AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kuba_1 Paulista to zrozumiały transfer. Zna ligę, a w Valencii był liderem defensywy.
7
@Kuba_1 Nic dziwnego. Pomijając wybory zarządu pamiętaj o Tebasie i jego durnym ffp.
0
@jaras121 Rób sobie co chcesz xd
0
@Ghostface Nie ma opcji. To generuje za dużo hajsu, żeby z tego zrezygnować.
1
@Sulimo Ferrana im wysłać na pomoc. Fajnie Savicia poskładał kiedyś :D
0
@jaras121 ? Po co mam się zakładać o coś, czego nie chcę? Jestem pewny tego co piszę, ale nie muszę się bawić w jakieś głupie gierki. Rób sobie ankietę jak chcesz xD
0
@P33ck Ciekawe czy to był jeden z tych co pisał, że CA to puchar tymbarka z 4 mocnymi drużynami.
2
@GuerillaAthletic ufffff bardzo się cieszę. Mam narzeczoną i nigdy w życiu nie chciałbym, żeby coś jej się stało. Zdrowia dla cb (stres jest groźny), dla żony i córeczki.
0
@michal26 Czy każdy to na pewno nie, jednak spora część tak. Nie możesz tego wykluczyć. Ostatnio Roberto też podawał, a mógł strzelać.
0
@Krzychuu_77 Nwm jaka jest prywatnie więc nie obrażam, jednak ww zachowania nie były wg mnie normalne dla matki i żony. Ma też głupie zdanie, że Lewy jej nie wypromował - co jest oczywiste, że tak było.
0
@jaras121 Konta nie usunę, dopóki sam tego nie będę chciał, lub nie złamię regulaminu. Nigdzie nie obrażałem żony Lewego. Pisanie, że szanująca się matka i żona nie wrzuca takich zdjęć i się tak nie zachowuje to nie jest pojazd.
0
@Krzychuu_77 Jedziesz mu po żonie teraz xd
0
@michal26 Jakich bredni? Przypomniałem po prostu, bo zaczęliście pisać dyrdymały, że każdy inny piłkarz w sytuacji lewego by nie podał.
0
@jaras121 Kiedy jechałem po jego żonie? Twierdzenie, że szanująca się żona nie tańczy i nie wrzuca takich zdjęć to pojazd?
0
@barcelonaLM Chyba ty. Nadal uważam, że był niepotrzebny i nadal zarabia za dużo.
0
@Pedri16Future jakiś uraz. Chyba powinien odejść po sezonie tym bardziej, że wyrósł Cubarsi. Na ŚPD również nie jest niezastąpiony. Jego odejście byłoby czystym zyskiem.
0
@MichalZZZ Nigdzie nie napisałem, że nie wygląda lepiej. Wygląda tylko szkoda, że taki mecz jak dziś to miał jeden na 2 lata u nas.
0
@Kuba_1 Pamiętam, jednak my nie jesteśmy tak świetnie zorganizowaną drużyną i Mbappe będzie w drużynie, która jest dopracowana pod niego bardziej niż repka Francji.
1
@Seledynowy real jak ma się wywalić to z słabiakami, których zlekceważą. Z mocnymi niestety wygrywają ledwo, ale jednak.
0
@Roobo Dokładnie.
0
@Kuba_1 Tak, pokryj kogoś kto może strzelić z każdej pozycji.
0
@Pawci023x hahaha 5 gwiazdek to może mieć Neymar, który robi elastico itd.
0
@tbas Pomyśl teraz jakby tam Pena stał xd
0
@Aragorn33 se queda źle się kojarzy xd
3
@tbas Jak na 17 latka na nieswojej pozycji z tak ciężkim rywalem to trzeba przyznać, że zagrał bardzo dobrze.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 To też może oznaczać brak chęci zostania na dłużej u nas.
0
@Aragorn33 Gavi tak lata przez 90 minut. Oby wrócił i nie miał już problemów.
0
@Bagsik88 Griezmann, który jest ŚN i haruje w defensywie i Benzema z który miał kontuzje. Potężni rywale.
0
@sokot Mecz zagrał bardzo dobry. Szkoda, że jeden na 2 lata.
0
@Kamil689 WOW, że nikt na to nie wpadł.
@norbi77 Oriol to miejmy nadzieję, że nie powącha murawy. Jak już się tak stanie to Mbappe wkręci go tak w ziemię, że ten zapomni jak się nazywa.