tylko grać w piłkę, a ludzie go atakują bez powodu...

0

@GeneralXavi Może, jednak uważam, że my byśmy zawdzięczali grę dla zespołu, a tak ośmieszył się pazernością.

1

@GeneralXavi Ona uważa, że nic mu nie zawdzięcza. Twierdzi, że sama zapracowała na swój rozgłos xd

0

@Rhaan dokładnie xD Hołownia chciał też wycofać gotówkę co nie spodobało się wyborcom więc od razu, że jednak gotówka jest spoko i nie możemy jej wycofać xD Człowiek bez kręgosłupa.

0

@TheNekro94 Się nie zgodził, bo wybory idą xd Po wyborach to będzie mówił, że to jednak świetny pomysł.

3

@norbi77 Dokładnie, a gdyby to Barca wygrała to inny komentator miał zaśpiewać Cant del Barca

0

@marcin62 Wiadomo, że można przekroczyć granice obrony. Raczej było by to uwzględnione w tekście powyżej nie sądzisz?

2

@Kgorecki2500 Inżynier z Afganistanu kogoś zabił? Niemożliwe.

0

@Kgorecki2500 Islamu z Rigczem.

0

@kuz Flicki taki

0

@marcin62 Ta jasne, już widzę jak facet chciał ją zabić. Może to, że kobiety średnio za tą samą zbrodnię mają o połowę krótsze wyroki to też ok? Kompletnie nie wiesz co to jest samoobrona i gdyby taka była w tym przypadku to ta kobieta nie dostałaby wgl kary.

1

@marcin62 Nieważne jakie okoliczności to za dwa dźgnięcia nożem jest to niska kara. Takie coś jest bezpośrednim zagrożeniem życia. Nwm czego nie rozumiesz geniuszu. Kompromitują to się białorycerzyki jak ty i gość wyżej.

0

@Joe_Barbaro Oczywiście Hiszpania.

2

@Hosh Tak oczywiście, była ofiarą xd Biały rycerzyk lvl ekspert xD

4

@HighestInTheRoom Ale one szybciej przeniosą 3 paczki po 10 kg niż facet jedną 30 ;)

4

@Kgorecki2500 Biedne, uciśnione kobiety muszą iść wcześniej na emeryturę.

1

@jaras121 Tak. Potem bym sprzedał Viniciusa do jakiegoś City, czy PSG= profit.

25

Twarz nieskalana inteligencją xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?