AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB_dimiC Co ma kariera do teraźniejszości, bo nie rozumiem? PSG to podobny kaliber do Bayernu w bundeslidze, a jednak legendy Bayeru są dobrze zapamiętane.
0
@FCB_dimiC Chyba poza Kanem. Jak wygra w PSG to też nie? Poza tym raczej zmyka do madrytu.
0
@FCB_dimiC Co ma drużyna do tego? Messi też nie jest lepszy od Ronaldo, bo real ma 14 LM, a my 5?
0
@mekston znalazłoby się więcej, w których był ważny. Drugi mecz z Interem mimo zniknięcia na 75 minut.
0
@mekston A ważny, nie doczytałem, mój błąd pisałem o kluczowym xD W takim razie w SPH z realem tak.
0
@mekston Nie mające poparcia w rzeczywistości- ok w takim razie więcej piłkarzy niż jeden jest MVP meczu, więcej niż jeden dostaje ZP- ok xD
0
@mekston Parę się znajdzie. Wczoraj, mecz z Mallorcą w tamtym sezonie więcej ciężko sobie przypomnieć, może jakiś na jesień, gdy tu trafił.
0
@mekston Kluczowy nie, ważny tak( Di Maria). W niewielu (Lewy).
0
@Bagsik88 Naucz się czytać, nie chodzi o cb. Ktoś inny napisał, że jak wygramy LM to Lewy powinien dostać ZP.
0
@mekston Kluczowy w finale dla mnie był Gavi. Ogólnie w SPH Ter Stegen.
0
@Zoker Kłótnie kłótniami, w Polsce ludzie innych łamią za barwy.
0
@mekston Wyróżniać to sobie możesz. Kluczowy był Ter Stegen, tak jak i w sezonie za co dostał MVP La Liga.
0
@Bagsik88 Napisał gość o ZP na głównej xd. Czemu fakty zakłamujesz?
4
@tristan87 9 cyfr =9 cm ;D
0
@mekston drugi najlepszy, czyli nie kluczowy. Ważny, przydatny tak ale kluczowy był Leo.
0
@Bagsik88 Kłamstwo xd najpierw coś piszesz, a potem mówisz, że tak nie było. Nie wymyśliłbym takiego absurdu.
0
@Arden Nie ma opcji. Często są tam polityczne tematy, nie ma szans bym był ciągle w gorących, aczkolwiek tego nie sprawdzam. Zresztą czasami mam tygodniowe przerwy od La rambli, gdy tylko czytam i nic nie piszę. Tak jak napisałem mogli by to usunąć, bo przez to ludzie często prowokują durne polityczne dyskusje.
0
@mekston To dlaczego tylko jeden dostaje ZP, dlaczego jest jeden MVP meczu? Jeden MVP sezonu La Liga? Jednen piłkarz miesiąca?
0
@Bagsik88 ban za prawdę? Widzę, że u cb się sprawdza model komunistyczny.
0
@Arden Oj nie, ja często nawet nwm, że jestem w gorących, często się wypowiadałem, że najlepiej by było jakby tego nie było xd
1
@Bartek1817 Rak internetowy- Influancerka. Nagrywała tik toki z murawy chyba jak byłem na meczu z Mallorcą xd
4
@tbas xd Ten dziennikarz to chyba pomylił odwagę z odważnikiem
0
@Bagsik88 Oj pisałeś pisałeś przy transferze Lewego.
1
@TR3YWAY Też się o to boję. Jeszcze nasze sentymentalne środowisko będzie go przekonywać+ brak hajsu na trenera z TOP i będzie chciał zostać.
2
@TR3YWAY Oby ostatnie zwycięstwa nie uratowały Xaviego jak kiedyś tryplet uratował Bartomeu na stanowisku.
0
@mekston Parę minut temu na głównej ziomek napisał, że jak wygramy LM to Lewy powinien ZP dostać xd Mimo, że indywidualnie jest o wiele słabszy niż taki Kane, Mbappe, czy Bellingham.
0
@mekston Mogliśmy, ale nie przegraliśmy. Po co jest w drużynie bramkarz? Ter Stegen też ratował Barcelonę wielokrotnie za co został MVP La Liga. Taka jest jego rola.
0
@Bagsik88 Pisze ziomek, który uważa, że Bayern nie był hegemonem ligi xd
0
@AbelKabel A no tak. To zmienia postać rzeczy. xD
0
@fotohobby Niektórzy tak. Inni już mu ZP wręczają.