AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sokot Mecz zagrał bardzo dobry. Szkoda, że jeden na 2 lata.
0
@Kamil689 WOW, że nikt na to nie wpadł.
@norbi77 Oriol to miejmy nadzieję, że nie powącha murawy. Jak już się tak stanie to Mbappe wkręci go tak w ziemię, że ten zapomni jak się nazywa.
0
@Stinger_ real ma łatwiejszy terminarz i raczej już nie oddadzą mistrza.
1
@michal26 No umie Xavi grać na Simeone.
0
@Bagsik88 A ilu miało tak słabych rywali jak Joselu że spadkowicza?
0
@JimMorrisonFCB Tak, boli że wygraliśmy z Atletico. Może cb, ja jednak kibicuje Barcy.
1
@DragonxNF Szkoda jedynie, że Fort uraz.
0
@Sulimo Oby się wpasował i rozwijał.
5
Ajaj jak kiedyś Messi Oblakowi wolnego wsadził... To były czasy.
11
@Deeespacito On miał tu z Borussii już trafić.
0
@Rhaan Nie tylko dwóch.
0
@SinMistico Regen Pique xD
0
@Michael24 Faye?
0
I kolejna kontuzja :/ Sztab do wywalenia.
0
@mekston z 23 golami czyli najmniej od 22 lat xd
0
@P33ck Ból tyłka będziemy mieć wszyscy jak znów zagra na swoim poziomie z PSG i odpadniemy z LM ( oby nie), bo jego piękna gra już nam przewaliła szansę wygrania La Liga.
3
Ja nwm Casado chyba powiedział Xaviemu, że jak go wpuści to ten będzie strzelał samobója. Innego wytłumaczenia na stawianie na Romeu zamiast niego nie ma.
0
@P33ck kolejne ZP z klocków LEGO w drodze?
0
@Heros11 Technicznie i czysto piłkarsko jak najbardziej.
0
@prokar1 Nie, tylko nie Romeu.
0
@Smixu Ter Stegen również.
0
@Arkon Jedna jaskółka wiosny nie czyni.
0
@EkspertzOrlikq Wygrywamy! :D
0
@Sapos93 Stary weź już się bałem, że kontuzja.
4
Fermin tak nie rób :/ Już mi się ciepło zrobiło, że kontuzja.
0
@yoli Jednak to Atletico, które wygrało ostatnio z Interem, a my gramy bez kliku kluczowych piłkarzy.
0
@mekston Między innymi. Graliśmy słabo, ten strzelał gola co 5 meczów to jak nie przez niego?
0
@misterio Kompromitacja to chyba twoje drugie imię skoro mam być smutny jak moja ukochana drużyna wygrywa. Jak widać myślenie ci nie wychodzi.
3
I pomyśleć, że u nas na obronie jest dwóch 17 latków xD
1
@michal26 Casado? Wejdzie łysy parodysta pewnie.