AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bagsik88 To, że Koeman był słabym trenerem nie oznacza, że Xavi również nim nie jest. Na początku drużyna za Xaviego faktycznie wyglądała świetnie.
7
@Eto'o9 R10 Wiesz młody Lewy musi grać, żeby się rozwijać.
0
@Cule1234 Roque pewnie żałuje, że nie wybrał City.
1
@TR3YWAY Zwinność wozu z węglem i to przeładowanego.
1
@misterio Spokojnie... Dostanie jeszcze Kimmicha, Bernardo i nwm Nico i może wygramy PK
2
Hahaha to piłkarze, a nie Xavi... Xavi jest wspaniały, najlepszy, to wszystko ci piłkarze...
0
@Bagsik88 Już mi się nie chcę tego samego pisać. W sprzedaży koszulek go ostatnio 17 latek wyprzedził xd
0
@Bagsik88 Może dlatego, że "daliśmy" im tylko toster, a np. sokowirówki nie ?
0
@Bagsik88 Wtopa, bo przepłaciliśmy w czasach gdy nie mamy hajsu za polskie drewno.
0
@MesQueUnClub96 Mógłby dwa bilety do Arabii dla siebie i żony dorzucić.
0
@Bagsik88 Też tak uważam. W dodatku Vinicius nie byłby prześladowany na tle rasowym. Tylko biedni sędziowie nie dostaliby tosterów :/
0
@Bagsik88 A co "znafco" jak będzie strzałem w dziesiątkę? Byłby tańszy, miałby niższą pensję, byłby ewentualnie mniejszą wtopą niż jest Lewandowski.
0
@Bagsik88 No tak było, że wygraliśmy 8/8 meczów bez Lewego.
0
@BORO_12 Po to, żeby wymienić problem z progresywnym kontraktem.
0
Ciekawe ile Girona chciałaby za Dovbyka?
0
@Faro Courtois, którego Messi ośmieszył szczurami po ziemi? Ter Stegen to jest TOP bramkarz.
1
@P33ck Otóż nie. 8 meczów w poprzednim sezonie bez Lewego to był komplet pkt. Chyba nie muszę mówić jak to wyglądało w tym sezonie jak z powodu kontuzji wypadł Ter Stegen.
0
Komentarz usunięty
0
@dge21 Dokładnie, taki Lewy ciągle ma wahania formy. No ale młodzi piłkarze tak mają, a on biologicznie ma 22 lata.
10
@Faro wygrał nam w poprzednim sezonie mistrzostwo, jest jednym z najlepszych bramkarzy na świecie.
7
@Lionel_Messi10 Najlepszy piłkarz w historii< 3
0
@lucca87 Hahahaha Ter Stegena wywalasz, a zostawiasz Lewandowskiego.
0
@FcPortoFan1999 Masakra. Patrzyłem jak akurat była przerwa na wynik i myślałem, że to wygramy.
0
@Culer9002 Xavi sam sobie grób kopie stawiając na Lewego. Już raz między innymi dzięki niemu musiał zakomunikować, że odchodzi xd
1
@Colin94 Myślę, że twój komentarz wyczerpał temat :D
0
Panowie dzisiaj pierwszy raz od bardzo dawna nie mogłem oglądać meczu. Jak to się stało, że mimo wygrywania do przerwy przewaliliśmy?
0
@FCB_dimiC A ty się masturbujesz jak podchodzi do karnego?
0
@FCB_dimiC Idź kibicować realowi przeciwko PSG xd
0
@Bagsik88 No widzisz jednak zdobył złotego buta w La Liga, Lewy to może buty ale wiązać Suarezowi.
2
@Kgorecki2500 Tusk i szanowanie kogoś xd Chyba tylko swojego kanclerza.