3

@Antimadridista_WR Kierowca może?

3

@tbas Ten wynik lewicy to jest tragedia. Masakra ilu odklejenców, którzy między innymi przyklejają się do dróg jest w Polsce.

1

@Pawel13sz Chyba raczej Mbappe dorwał go na ulicach Paryża po negocjacjach.

0

@BORO_12 Też chcę Mottę.

9

@Kgorecki2500 W końcu ktoś wyżej widzi, że Izrael popełnia zbrodnie wojenne i nie boji się idiotycznego pitolenia o antysemityzmie.

0

@paweldunajecfcb żółwie nic nie zrobiły, także wara od nich.

0

@Bagsik88 Z takim Bayerem również Bayern z Lewandowskim przegrałby mistrza. Zobaczymy co będzie w następnym sezonie. Kolejny raz potwierdzasz, że czytanie to nie jest twoja mocna strona.

0

@Dari0G Później poprawiłem, a ty dalej do pierwszego się odnosisz, czyli nie potrafisz czytać chociaż sam drugi zacytowałeś.

0

@Dari0G Naucz się czytać.

0

@Coutinho007 No widzisz, a strzelił tyle co ten "świetny" Lewandowski rok temu.

0

@Coutinho007 Źle się wyraziłem. Chodziło o to, że to pierwszy jego ponadprzeciętny sezon. Ma 28 lat ( w grudniu 29) więc jest w najlepszym wieku dla piłkarza. Dlatego nie powinno się go porównywać do kogoś praktycznie po drugiej stronie rzeki. Wiadomo, że Lewy osiągnął więcej ale to jednak Norweg zostanie Pichichi.

0

@Dari0G Nwm czy wiesz geniuszu, ale 28 lat to najlepszy wiek dla piłkarza. To jest pierwszy taki świetny sezon w wykonaniu Norwega. Może będzie ich więcej, może nie. Pytanie, czy zmieni klub na jakiś lepszy.

0

@Coutinho007 Gdzie napisałem, że młody talent? W 6 lat, bo tyle mu brakuje do Lewego może jeszcze sporo nastrzelać. Raczej na pewno nie osiągnie tyle co Lewy, ale zestawiłeś ze sobą piłkarzy w całkiem innym miejscu kariery i ich porównujesz xd

2

@Roobo Wydaje się, że niestety zostanie.

1

@Coutinho007 Tyle, że Sorloth jest praktycznie na początku swojej kariery. Nie wiadomo co tak naprawdę osiągnie jeszcze. Wchodzi w najlepszy wiek dla piłkarza.

1

@Nicko Lubię Roque, fajnie że młody dostaje minuty w końcu.

0

Fajnie, że Roque wchodzi.

4

@KrychaFCB I żeby zdrowie miał. To najważniejsze.

0

Co się Pedri odpalił dzisiaj.

1

Pedriś ładny gol.

0

Mur berliński na naszej bramce stoi niewzruszony. Ter Stegen TOP.

1

@mekston Jeszcze lepsze, że tyle realowi wpierdzielił :D

26

Gość, który ma na imię Alexander przyćmił Lewego ;)

0

Xavi dawaj Roque.

1

@Deviler Gola strzelił, MVP sezonu.

0

Lewy chyba usłyszał o 4 golach Sorlotha :D

1

Sorloth 4 bramki z realem xD

2

Dodiego kolejny Norweg prześladuje xD

0

Sorloth hat trick :O

0

@Kamiloos Więc jest dopuszczalna, dalej przyzwalanie się bez powodu xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?