0

@sokot Mecz zagrał bardzo dobry. Szkoda, że jeden na 2 lata.

0

@Kamil689 WOW, że nikt na to nie wpadł.
@norbi77 Oriol to miejmy nadzieję, że nie powącha murawy. Jak już się tak stanie to Mbappe wkręci go tak w ziemię, że ten zapomni jak się nazywa.

0

@Stinger_ real ma łatwiejszy terminarz i raczej już nie oddadzą mistrza.

1

@michal26 No umie Xavi grać na Simeone.

0

@Bagsik88 A ilu miało tak słabych rywali jak Joselu że spadkowicza?

0

@JimMorrisonFCB Tak, boli że wygraliśmy z Atletico. Może cb, ja jednak kibicuje Barcy.

1

@DragonxNF Szkoda jedynie, że Fort uraz.

0

@Sulimo Oby się wpasował i rozwijał.

5

Ajaj jak kiedyś Messi Oblakowi wolnego wsadził... To były czasy.

11

@Deeespacito On miał tu z Borussii już trafić.

0

@Rhaan Nie tylko dwóch.

0

@SinMistico Regen Pique xD

0

@Michael24 Faye?

0

I kolejna kontuzja :/ Sztab do wywalenia.

0

@mekston z 23 golami czyli najmniej od 22 lat xd

0

@P33ck Ból tyłka będziemy mieć wszyscy jak znów zagra na swoim poziomie z PSG i odpadniemy z LM ( oby nie), bo jego piękna gra już nam przewaliła szansę wygrania La Liga.

3

Ja nwm Casado chyba powiedział Xaviemu, że jak go wpuści to ten będzie strzelał samobója. Innego wytłumaczenia na stawianie na Romeu zamiast niego nie ma.

0

@P33ck kolejne ZP z klocków LEGO w drodze?

0

@Heros11 Technicznie i czysto piłkarsko jak najbardziej.

0

@prokar1 Nie, tylko nie Romeu.

0

@Smixu Ter Stegen również.

0

@Arkon Jedna jaskółka wiosny nie czyni.

0

@EkspertzOrlikq Wygrywamy! :D

0

@Sapos93 Stary weź już się bałem, że kontuzja.

4

Fermin tak nie rób :/ Już mi się ciepło zrobiło, że kontuzja.

0

@yoli Jednak to Atletico, które wygrało ostatnio z Interem, a my gramy bez kliku kluczowych piłkarzy.

0

@mekston Między innymi. Graliśmy słabo, ten strzelał gola co 5 meczów to jak nie przez niego?

0

@misterio Kompromitacja to chyba twoje drugie imię skoro mam być smutny jak moja ukochana drużyna wygrywa. Jak widać myślenie ci nie wychodzi.

3

I pomyśleć, że u nas na obronie jest dwóch 17 latków xD

1

@michal26 Casado? Wejdzie łysy parodysta pewnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?