0

@Kuba_1 Paulista to zrozumiały transfer. Zna ligę, a w Valencii był liderem defensywy.

7

@Kuba_1 Nic dziwnego. Pomijając wybory zarządu pamiętaj o Tebasie i jego durnym ffp.

0

@jaras121 Rób sobie co chcesz xd

0

@Ghostface Nie ma opcji. To generuje za dużo hajsu, żeby z tego zrezygnować.

1

@Sulimo Ferrana im wysłać na pomoc. Fajnie Savicia poskładał kiedyś :D

0

@jaras121 ? Po co mam się zakładać o coś, czego nie chcę? Jestem pewny tego co piszę, ale nie muszę się bawić w jakieś głupie gierki. Rób sobie ankietę jak chcesz xD

0

@P33ck Ciekawe czy to był jeden z tych co pisał, że CA to puchar tymbarka z 4 mocnymi drużynami.

2

@GuerillaAthletic ufffff bardzo się cieszę. Mam narzeczoną i nigdy w życiu nie chciałbym, żeby coś jej się stało. Zdrowia dla cb (stres jest groźny), dla żony i córeczki.

0

@michal26 Czy każdy to na pewno nie, jednak spora część tak. Nie możesz tego wykluczyć. Ostatnio Roberto też podawał, a mógł strzelać.

0

@Krzychuu_77 Nwm jaka jest prywatnie więc nie obrażam, jednak ww zachowania nie były wg mnie normalne dla matki i żony. Ma też głupie zdanie, że Lewy jej nie wypromował - co jest oczywiste, że tak było.

0

@jaras121 Konta nie usunę, dopóki sam tego nie będę chciał, lub nie złamię regulaminu. Nigdzie nie obrażałem żony Lewego. Pisanie, że szanująca się matka i żona nie wrzuca takich zdjęć i się tak nie zachowuje to nie jest pojazd.

0

@Krzychuu_77 Jedziesz mu po żonie teraz xd

0

@michal26 Jakich bredni? Przypomniałem po prostu, bo zaczęliście pisać dyrdymały, że każdy inny piłkarz w sytuacji lewego by nie podał.

0

@jaras121 Kiedy jechałem po jego żonie? Twierdzenie, że szanująca się żona nie tańczy i nie wrzuca takich zdjęć to pojazd?

0

@barcelonaLM Chyba ty. Nadal uważam, że był niepotrzebny i nadal zarabia za dużo.

0

@Pedri16Future jakiś uraz. Chyba powinien odejść po sezonie tym bardziej, że wyrósł Cubarsi. Na ŚPD również nie jest niezastąpiony. Jego odejście byłoby czystym zyskiem.

0

@MichalZZZ Nigdzie nie napisałem, że nie wygląda lepiej. Wygląda tylko szkoda, że taki mecz jak dziś to miał jeden na 2 lata u nas.

0

@Kuba_1 Pamiętam, jednak my nie jesteśmy tak świetnie zorganizowaną drużyną i Mbappe będzie w drużynie, która jest dopracowana pod niego bardziej niż repka Francji.

1

@Seledynowy real jak ma się wywalić to z słabiakami, których zlekceważą. Z mocnymi niestety wygrywają ledwo, ale jednak.

0

@Roobo Dokładnie.

0

@Kuba_1 Tak, pokryj kogoś kto może strzelić z każdej pozycji.

0

@Pawci023x hahaha 5 gwiazdek to może mieć Neymar, który robi elastico itd.

0

@tbas Pomyśl teraz jakby tam Pena stał xd

0

@Aragorn33 se queda źle się kojarzy xd

3

@tbas Jak na 17 latka na nieswojej pozycji z tak ciężkim rywalem to trzeba przyznać, że zagrał bardzo dobrze.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 To też może oznaczać brak chęci zostania na dłużej u nas.

0

@Aragorn33 Gavi tak lata przez 90 minut. Oby wrócił i nie miał już problemów.

0

@Bagsik88 Griezmann, który jest ŚN i haruje w defensywie i Benzema z który miał kontuzje. Potężni rywale.

0

@sokot Mecz zagrał bardzo dobry. Szkoda, że jeden na 2 lata.

0

@Kamil689 WOW, że nikt na to nie wpadł.
@norbi77 Oriol to miejmy nadzieję, że nie powącha murawy. Jak już się tak stanie to Mbappe wkręci go tak w ziemię, że ten zapomni jak się nazywa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?