0

@FCB_dimiC Co ma kariera do teraźniejszości, bo nie rozumiem? PSG to podobny kaliber do Bayernu w bundeslidze, a jednak legendy Bayeru są dobrze zapamiętane.

0

@FCB_dimiC Chyba poza Kanem. Jak wygra w PSG to też nie? Poza tym raczej zmyka do madrytu.

0

@FCB_dimiC Co ma drużyna do tego? Messi też nie jest lepszy od Ronaldo, bo real ma 14 LM, a my 5?

0

@mekston znalazłoby się więcej, w których był ważny. Drugi mecz z Interem mimo zniknięcia na 75 minut.

0

@mekston A ważny, nie doczytałem, mój błąd pisałem o kluczowym xD W takim razie w SPH z realem tak.

0

@mekston Nie mające poparcia w rzeczywistości- ok w takim razie więcej piłkarzy niż jeden jest MVP meczu, więcej niż jeden dostaje ZP- ok xD

0

@mekston Parę się znajdzie. Wczoraj, mecz z Mallorcą w tamtym sezonie więcej ciężko sobie przypomnieć, może jakiś na jesień, gdy tu trafił.

0

@mekston Kluczowy nie, ważny tak( Di Maria). W niewielu (Lewy).

0

@Bagsik88 Naucz się czytać, nie chodzi o cb. Ktoś inny napisał, że jak wygramy LM to Lewy powinien dostać ZP.

0

@mekston Kluczowy w finale dla mnie był Gavi. Ogólnie w SPH Ter Stegen.

0

@Zoker Kłótnie kłótniami, w Polsce ludzie innych łamią za barwy.

0

@mekston Wyróżniać to sobie możesz. Kluczowy był Ter Stegen, tak jak i w sezonie za co dostał MVP La Liga.

0

@Bagsik88 Napisał gość o ZP na głównej xd. Czemu fakty zakłamujesz?

4

@tristan87 9 cyfr =9 cm ;D

0

@mekston drugi najlepszy, czyli nie kluczowy. Ważny, przydatny tak ale kluczowy był Leo.

0

@Bagsik88 Kłamstwo xd najpierw coś piszesz, a potem mówisz, że tak nie było. Nie wymyśliłbym takiego absurdu.

0

@Arden Nie ma opcji. Często są tam polityczne tematy, nie ma szans bym był ciągle w gorących, aczkolwiek tego nie sprawdzam. Zresztą czasami mam tygodniowe przerwy od La rambli, gdy tylko czytam i nic nie piszę. Tak jak napisałem mogli by to usunąć, bo przez to ludzie często prowokują durne polityczne dyskusje.

0

@mekston To dlaczego tylko jeden dostaje ZP, dlaczego jest jeden MVP meczu? Jeden MVP sezonu La Liga? Jednen piłkarz miesiąca?

0

@Bagsik88 ban za prawdę? Widzę, że u cb się sprawdza model komunistyczny.

0

@Arden Oj nie, ja często nawet nwm, że jestem w gorących, często się wypowiadałem, że najlepiej by było jakby tego nie było xd

1

@Bartek1817 Rak internetowy- Influancerka. Nagrywała tik toki z murawy chyba jak byłem na meczu z Mallorcą xd

4

@tbas xd Ten dziennikarz to chyba pomylił odwagę z odważnikiem

0

@Bagsik88 Oj pisałeś pisałeś przy transferze Lewego.

1

@TR3YWAY Też się o to boję. Jeszcze nasze sentymentalne środowisko będzie go przekonywać+ brak hajsu na trenera z TOP i będzie chciał zostać.

2

@TR3YWAY Oby ostatnie zwycięstwa nie uratowały Xaviego jak kiedyś tryplet uratował Bartomeu na stanowisku.

0

@mekston Parę minut temu na głównej ziomek napisał, że jak wygramy LM to Lewy powinien ZP dostać xd Mimo, że indywidualnie jest o wiele słabszy niż taki Kane, Mbappe, czy Bellingham.

0

@mekston Mogliśmy, ale nie przegraliśmy. Po co jest w drużynie bramkarz? Ter Stegen też ratował Barcelonę wielokrotnie za co został MVP La Liga. Taka jest jego rola.

0

@Bagsik88 Pisze ziomek, który uważa, że Bayern nie był hegemonem ligi xd

0

@AbelKabel A no tak. To zmienia postać rzeczy. xD

0

@fotohobby Niektórzy tak. Inni już mu ZP wręczają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?