0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Safrani a kto mówi o moim pozwoleniu? Piszę o konsultacji z lekarzem xd Weźmie, coś jej się stanie to będziesz pierwszy do jączenia na to xd Inni są jednak bardziej odpowiedzialni i rozumieją, że 15 latka to nadal dziecko.

0

@Safrani Tabletek dzień po też nie może każdy i żeby się to nie okazało już po zażyciu ów tabletki. Nie chcę jej usuwać, powinna być dostępna, ale po konsultacji z lekarzem.

0

@Mezocyklon87 Tak, ten to walnął fikołka xD

0

@Safrani Niech sobie kupi, ale po kontakcie z lekarzem, który ewentualnie wykluczy przeciwwskazania. Naprawdę nie wygląda ci głupio, że 15 latka może kupić tabletkę wpływającą na organizm tak o?

0

@MesQueUnClub96 Nikt nie obraża Haalanda xD Piszesz, że tylko dobija, że wykorzystuje maszynę Pepa itd. Lewandowski całą karierę dobija, ale u niego to ok.

0

@Safrani Tak?
tabletki antykoncepcyjne;
spirala antykoncepcyjna (wkładka domaciczna);
plastry antykoncepcyjne;
pierścień antykoncepcyjny;
implant antykoncepcyjny;
zastrzyk antykoncepcyjny i do tego tabletki oraz prezerwatywy... No nie mają wyboru...

0

@escarabajo Ja jestem temu przeciwny, chodziło o koncepcję wprowadzania czegoś takiego bez recepty. Naucz się czytać.

0

@MesQueUnClub96 xd mówi ziomek co Haalanda obraża za to za co Lewego chwali ze względu na narodowość. Jeśli uważasz, że piłkarz zawsze gra na takim samym poziomie to weź rozbieg.

0

@Safrani Poważnie głupie jest gadanie o jakimś kolejnym środku mając do dyspozycji tak wiele.

0

@Safrani Lepszym jest brak stosunku, wtedy masz 100 %, jak już chcesz to licz się z możliwym następstwem ( co jest wgl śmieszne, bo masz mnóstwo środków antykoncepcyjnych).

0

@Amidamaru Dokładnie, a wszyscy go wywalali. No ale miał ogromną wadę -nie był Polakiem.
Ps. propsy za nick Shaman King to świetne anime.

0

@Safrani Po co wgl takie tabletki skoro jest ogromny dostęp antykoncepcyjnych?

0

@Safrani Nie wszystkie mają te same działanie, niektóre z nich to tabletki wczesnoporonne.

0

@MesQueUnClub96 A to jak nie ma 30 to tak jak w Fifie cały czas jest na tym samym poziomie. Nie istnieją piłkarze, którzy mają wystrzał na 1-2 sezony, bo w Fifie nie ma sytuacji, że piłkarz ma 78 ovr, w następnym 90 ovr, a w kolejnym znów 78.

4

@icon3520 Dokładnie. Takie furtki w postaci wczesnego zabicia płodu, czy aborcja są dla osób nieodpowiedzialnych, które nie potrafią się zabezpieczyć. Jak ktoś nie potrafi zrozumieć, że poprzez seks jest ryzyko zajścia w ciążę i mogą być ewentualne konsekwencje tego to jest po prostu głupi lub nieodpowiedzialny właśnie.

0

@MesQueUnClub96 No tak, bo kontrolujesz wszystko co piszą. Były komentarze, że to podanie podkreśla klasę Lewego, bo żaden inny piłkarz by wtedy nie podał. Więc pokazałem jak Lewy nie podaje w o wiele dogodniejszej sytuacji zaledwie rok wcześniej, by obalić te dyrdymały.

0

@kanver_ Oni tego nie rozumieją. Ziomek za 50 mln, który miał być transferem wynoszącym nasz zespół na wyższy poziom ( w końcu wielka gwiazda itd.) kupiony rok przed końcem kontaktu (czyli wydaje się, że za niższą kwotę niż jakby miał 4-5 lat kontraktu). W jednym sezonie zostaje królem strzelców z najsłabszym dorobkiem bramkowym od 22 lat, a w drugim sezonie ma 13 goli na 28 meczów jako napastnik Barcelony ( nie jakiegoś espanyolu) to jeszcze go bronią, bo Polak to w sumie spoko staty xD Tyle goli miałby Suarez to by go stąd na taczce wywieźli.

0

@Recha_0684 Naucz się czytać.

0

@MesQueUnClub96 Jak nikt tak nie twierdzi? Wszyscy piszą to w złym kontekście. I jaką bzdurę? Nie podał do Raphinhi w tamtej sytuacji? Więc to jest fakt, a było to w kontekście komentarzy innych użytkowników, że każdy poza Lewym strzelałby i nie podałby przy pierwszej bramce Felixa. Więc jako argument dałem zachowanie tego samego Lewego rok wcześniej.

0

@martool2 Mam to gdzieś ile on zarabia. Jednak nie jest to zdrowe finansowo dla naszego klubu.

0

@marcin62 Chłop co nie zna znaczenia hiperbola. Hiperbola nie oznacza kłamstwa- czyt. Całkowitej zmiany kontekstu wypowiedzi.

0

@MesQueUnClub96 Kultowe to jest kłamstwo ma temat tego tekstu. Brak podania to jest rzeczywiste wydarzenie, ale nigdzie nie pisałem, że przez to zagrał słabo, czy cokolwiek (w ostatnim meczu z Atletico). Osoby, które w takim kontekście tego używają są upośledzone i nie potrafią czytać ze zrozumieniem lub samodzielnie myśleć.

1

@MesQueUnClub96 Odezwał się psychofan Lewego, który obraża Haalanda za aspekty, które u Disneya chwali xd

1

@P33ck A to jak ma 36 lat to ok. Kij, że zarabia ogromne pieniądze i ogromne kosztował, wiek go tłumaczy xD

1

@blakkudium Mógł strzelić barkiem w poprzeczkę, a nie oklepanie z główki.

0

@Dankho94isback A no to spoko, czyli wszystko ok.

0

@BorzyKrzys Wolne forum, każdy ma prawo do pisania.

2

@Heros11 Chłop w swoim najlepszym zagraniu w meczu nie trafił głową (a chciał) w piłkę, czyli spartolił zagranie i ty piszesz, że nie gra tragicznie? XD

0

@tomek8756 Czemu rodziców również? Jak można dopuścić, żeby dziecko wypadło przez okno?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?