AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stinger_ Sam sobie jest słaby i znika w najważniejszych meczach.
0
@Stinger_ Dovbyk strzelił 24 gole. Więcej niż Lewy rok temu. Pretensje mam takie, że wydaliśmy tyle pieniędzy, płacimy spory hajs na tak słabego piłkarza. Można było lepiej zagospodarować te pieniądze. Nie pressuje, macha łapami, a sam najwięcej partoli.
0
@Stinger_ Tak, co nie zmienia faktu, że wynik Lewego jest słaby i śmieszne jest to, że przegrał z gościem , który dopiero przyszedł z ligi ukraińskiej.
0
@Mario96w Bo nie był i nie jest kluczowy. W tamtym sezonie obrona wygrała nam mistrza, w lidze mistrzów zawiedli, w LE to samo. W tym mieliśmy łatwą grupę, a i tak Lewy się nie popisał.
0
@Mario96w Nigdzie nie napisałem, że Auba zrobiłby dwa razy więcej za darmo. Tak właśnie czytacie, a potem powstają takie kwiatki jak twój komentarz. @tristan87 otóż nie. Najlepiej jakby gorących nie było.
16
@misterio To chyba te nowoczesne, zero emisyjne pojazdy Unii?
0
@Stinger_ Nie dał. Dała to obrona i Ter Stegen. Na 8 meczów bez Lewego 8 wygraliśmy.
0
@jaras121 Nwm czy wiesz, ale profesjonaliści również się mylą. Nie ma ludzi bezbłędnych w tym co robią. Swoją drogą uważasz, że Lewandowski jest dumny z takiego wyniku? Czy raczej uznaje to za porażkę? Wg mnie transfer Lewego do Barcy był niepotrzebny. To moje zdanie, ty możesz mieć inne.
0
@mrboom Satyryczny, w kontekście ośmieszający jego logikę.
0
@mrboom Jak nie wiesz o co chodzi, to lepiej nie wyciągać wniosków... To był satyryczny komentarz wyśmiewający logikę mekstona z innej dyskusji...
Co do Messiego to jest to mój ukochany piłkarz i każde jego osiągnięcie jest dla mnie czymś wspaniałym zważywszy, że przeżyłem to na żywo.
0
@mekston Oczywiście, warto. Tylko szkoda, że ze względu na karne umniejszasz znaczeniu tych bramek tylko tym, którym chcesz. Lewy pobił Muller, super fajnie. Dovbyk pobił Lewego - ale miał osiem karnych...
0
@Jakchcesz Napisałem, że ma jedynie takie znaczenie. Nie dało im to mistrzostwa, ale zarobią na nim i tyle.
0
@mekston Strzelali z karnych także żadne osiągnięcie xd
0
@mekston Mhm nie napisałeś. Piszesz o rekordzie Mullera, który pobił Lewy i zero słowa o tym, że walił pełno karnych. Dovbyk pobił twojego bożka w lidze... Zwróćmy uwagę, że strzelał karne xD Nie ma sensu z tobą pisać.
2
@MesQueUnClub96 Piszesz coś dla atencji -> moderacja to usuwa-> piszesz kolejny post dla atencji dotyczący wcześniejszego postu dla atencji-> Ciekawe co nastąpi? :D
0
@mekston Ciebie przerasta obiektywizm. Tak jak napisałem wyżej karne są ok dopóki Lewy je strzela. Widzę masz coś wspólnego z fanami mentala. Ronaldo strzelał to były to normalne gole. Messi strzelił trochę z karnych- "Pessi" itp. xD
0
@Jakchcesz Ma jedynie takie, że Girona zarobi na nim. U nas było dokładnie tak samo. Król strzelców Lewego nie miał wpływu na nasze mistrzostwo. Wygraliśmy je dzięki obronie i głównie Ter Stegenowi.
0
@Stinger_ Ok i z tych wymienionych rzeczy, która dała coś realnego Barcelonie. Słucham. To, że strzelił 4 gole realowi naście lat temu można wymienić na mistrzostwo w La Liga w następnym sezonie? I przez to, że Dovbyk nie ma takich osiągnięć to król strzelców trafia teraz do Lewandowskiego?
0
@mekston Hahaha zaś te karne. A ile Lewy miał jak pobił rekord Mullera. W takim razie powinien go oddać, bo strzelił sporo z karnych xd. Już położyłem twój argument z karnymi. Lewy ma karne= karne to norlany gol, czego się dowalasz. Ktoś inny ma karne, a Lewy nie= buu karne to nie gol, gdyby Lewy miał karne... Żałosne.
0
@Jakchcesz W zeszłym też zwróciłem przecież. Konkretnie na fakt bycia najsłabszym zdobywcą Pichichi od 22 lat co również (o jedną bramkę) pobił ukrainiec z ligi ukraińskiej xd
10
@Arden Tak samo jak Busi.
0
@Bagsik88 Gratulacje dla tej ekipy i Michela. Nadal jednak zabawne jest to, że pierwszy lepszy ziomek z ligi ukraińskiej pobił rekord Lewego i to grając w średniaku.
0
@Jakchcesz Czym się przyjmuję? Zwróciłem tylko na to uwagę. Resztę boli ten fakt.
0
@Katalończyk 99 oni to asensio ZP dawali, bo strzelił parę bramek z dystansu xd Choć to też zabawne, że pomocnik strzelił tyle co świetna 9tka Lewy xd
0
@Bagsik88 Wynik bardzo dobry, jednak zawalczyła na to cała ekipa, a mając strzelca lepszego niż Lewy i tak nie wygrali mistrza.
0
@Jakchcesz Gdzie napisałem, że się liczy? Po prostu zabawne jest to, że przychodzi Ukrainiec z ligi ukraińskiej i pokonuje wynik bramkowy napastnika Barcy, który zarabia tyle co pół drużyny tego Ukraińca xd Co do króla strzelców wyraziłem tylko zdanie, że król strzelców nie oznacza mistrzostwa.
0
@Foro Nie przyznają racji. Oni nawet nie przyznają, że przewalił króla strzelców mimo, że to fakt xd Jego nierentowność tak samo.
0
@Stinger_ Castellanos strzelił cztery gole realowi. To samo zrobił niedawno Sorloth. Co do 5 goli w 9 minut to faktycznie dokonał tego tylko Lewy w cienkiej lidze z słabym Wolfsburgiem.
0
@Bagsik88 Nadal bez mistrzostwa.
2
@DonAndrzejos 50% albo przyjdzie, albo nie.