AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Ilu potrzebowało tak mało bramek, żeby nim zostać? W erze Messiego te 23 gole to byłby śmiech na sali.
0
@fotohobby Lewy też jest poza moim zasięgiem. Różnica w Messim i Lewym jest taka, że ten drugi jest przehajpowany. Idąc twoją logiką powinienem nie lubić każdego piłkarza bliżej mojego zasięgu, a np. takiego Piszczka bardzo lubiłem i lubię. Błaszczykowski to samo, ale z nich nikt nie robił na siłę najlepszych w historii.
0
@mekston Urugwaj był słabszy. Personalnie miał lepszą pakę, ale jako drużyna byli słabsi. Czemu galacticos realu nie jechało każdego jak leci idąc twoją logiką?
0
@mekston Ponieważ było więcej takich komentarzy.
0
@fotohobby A Messi zarabia drobne? Chyba powinienem w takim wypadku zazdrościć lepszemu?
0
@Cochise Przeinaczanie słów to nic innego jak oszukańcza próba wciśnięcia komuś cudzych słów w usta i napędzanie w ten sposób fali innych, którzy nie są świadomi prawdziwych słów i kontekstu.
0
@mekston Ok, dlaczego Xavi odchodzi, dlaczego Kane w pierwszym sezonie w Baya robi życiówkę? Dlaczego przez 22 lata trzeba było więcej bramek żeby zostać królem strzelców La Liga?
0
@Foro Dokładnie, nigdzie nie napisałem, że zagrał słabo, odniosłem się tylko do komentarza gościa, który pisał, że każdy inny piłkarz (przy podaniu do Felixa) strzelałby na bramkę i w efekcie spartolił akcję. Dlatego przypomniałem sytuację, w której każdy inny piłkarz by podał, a Lewy tego nie zrobił.
0
@mekston To był żart, ale nawet w nim masz napisane, że się przyczynił. Kluczowy był Ter Stegen. MVP meczu może być jeden, kluczowy był Niemiec.
0
@mekston Jak nie potrafię przyznać? Pisałem, że się przyczynił, nie przyznam za to, że był kluczowy w zdobyciu tego trofeum.
0
@Cochise Taki jest jednak fakt. Zagrał pierwszy taki mecz od 2 lat, a w takiej sytuacji również wielu by podało. Dobry przykład? Roberto z Napoli kilka dni wcześniej. I chyba nie wiesz co znaczy hiperbola. Hiperbola to wyolbrzymienie, a nie totalnie oderwana zmiana kontekstu wypowiedzi.
0
@mekston Nie mam błędnego rozumowania. Błędne jest twoje i może kiedyś się do tego przyznasz.
0
@bartekvisca Diuna, Spiderman to gówno? xd
0
@JimMorrisonFCB Opisałem ci sytuację w jakiej powstał mój komentarz. Nie widzisz, że wersja, którą piszecie jest odmienna? Nigdzie nie napisałem, że Lewy zagrał słabo, bo rok temu źle podał, a tak wy to przedstawiacie.
0
@kamilop No tak, Lewy co wrzutka to idealnie na nos. Messi się chowa.
0
@tristan87 Wydanie takiej kasy to masochizm w czystej postaci xD
0
@Pedri16Future Możecie, ale gość na dwa lata zagrał jeden mecz na poziomie piłkarza jakiego w domyśle sprowadzaliśmy, a tu mu ZP dają xd
0
@NeroTFP1 xd Widzę, że zbiorowo nie potraficie czytać ze zrozumieniem... Jak widać polskie szkolnictwo naprawdę potrzebuje restrukturyzacji skoro tak wiele osób nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Jakiś ziomek napisał, że każdy inny piłkarz w sytuacji Lewego nie podałby do Felixa (Roberto z Napoli kilka dni wcześniej jak widać nie podał w dogodnej sytuacji) dlatego wrzuciłem, że Lewy również nie podał w dogodnej sytuacji kiedyś. Argument obalający durną tezę. Nwm kto był tak "inteligentny", że połączył to z niby wg mnie słabym występem?
0
@Pedri16Future Chwalić tak, ale nie pisać, że rozwalimy City i LM nasze. Chwalić tak, przeceniać/przechwalać nie.
0
@marcin62 Nie, akurat odwiedzałem cb i widziałem też Dodiego.
0
@mekston Nie było stricte w stronę ciebie. Po prostu opisałem mechanizm działania sporej części użytkowników tutaj. Jak nie idzie to sprzedać, jak zagra jeden dobry mecz to ZP i wgl nowy Messi.
0
@NeroTFP1 Oby wrócił z niego cały i zdrowy.
0
Komentarz usunięty
0
@mekston Lepiej być konsekwentny niż najpierw kogoś uwielbiać, potem go cisnąć, bo akurat to jest na fali, a jak zagra znów jeden dobry mecz od dawna wręczać mu znów ZP co nie Mekston?
0
Komentarz usunięty
0
@Kinginiesta No, pierwszy mecz godny ceny, którą za niego zapłaciliśmy.
0
@tom9001 Bardzo, mam narzeczoną którą kocham, pracę, którą lubię... Nie mierz ludzi swoją miarą.
0
@qchulainn U zahaczamy o rodzinę. Honorowo.
0
@Huck Nie no to za mało. 30-40 mln to optymalna cena.
0
@Don Lucas Zakompleksiony to musisz być ty skoro musisz wyzywać od głupich kogoś, kogo nie znasz xd