AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bagsik88 Bo Lewandowski jest drewniany, nie potrafi zrobić czegoś z niczego, nie ma dryblingu, musi dostać patelnie, żeby grać dobrze. Poza tym na MŚ nie istniał.
0
@Murazor Dobre stosunki xd Niemcy miały gaz- piece gazowe są świetne, bardzo ekologiczne, Polacy kupujcie piece gazowe. Niemcy nie mają gazu z rosji, ale mają pellet- Polacy te piece gazowe jednak są nieekologiczne... ale te na pellet są super, hiper ekologiczne, wymieńcie te nieekologiczne piece gazowe na pellet. XD
0
@Bagsik88 Bo są. Aktualnie jednak nie możemy z niej wyjść więc można przynajmniej próbować poprawić naszą pozycję w niej. Unia z samego założenia była świetnym rozwiązaniem, teraz niestety przejęta przez lewicowe poglądy zaczyna się bawić w kołchoz.
1
@Bagsik88 MŚ są słabe? Zobacz jakie tam kręci staty, zobacz jakie robił w Monaco i skończ farmazonić.
0
@Bagsik88 Póki w niej jesteśmy to czemu nie? Może realnie poprawiłaby się nasza pozycja w Unii? Ile osób jończy na 500+ ale je biorą mimo tego, a tutaj Bosak będzie zarabiał za pracę (o ile wejdzie do europarlamentu).
1
@Bagsik88 xd To widać po umiejętnościach. Jest bardzo niebezpieczny, potrafi sam przesądzić o wyniku. Nie jest i nie będzie na poziomie Messiego, ale aktualnie jest najlepszy pod względem umiejętności.
0
@Bagsik88 Niekoniecznie. Jednak przynajmniej widzą, że jest to jedyna partia, która jest przeciwko Unii, która ma zapędy komunistyczne.
1
@Kgorecki2500 Ja znów byłem na wakacjach w Pucku rok temu i coraz bardziej podoba mi się pomysł zamieszkania tam.
3
@agaFCB Podoba mi się twoje podejście ;)
0
@Bagsik88 Daj lepszego. Aktualnie ma słabszą formę, ale patrząc na umiejętności jest aktualnie najlepszym piłkarzem.
0
@Bagsik88 xd Lepiej żeby w Unii reprezentowali nas politycy z konfederacji niż np. popisu czy lewicy. Masz poważne braki z rozumieniem świata.
0
@Murazor Co nie zmienia faktu, że zgodzili się przeznaczać te min. 2%. Wiadomo, że dla bogatszego państwa 2% to będzie kilka mld, a dla innego kilka mln, jednak warunek to min. 2% Widzę, że sporo ludzi tutaj sympatyzuje z Niemcami więc nie dziwi, że Tusk został premierem.
0
@takisobiektos Są silniejsi gospodarczo jednak mniejszą część PKB przeznaczają na wojsko. Nie musicie już tak bronić swojego narodu ;)
1
@Emhyr Hahaha aktualnie ma słabszą formę, zdarza się. Jednak przez większość roku był na poziomie nieosiągalnym dla innych. Jest jednym z najbardziej niebezpiecznych piłkarzy, a ty przedstawiasz go jak jakiegoś kiepa, który na pewno nic nam nie zrobi.
2
@takisobiektos dlatego Niemcy nie wydają tyle na armię. My jesteśmy ich ścianą.
6
@Emhyr Lekceważysz rywala, w tym wypadku jednego z najlepszych piłkarzy na świecie aktualnie. Zupełnie jak fani realu, którzy w swojej opinii rozjadą każdego i każdy jest dla nich słabiakiem.
0
@reloaded 11 złotych za miesiąc tam jest...
1
@AFA Ramos. Wydaje się, że dałby radę
0
@Emhyr xd zrobiłeś się butny jak fan realu.
0
@reloaded 49 złotych za rok to ogromne pieniądze?
0
@Eric_Abidal_22 Jak nie chcą mieć dzieci to jest to wybór. Jak są za starzy (kobiety) to jest to naturalne.
0
@Eric_Abidal_22 Znów porównanie homo do choroby xd
0
@QQL5 xd Zawsze mam argumenty.
0
@GeraltzKatalonii Te osoby robią to z wyboru. Jednak w każdej chwili mogą mieć dzieci. Para homo nie może nigdy mieć dziecka ze sobą. Czy są zdrowi, czy nie. Nawet jak chcą to go nie stworzą.
0
@GeraltzKatalonii Odstępstwo od normy? Tym może być kolor włosów, ale nie nadrzędny cel jakim jest prokreacja.
0
@QQL5 Ja za pisanie tutaj nie pobieram pieniędzy, nie jestem moderatorem, czy redaktorem. Nie mam wpływu na społeczeństwo w przeciwieństwie do dziennikarki. Weź się puknij w czoło. Profesjonalizm można zachować w jakiejś profesji, a nie w czymś co robisz na zabicie czasu.
0
@GeraltzKatalonii Jest to zanurzenie. Ktoś wyżej napisał, że jest to norma jak heteroseksualizm. Jeśli tak miałoby być to takie osoby nie stanowiłyby ułamka ludzkości, a przybliżoną wartość do osób heteroseksualnych. Jednak liczbą przypominają osoby z zaburzeniami jak autyzm.
0
@GeraltzKatalonii XD nwm czy wiesz, ale właśnie porównałeś homoseksualizm do choroby. I odpowiadając - związki heteroseksualne, które nie mogą mieć dzieci nie są zaburzeniami lecz przykrymi przypadkami osób z chorobą.
0
@QQL5 Odzywać się nie znając tematu xD
0
@GeraltzKatalonii Odpowiedz sobie dlaczego istniejemy? Co jest głównym zadaniem człowieka? - przedłużenie gatunku. Z związków homoseksualnych nie rodzą się dzieci, a więc nie spełniają swojego głównego zadania.