0

@marcin62 Z Lewym raz się udało z grypy wyjść xd

0

@Cule1234 Ja bym go wypożyczył.

1

@TikiTakaEnMiCorazon Żaden hat trick nie zamyślił mi oczu. Po prostu gra mniej niż Lewy, jakby grał tyle co Lewandowski to miałby lepsze liczby niż aktualne.

0

@Bagsik88 Lewy od roku grając na 9 jest tragiczny, wiedziałbyś jakbyś oglądał.

0

@Luciano99 To ciekawe bo teraz daje mniej.

1

@Cule1234 To wydaje się ciekawa opcja, ale wygląda to jakby chcieli sprzedać Christensena lub Araujo (wtedy cofnąć Christensena z powrotem na ŚO).

0

@Kamiloza91 Torres jako N podstawowy, w obwodzie Roque i Guiu. Każdy z tej trójki potrafi coś czego Lewy nie potrafi, a nam jest potrzebne- atakowanie wolnej przestrzeni, wybieganie za plecy obrońców.

0

@Bagsik88 Marketing tak skoczył, że nadal nie mamy hajsu na nic xd Król strzelców najsłabszy od 22 lat i najlepszy strzelec drużyny jako napastnik, który gra najwięcej - niespotykane osiągnięcia xD

0

@tristan87 Szkoda, że się u nas okopał i nie chce odchodzić.

3

@Aragorn33 Zrobiłby lepsze.

0

@FcPortoFan1999 Deco i Mendes*

0

@Aragorn33 Śmiechu warte. Xavi psuje swoją legendę.

11

Jak można ogłosić, że się odchodzi, później w to brnąć i trzymać w zaparte, a w ostateczności zmienić zdanie i zostać xd? Brak konsekwencji, ale też utrata wizerunkowa.

1

@takisobiektos Nie podoba mi się twój ton, jesteś antysemitą?

1

@Kidd Dokładnie mogliśmy sprzedać teren Camp Nou i ich kupić, można przecież grać na Montujic.

1

@Kidd Nawet dwa pod rząd. No ale ich nie dostał...

5

@Albatros Jakby tak to działało to real miałby 2 LM, a nie 14 xD

1

@MesQueUnClub96 O kurde sytuacja jedyna w historii- zgadzam się z tobą xD

0

@Bagsik88 Dokładnie, za to finansowo na spory plus.

2

@mekston Co chłop samobója strzelił xD

0

@DonCarletto Też tak uważam.

0

@DonCarletto On nie chciał 2 lat. To było kluczowe w tym, że zgodził się tu przejść.

0

@Bagsik88 Nie ma pieniędzy na jakieś alternatywny. Marzeniem Nico Williams, a na LO Balde i Fort ewentualnie szukać jakiejś taniej opcji.

0

@Deviler Jest napastnikiem, gra blisko bramki, zauważ, że Suarez miał więcej.

1

@PW27 Bez serwisu xd Najwięcej strzałów w lidze.

0

@kanver_ Ta nie ma świetnej reputacji. Ponad rok grał jak kaleka, wyszedł mu mecz z Atletico i od razu było, że nie miałem racji, że Lewy to jeden z najlepszych napastników na świecie, że wgl to jak pokonamy PSG to ZP powinien dostać.

1

@Deviler Niemożliwe. A Ter Stegen ma najwięcej obronionych strzałów.

2

@revolution33 Lewy nie ma z kim grać, ma słabych kolegów za 3...2...1...

4

@kanver_ Jeden jest określany jako jeden z najlepszych na świecie, drugiego wyzywali, że bez kolan, że gruby i trzeba go wyrzucić xd. Różnice? Narodowość.

3

@Arden Pique, Suarez, Neymar, Alba nie robili z siebie męczennika równocześnie wyśmiewając innych xd Ten pajac na strzała do każdego skacze, a jak dostaje kontrę to wyciera mordę rasizmem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?