0

@Bagsik88 Na razie Dovbyk idzie po to. Poza tym co to za debiutant, Lewy przyszedł do Barcelony. Taki Kane od razu został królem strzelców w bundeslidze z o wiele lepszym wynikiem.

0

@tbas Coś w tym może być.

0

@tristan87 Możliwe, sporo ostatnio te odklejusy narobiły szkód.

0

@tristan87 Chyba, że tak. Mogliby im dać jakieś cięższe wyroki, żeby pokazać, że takiego czegoś nie tolerujemy.

0

@tristan87 A ta dziewczyna, która była przyklejona do ulicy? Czy kobiet nie karamy?

0

@barteq U cb. Po tym jak wygraliśmy z Napoli i pierwszym meczu z PSG już się sporo mówiło, że Laporta chce przekonać Xaviego do zostania. Po wygraniu z PSG byłyby jeszcze większe szanse na to.

0

@MesQueUnClub_87 Mhm, Prawdą jest, że wykręcił najsłabszy wynik Pichichi od 22 lat. Wy to jednak podważacie, bo karnych nie miał xd Przy jego transferze sporo osób przekonywało mnie, że jest gwarantem 30 goli w lidze - najwięcej strzelił 23, w tym roku nie zanosi się, żeby dobił do 30 goli. Także, kto tu pisał i pisze nieprawdę?

0

@tbas To teraz wziął się za okradanie domów? Z skarbu państwa nie wystarcza? ;)

0

@Albatros Co tam źle. Tu nie można pisać prawdy, która nie jest koniecznie dobra dla Lewego.

3

@Arden A szkoda, bo taki Vinicius jest stworzony do takiej roli.

1

@Kondziubarca Starać się o Pepa jak najmocniej, on by u nas fajnie to poukładał.

0

@IronSanHybrid Kilka przypadków na całą ludzkość więc racjonalizujesz zaburzenia psychiczne, bo jest kilka przypadków z organami męskimi i żeńskimi.

0

@IronSanHybrid Jak masz luz ze zmianą płci to również musisz mieć luz z np. czuciem się jako samochód, bo to to samo.

0

@mekston Dobry mecz xd Wygrywał główki i to tyle. Dobry mecz to był jego z Atletico. Trzeba łączyć dobrą grę z liczbami. Czego nie rozumiesz?

1

@Faro 1. De Jong
2. Lewandowski
3. Christensen (o ile wpłynie dobra oferta).

0

@mekston Bardzo dobry. Napastnik bez goli i asyst, świetny występ. Wygrywał główki i tyle.

0

@TaKeSe Chyba do 10 kg.

0

@Bagsik88 No w LM świetnie Lewy nastrzelał PSG.

3

@draxidox Jakby mu ograniczyć prędkość na autostradzie i w mieście, to by tak nie robił xD

0

@PatrykBarca To wiadomo, że za frytki nie opłaca się go wywalać, docelowo chodziło mi o fajną finansowo ofertę, która może wpłynąć, bo Christensen gra dobrze, ale mamy lepszych.

4

@FCB_dimiC Farmazonisz. W poprzednim sezonie na 8 meczów bez Lewego 8 wygraliśmy w tym z Atletico. Sezon przed przyjściem Lewandowskiego mieliśmy 68 goli w lidze po jego przyjściu 70. Jakoś magicznie nie dołożył 20 goli do ogólnego wyniku tylko pozabierał gole innym. Patrząc na to co wnosi i ile zarabia jest obok De Jonga pierwszy do wylotu.

0

@PatrykBarca O to mi właśnie chodzi. Na ŚPD to nie jest TOP zawodnik, a na ŚO są lepsi Cubarsi i Araujo. Jest też Faye, który puka do drzwi pierwszej drużyny.

0

@Stinger_ Również powinien odejść.

0

@Arden Nie powiedziałbym. Trzeba znaleźć ŚPD, który nie tylko potrafi bronić, ale zagrać do przodu. Christensen przyszedł za darmo więc jego sprzedaż to czysty zarobek.

0

@Arden Na ŚPD na bardzo wysokim poziomie? Co do ŚO się zgodzę, ale na ŚPD nie gra jakoś wyśmienicie. Mimo wszystko na ŚO mamy lepszych piłkarzy tj. Cubarsi i Araujo.

1

Dziwię się, że wgl nie jest pod uwagę brana sprzedaż Christensena. Pół roku temu pisano o tym, ale później temat ucichł. Wiadomo wiemy tyle ile media napiszą, a one wszystkiego nie wiedzą i sporo zmyślają, jednak jest on pod tym względem oczywistym wyborem.

1

@Rust_Cohle Jakby nie Foden to bym pomyślał, że zrobiłeś ranking pajaców, ale wtedy to vini top .

2

@bari_94 Materiał na kapitana xD

0

@Bagsik88 5,19, paliwo po 5,19 wystarczy jedna decyzja.

0

@Bagsik88 Lewy ma lepszych partnerów, gra w mistrzu swojej ligi. Dla porównania Auba gra w Marsylii, która jest średniakiem, a Luuk w PSV z ligi gdzie Ajax często wygrywał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?