0

@Roobo Disney ciśnienie na króla strzelców xd

0

Czarny Muminek o.O

0

@michaleu Oby City wygrało.

1

@Arden Też tak uważam.

0

Chelsea: FFP? What a stupid thing. Jakim cudem oni mogą tyle wydawać xd?

0

@Bagsik88 Mnie dziwi jak można być takim fanatykiem jakiegoś piłkarza.

1

@budel17 No @Bagsik88 tak ma, że sam się ora. Co poradzić?

0

@NeroTFP1 To chyba meczów nie oglądasz xd

4

@kuz Źle traktowani to byliśmy my kibice, że musieliśmy tak często takie drewno oglądać.

1

@Bagsik88 Śmiechu warte. Jak widać nadmuchane nazwisko działa.

0

@TheNekro94 Xavi. Jak można powiedzieć, że się odchodzi, cały czas to podtrzymywać, a na końcu się rozmyślić?

0

@Marcelinho99 Np. w ręce Lima jak Valencia, czy Todda Boehly jak Chelsea?

1

@Kozinho. nic no, jestem zdania, że powinien odejść. Nieopłacalny deal to jest.

0

@Kwiatek67 Tu wszystko jest możliwe xd

11

Przecież to co się odwala w tym klubie z Roque i Xavim to jest jakiś nieśmieszny żart. Xavi chce Roque wcześniej, dostaje Roque wcześniej, Xavi ma gdzieś Roque i kisi go na ławce. W tym samym czasie Xavi chce odejść, Laporta chce, żeby Xavi został, gdy Xavi ogłasza, że jednak zostanie Laporta chce go wywalić xD Przecież to jest kabaret.

3

@zodiak_10 Krytyka odbija się od niego jak piłka od jego sęka.

0

@ManiekSzwecja Czemu ty odpisujesz na coś sprzed dwóch lat? xD

0

@Bagsik88 hahaha strzał w płot. A jak mają inaczej wpływać na UE? Skoro już w niej jesteśmy to przynajmniej nie dajmy się dymać. Bosak np. nie idzie do europarlamentu tylko zostaje jako wicemarszałek. Przypomnij ilu ministrów z uśmiechniętej koalicji porzuca swoje stanowisko dla europarlamentu?

0

Komentarz usunięty

0

@Kubsoleon O tym było pisane. Poza tym to często się zdarza, że psy są porzucane w taki sposób.

0

@Messibestplayerintheworld No ugrał, szczególnie w LM.

0

@Kubsoleon Tak szczerze to czemu winny może być pies? Druga sprawa, że nawet jeśli coś by zrobił to odpowiednią karą jest przywiązanie do drzewa w środku lasu bez jedzenia i picia? Jesteś psychopatą?

0

@marcin62 Ja mam nadzieję, że za niszczenie kraju jako premier będzie się trafiać do więzienia.

7

@Zoker Deal dekady xD

0

@Bagsik88 Rozumiem tylko tyle, że chcą mu dać ZP, bo miał najwięcej goli za co jest ZB. W samym Bayernie byli lepsi piłkarze od niego.

0

@Lucyfffer Jeden może mieć nazwisko po matce, a drugi po ojcu.

0

@marcin62 Piszesz z doświadczenia?

0

@Pawlak1992 Ty za to masz wystąpić w kolejnej części "Głupi i głupszy" jako ten drugi xD

0

@Pawlak1992 hahaha sobie ZP wypłacze.

0

@Stinger_ Może jak bramkarz Sociedad dostanie czerwoną w pierwszej połowie, a samo Sociedad wystawi dwóch nastolatków w obronie. Wtedy jest to możliwe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?