AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@4drian0 "Przygląda" xD Jak wyciągnie teczki na nas wszystkich to się poskładamy ;D
0
@Rust_Cohle Ty tu go ciśniesz, a on ci kartę zakosił i chce bilety na mecz kupić.
0
@Emhyr Zależy, czy po asfalcie, czy kostce brukowej. Jak po kostce to żaden rower nie wytrzyma dłużej niż 3 metrów. xD
0
@Safrani Super, a w jego miejsce Lobotka np. Jeszcze sprzedać Raphinhę i sprowadzić Nico Williamsa.
0
@Ojciec5tkidzieci Czyli hobbystycznie łamiesz prawo i denerwujesz kierowców samemu będąc kierowcą?
8
@TR3YWAY Winiary.
2
@Bykunn Tak czy inaczej 30 to za mało. Już 50 jest żartem. Około 60 to normalna, naturalna prędkość. 30 to może rower jechać.
0
@Ojciec5tkidzieci To kup samochód.
5
@Bykunn Albo dostawca będzie musiał jechać 30 na godzinę w mieście, bo jakiś idiota tak wymyślił.
1
@Ojciec5tkidzieci No tak, jak wjedziesz na kostkę to ci się rower od razu rozleci xd
0
@jaras121 xd clowna to robią z siebie media i wy również zaczynacie. Zobacz jak wczoraj zagrał i skończ farmazonić. Mecz wygrał nam Szczęsny, który wybronił karnego. Na dwa lata gry w Barcelonie dopiero teraz zaczął grać na poziomie lekko wyższym niż przeciętny (mecz z Atletico to był totalny wyjątek).
0
Komentarz usunięty
0
@tomek8756 no mam 00 w Nicku. Oznacza to rok 2000.
3
@Safrani Myślisz, że sędzia zdobyłby się na taki akt jawnego rasizmu?
0
@Culer9002 Już dawno po. W nicku masz mój rocznik xd Chociaż Dodi fałszuje, to racja.
6
Tusk nie kłamał! ;)
https://zapodaj.net/plik-YZveYvcbbB
2
@Sulimo Robal? To największy wróg ludzkości. Wampir cholerny.
0
@Bagsik88 xd idź dalej pisać, że Bayern nie był hegemonem.
1
@Kidd Kiedyś był blisko Barcy. Mieliśmy bodajże pierwokup z Santosu.
0
@Hellrider Zakazać wszystkich kontenerowców!!! ;)
0
@Destroyer_of_Worlds Nico to jest transfer mus. Jeśli go nie kupimy to będzie tragedia, bo ciężko o lepszego skrzydłowego w tej cenie. W dodatku młody, przebojowy, kolega wielu piłkarzy w naszej drużynie.
0
@Bykunn Widzę Juleczkom i ich męskim odpowiednikom nie chce się ruszyć tyłka do urny xD
1
@bstryyy Druga sprawa, że Gavi doskakuje do kogoś, kto ma piłkę.
0
@Bagsik88 Tak czy inaczej w Salzburgu i Borussi. W Borussii nawet w UCL to już wgl nieźle.
0
@kanver_ W Salzburgu też strzelił, w Borussii i w City. Fakt w City to nie było w lidze więc w 3 drużynach.
0
@kanver_ xd Osiągnięcie drużynowe, na które mają wpływ inni vs coś co robi jednostka. Taki Haaland już 3x strzelił pięć goli w jednym meczu w 3 różnych drużynach, w 3 różnych ligach.
0
@Pawlak1992 Taki, że na jego gole w głównej mierze pracował Muller, który piłkarsko był na znaczenie wyższym poziomie, a wygrał to samo. Neuer jest bramkarzem wybitnym i historycznym , który w tamtym sezonie ratował Bayern w wielu momentach.
0
@Bagsik88 Co miałem oglądać? Jeśli chodzi o mecze Bayernu to oglądałem te w LM. Taki Muller, czy Neuer bardziej zasłużyli na to wyróżnienie.
1
@caadye Ja siedziałem w piątym rzędzie bliżej jednej z bramek (kupowałem te najdroższe bilety) i lepiej byłoby siedzieć jeszcze bliżej środka. Nie mam niestety pojęcia jak to wygląda z góry.
EDIT. Przy zakupie na oficjalnej stronie zawsze masz poglądową widoczność z kamery 360°
0
@P33ck Skoro jest to coś co potrafi, a nie jednorazowy przypadek to niech to powtórzy.