AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tym poważnym rywalem o Bernardo jest nasz budżet? :V
0
@Arkon Naucz się czytać. Normalniejsze stosunki xd Robią nas jak chcą pod egidą ochrony środowiska xd Aktualnie jeśli Unia dalej będzie tak odwalać to oczywistym jest, że będę za wyjściem z niej. Jak przystępowaliśmy do Unii to była ona świetną koncepcją, a decyzja o wejściu do niej była bardzo dobra. Niestety to co dzieje się aktualnie ma się nijak do tego do czego chcieliśmy dołączyć.
0
@Bagsik88 No i widzisz nie zdobył Lewandowski ZB w BVB, musiał grać w hegemonie. Suarez dokonał tego w dwóch najważniejszych ligach, Lewandowski może pomarzyć o ZB w La Liga.
0
@Mario96w Nieźle uratował z PSG, Realem, czy Bayernem i United rok temu.
1
@Arkon Hahaha sprzymierzyła z Rosją. Chłopie wytłumacz mi jak narodowcy (z założenia osoby, które chcą dla swojego narodu najlepiej) mogą się sprzymierzyć z Rosją, która razem z Niemcami nas rozbierała? Z Rosją to sympatyzuje lewa strona, której podoba się rosyjski komunizm. Co do Niemców to nie zaprzeczysz, że brak budowy CPK jest im na rękę. Co do Unii to z założenia była dobra, ale zaczęła mieć komunistyczne ciągotki do "superpaństwa", a tego nie było w umowie dołączenia do UE. O tym, że jak Niemcy miały gaz z Rosji i piece gazowe były ok, a teraz go nie mają i piece gazowe są bee to już nie wspomnisz. Mają pellet także teraz piece na pellet są super hiper ekologiczne xD KPO to też jest "świetny" pomysł xd Sprzedanie suwerenności za mln, które trzeba wydać jak Unia chce. Ciekawe co napiszesz jak oddamy prawo weta, bo do tego to zmierza.
3
@MesQueUnClub96 Te 12-13 mln (nie pamiętam dokładnie) za Ter Stegena to też fajna kradzież. Zubi fajne transfery zrobił, a później robotę stracił.
0
@Bagsik88 Nie miał? Popatrz ile zdobył w Liverpoolu, gdzie wygrał ZB również, a nie w jakiejś śmiesznej lidze farmerów bez konkurencji grając w hegemonie.
0
@Arkon Aha, czyli prawda boli. Nie odniesiesz się do żadnej z tych rzeczy, bo są na niekorzyść twojej partii xd Jakby Tusk był premierem to wystarczy jedna decyzja i paliwo będzie kosztować 5,19 zł. Jedna decyzja. XD
0
@Bagsik88 Bo to była prawda o tych 30 golach. Pełno osób na La rambli pisało mi, że to jest gwarant 30 goli. Według ciebie drybluje? Co do ZP to nie powinien jej dostać i całe szczęście nie dostał, bo byłby najsłabszym zdobywcą w historii i podważyłby wartość tej nagrody xd
0
@Bagsik88 Tyle samo co Lewandowski xd Suarez w Barcy wygrał ZB, Lewy ustanowił najsłabszy wynik Pichichi od 22 lat xD
0
@Emhyr Brawo, bomba marketingowa pobiła dwóch nastolatków. Może za ten hajs kupimy Mbappe, Bernardo i Kimmicha.
0
Komentarz usunięty
0
@Arkon Na uj ty tu z Lewandowskim wyjeżdżasz? Przewaga PO nad PiS i Konfą hahaha chyba w uwalaniu interesu Polski. Brak CPK podoba się Niemcom ciekawe dlaczego? Chęć przyjęcia nielegalnych uchodźców, który PiS zablokował od razu po przejęciu władzy w 2015 roku. Teraz będzie to samo. Skończą się wybory to przyjmą pełno "inżynierów" i "lekarzy" z Afryki. Poparli ramię w ramię z PiS idiotyczną politykę klimatyczną Unii, Fit for 55, a w czasie Covida PO krzyczało, że rystrykcje PiS są za słabe... Rozumiesz rystrykcje, przez które padało sporo biznesów były za słabe przez śmiesznego wirusa z śmiertelnością 2%.
0
@Bagsik88 Najlepszy strzelec, napastnik ciekawe dlaczego? Król strzelców najsłabszy od 22 lat. Osiągnięcia na miarę jego legendy xd Zresztą ZP też dostał na miarę swoich możliwości z LEGO
0
@Arkon Ich program nie jest realizowany, ciekawe czemu skoro złożyli projekt ustawy o podniesienie kwoty wolnej od podatku (jaką tusk miał w 100 konkretach xD), a której ten sam Tusk nie poparł. Smutny jest los fanatyków Peło.
0
@Emhyr Można robić z własnym napisem i często ludzie biorą 10 i swój napis "Messi".
0
@Arkon No, a czemu Tusk teraz uwalił projekt? To jest żart z tą rozbudową Okęcia.
1
@Xaviball Mnie denerwowało te holowanie i złe podanie, lub strata. Ostatnio się z tym ogarnął za to w obronie jest pasywny.
0
@Emhyr Tak czy inaczej, Messi jak był to w każdym miesiącu pewnie był pierwszy. Nawet po odejściu Leo jego koszulek sporo się sprzedaje xd
0
@Emhyr 17 latek wyprzedza marketingowego potwora? @Bagsik88 co ty na to?
0
Komentarz usunięty
1
Fajnie, że Wisła wygrała.
0
@Bagsik88 Bo lepszy. 80 mln za to ile dał nam Suarez i jak grał to była promocja.
0
@trolownik Suarez nie przychodził do nas w wieku 34 lat za 50 mln. Skoro za tyle przyszedł to miał gwarantować jakiś określony poziom.
0
@EkspertzOrlikq O podpis to ja bym mógł zabiegać Messiego.
0
@martool2 Hahaha zawiść o Polaka. Co wy z tym macie? Messiemu nie zazdroszczę, bo nie jest Polakiem... To jest taki durny argument. Tak jakby narodowość miała znaczenie xd Jedynie narodowość ma znaczenie w tym, że będziecie go bronić i pisać, że jest najlepszy, tylko dlatego, że jest Polakiem. Innego napastnika grającego tak jak Lewy byście tu sprzedawali wszyscy równo. Gdzie wg cb chcę decydować, że ktoś jest lub nie jest fanem Barcy? Jeśli nie bolą cię porażki drużyny, której niby kibicujesz to chyba mówi samo za siebie.
0
@martool2 W takim razie nie jesteś kibicem Barcy. Mnie boli, że moja drużyna przegrywa.
0
@mekston To jeszcze naszą legendę Douglasa z powrotem. Był Douglas, był tryplet, nie ma Douglasa i nie ma nic...
0
@Emhyr Już nie. Był czas, że mógł tu trafić.
0
@martool2 Smarować to ty możesz, jak popisy twojego ukochanego Lewego znów nam nic nie wygrają.