AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Antimadridista_WR Kierowca może?
3
@tbas Ten wynik lewicy to jest tragedia. Masakra ilu odklejenców, którzy między innymi przyklejają się do dróg jest w Polsce.
1
@Pawel13sz Chyba raczej Mbappe dorwał go na ulicach Paryża po negocjacjach.
0
@BORO_12 Też chcę Mottę.
9
@Kgorecki2500 W końcu ktoś wyżej widzi, że Izrael popełnia zbrodnie wojenne i nie boji się idiotycznego pitolenia o antysemityzmie.
0
@paweldunajecfcb żółwie nic nie zrobiły, także wara od nich.
0
@Bagsik88 Z takim Bayerem również Bayern z Lewandowskim przegrałby mistrza. Zobaczymy co będzie w następnym sezonie. Kolejny raz potwierdzasz, że czytanie to nie jest twoja mocna strona.
0
@Dari0G Później poprawiłem, a ty dalej do pierwszego się odnosisz, czyli nie potrafisz czytać chociaż sam drugi zacytowałeś.
0
@Dari0G Naucz się czytać.
0
@Coutinho007 No widzisz, a strzelił tyle co ten "świetny" Lewandowski rok temu.
0
@Coutinho007 Źle się wyraziłem. Chodziło o to, że to pierwszy jego ponadprzeciętny sezon. Ma 28 lat ( w grudniu 29) więc jest w najlepszym wieku dla piłkarza. Dlatego nie powinno się go porównywać do kogoś praktycznie po drugiej stronie rzeki. Wiadomo, że Lewy osiągnął więcej ale to jednak Norweg zostanie Pichichi.
0
@Dari0G Nwm czy wiesz geniuszu, ale 28 lat to najlepszy wiek dla piłkarza. To jest pierwszy taki świetny sezon w wykonaniu Norwega. Może będzie ich więcej, może nie. Pytanie, czy zmieni klub na jakiś lepszy.
0
@Coutinho007 Gdzie napisałem, że młody talent? W 6 lat, bo tyle mu brakuje do Lewego może jeszcze sporo nastrzelać. Raczej na pewno nie osiągnie tyle co Lewy, ale zestawiłeś ze sobą piłkarzy w całkiem innym miejscu kariery i ich porównujesz xd
2
@Roobo Wydaje się, że niestety zostanie.
1
@Coutinho007 Tyle, że Sorloth jest praktycznie na początku swojej kariery. Nie wiadomo co tak naprawdę osiągnie jeszcze. Wchodzi w najlepszy wiek dla piłkarza.
1
@Nicko Lubię Roque, fajnie że młody dostaje minuty w końcu.
0
Fajnie, że Roque wchodzi.
4
@KrychaFCB I żeby zdrowie miał. To najważniejsze.
0
Co się Pedri odpalił dzisiaj.
1
Pedriś ładny gol.
0
Mur berliński na naszej bramce stoi niewzruszony. Ter Stegen TOP.
1
@mekston Jeszcze lepsze, że tyle realowi wpierdzielił :D
26
Gość, który ma na imię Alexander przyćmił Lewego ;)
0
Xavi dawaj Roque.
1
@Deviler Gola strzelił, MVP sezonu.
0
Lewy chyba usłyszał o 4 golach Sorlotha :D
1
Sorloth 4 bramki z realem xD
2
Dodiego kolejny Norweg prześladuje xD
0
Sorloth hat trick :O
0
@Kamiloos Więc jest dopuszczalna, dalej przyzwalanie się bez powodu xd