AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin62 Z Lewym raz się udało z grypy wyjść xd
0
@Cule1234 Ja bym go wypożyczył.
1
@TikiTakaEnMiCorazon Żaden hat trick nie zamyślił mi oczu. Po prostu gra mniej niż Lewy, jakby grał tyle co Lewandowski to miałby lepsze liczby niż aktualne.
0
@Bagsik88 Lewy od roku grając na 9 jest tragiczny, wiedziałbyś jakbyś oglądał.
0
@Luciano99 To ciekawe bo teraz daje mniej.
1
@Cule1234 To wydaje się ciekawa opcja, ale wygląda to jakby chcieli sprzedać Christensena lub Araujo (wtedy cofnąć Christensena z powrotem na ŚO).
0
@Kamiloza91 Torres jako N podstawowy, w obwodzie Roque i Guiu. Każdy z tej trójki potrafi coś czego Lewy nie potrafi, a nam jest potrzebne- atakowanie wolnej przestrzeni, wybieganie za plecy obrońców.
0
@Bagsik88 Marketing tak skoczył, że nadal nie mamy hajsu na nic xd Król strzelców najsłabszy od 22 lat i najlepszy strzelec drużyny jako napastnik, który gra najwięcej - niespotykane osiągnięcia xD
0
@tristan87 Szkoda, że się u nas okopał i nie chce odchodzić.
3
@Aragorn33 Zrobiłby lepsze.
0
@FcPortoFan1999 Deco i Mendes*
0
@Aragorn33 Śmiechu warte. Xavi psuje swoją legendę.
11
Jak można ogłosić, że się odchodzi, później w to brnąć i trzymać w zaparte, a w ostateczności zmienić zdanie i zostać xd? Brak konsekwencji, ale też utrata wizerunkowa.
1
@takisobiektos Nie podoba mi się twój ton, jesteś antysemitą?
1
@Kidd Dokładnie mogliśmy sprzedać teren Camp Nou i ich kupić, można przecież grać na Montujic.
1
@Kidd Nawet dwa pod rząd. No ale ich nie dostał...
5
@Albatros Jakby tak to działało to real miałby 2 LM, a nie 14 xD
1
@MesQueUnClub96 O kurde sytuacja jedyna w historii- zgadzam się z tobą xD
0
@Bagsik88 Dokładnie, za to finansowo na spory plus.
2
@mekston Co chłop samobója strzelił xD
0
@DonCarletto Też tak uważam.
0
@DonCarletto On nie chciał 2 lat. To było kluczowe w tym, że zgodził się tu przejść.
0
@Bagsik88 Nie ma pieniędzy na jakieś alternatywny. Marzeniem Nico Williams, a na LO Balde i Fort ewentualnie szukać jakiejś taniej opcji.
0
@Deviler Jest napastnikiem, gra blisko bramki, zauważ, że Suarez miał więcej.
1
@PW27 Bez serwisu xd Najwięcej strzałów w lidze.
0
@kanver_ Ta nie ma świetnej reputacji. Ponad rok grał jak kaleka, wyszedł mu mecz z Atletico i od razu było, że nie miałem racji, że Lewy to jeden z najlepszych napastników na świecie, że wgl to jak pokonamy PSG to ZP powinien dostać.
1
@Deviler Niemożliwe. A Ter Stegen ma najwięcej obronionych strzałów.
2
@revolution33 Lewy nie ma z kim grać, ma słabych kolegów za 3...2...1...
4
@kanver_ Jeden jest określany jako jeden z najlepszych na świecie, drugiego wyzywali, że bez kolan, że gruby i trzeba go wyrzucić xd. Różnice? Narodowość.
3
@Arden Pique, Suarez, Neymar, Alba nie robili z siebie męczennika równocześnie wyśmiewając innych xd Ten pajac na strzała do każdego skacze, a jak dostaje kontrę to wyciera mordę rasizmem.