AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Safrani a kto mówi o moim pozwoleniu? Piszę o konsultacji z lekarzem xd Weźmie, coś jej się stanie to będziesz pierwszy do jączenia na to xd Inni są jednak bardziej odpowiedzialni i rozumieją, że 15 latka to nadal dziecko.
0
@Safrani Tabletek dzień po też nie może każdy i żeby się to nie okazało już po zażyciu ów tabletki. Nie chcę jej usuwać, powinna być dostępna, ale po konsultacji z lekarzem.
0
@Mezocyklon87 Tak, ten to walnął fikołka xD
0
@Safrani Niech sobie kupi, ale po kontakcie z lekarzem, który ewentualnie wykluczy przeciwwskazania. Naprawdę nie wygląda ci głupio, że 15 latka może kupić tabletkę wpływającą na organizm tak o?
0
@MesQueUnClub96 Nikt nie obraża Haalanda xD Piszesz, że tylko dobija, że wykorzystuje maszynę Pepa itd. Lewandowski całą karierę dobija, ale u niego to ok.
0
@Safrani Tak?
tabletki antykoncepcyjne;
spirala antykoncepcyjna (wkładka domaciczna);
plastry antykoncepcyjne;
pierścień antykoncepcyjny;
implant antykoncepcyjny;
zastrzyk antykoncepcyjny i do tego tabletki oraz prezerwatywy... No nie mają wyboru...
0
@escarabajo Ja jestem temu przeciwny, chodziło o koncepcję wprowadzania czegoś takiego bez recepty. Naucz się czytać.
0
@MesQueUnClub96 xd mówi ziomek co Haalanda obraża za to za co Lewego chwali ze względu na narodowość. Jeśli uważasz, że piłkarz zawsze gra na takim samym poziomie to weź rozbieg.
0
@Safrani Poważnie głupie jest gadanie o jakimś kolejnym środku mając do dyspozycji tak wiele.
0
@Safrani Lepszym jest brak stosunku, wtedy masz 100 %, jak już chcesz to licz się z możliwym następstwem ( co jest wgl śmieszne, bo masz mnóstwo środków antykoncepcyjnych).
0
@Amidamaru Dokładnie, a wszyscy go wywalali. No ale miał ogromną wadę -nie był Polakiem.
Ps. propsy za nick Shaman King to świetne anime.
0
@Safrani Po co wgl takie tabletki skoro jest ogromny dostęp antykoncepcyjnych?
0
@Safrani Nie wszystkie mają te same działanie, niektóre z nich to tabletki wczesnoporonne.
0
@MesQueUnClub96 A to jak nie ma 30 to tak jak w Fifie cały czas jest na tym samym poziomie. Nie istnieją piłkarze, którzy mają wystrzał na 1-2 sezony, bo w Fifie nie ma sytuacji, że piłkarz ma 78 ovr, w następnym 90 ovr, a w kolejnym znów 78.
4
@icon3520 Dokładnie. Takie furtki w postaci wczesnego zabicia płodu, czy aborcja są dla osób nieodpowiedzialnych, które nie potrafią się zabezpieczyć. Jak ktoś nie potrafi zrozumieć, że poprzez seks jest ryzyko zajścia w ciążę i mogą być ewentualne konsekwencje tego to jest po prostu głupi lub nieodpowiedzialny właśnie.
0
@MesQueUnClub96 No tak, bo kontrolujesz wszystko co piszą. Były komentarze, że to podanie podkreśla klasę Lewego, bo żaden inny piłkarz by wtedy nie podał. Więc pokazałem jak Lewy nie podaje w o wiele dogodniejszej sytuacji zaledwie rok wcześniej, by obalić te dyrdymały.
0
@kanver_ Oni tego nie rozumieją. Ziomek za 50 mln, który miał być transferem wynoszącym nasz zespół na wyższy poziom ( w końcu wielka gwiazda itd.) kupiony rok przed końcem kontaktu (czyli wydaje się, że za niższą kwotę niż jakby miał 4-5 lat kontraktu). W jednym sezonie zostaje królem strzelców z najsłabszym dorobkiem bramkowym od 22 lat, a w drugim sezonie ma 13 goli na 28 meczów jako napastnik Barcelony ( nie jakiegoś espanyolu) to jeszcze go bronią, bo Polak to w sumie spoko staty xD Tyle goli miałby Suarez to by go stąd na taczce wywieźli.
0
@Recha_0684 Naucz się czytać.
0
@MesQueUnClub96 Jak nikt tak nie twierdzi? Wszyscy piszą to w złym kontekście. I jaką bzdurę? Nie podał do Raphinhi w tamtej sytuacji? Więc to jest fakt, a było to w kontekście komentarzy innych użytkowników, że każdy poza Lewym strzelałby i nie podałby przy pierwszej bramce Felixa. Więc jako argument dałem zachowanie tego samego Lewego rok wcześniej.
0
@martool2 Mam to gdzieś ile on zarabia. Jednak nie jest to zdrowe finansowo dla naszego klubu.
0
@marcin62 Chłop co nie zna znaczenia hiperbola. Hiperbola nie oznacza kłamstwa- czyt. Całkowitej zmiany kontekstu wypowiedzi.
0
@MesQueUnClub96 Kultowe to jest kłamstwo ma temat tego tekstu. Brak podania to jest rzeczywiste wydarzenie, ale nigdzie nie pisałem, że przez to zagrał słabo, czy cokolwiek (w ostatnim meczu z Atletico). Osoby, które w takim kontekście tego używają są upośledzone i nie potrafią czytać ze zrozumieniem lub samodzielnie myśleć.
1
@MesQueUnClub96 Odezwał się psychofan Lewego, który obraża Haalanda za aspekty, które u Disneya chwali xd
1
@P33ck A to jak ma 36 lat to ok. Kij, że zarabia ogromne pieniądze i ogromne kosztował, wiek go tłumaczy xD
1
@blakkudium Mógł strzelić barkiem w poprzeczkę, a nie oklepanie z główki.
0
@Dankho94isback A no to spoko, czyli wszystko ok.
0
@BorzyKrzys Wolne forum, każdy ma prawo do pisania.
2
@Heros11 Chłop w swoim najlepszym zagraniu w meczu nie trafił głową (a chciał) w piłkę, czyli spartolił zagranie i ty piszesz, że nie gra tragicznie? XD
0
@tomek8756 Czemu rodziców również? Jak można dopuścić, żeby dziecko wypadło przez okno?