AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 A ty będziesz spoko xD
0
@MarshallLAW Lewandowski, Raphinha lub Christensen.
2
@Luciano99 Echeveri, Soule i Alan Varela mają teraz szansę?
0
@draxidox On jako emeryt od 20? lat raczej nie jest zadowolony.
1
@Bagsik88 Jak widać. Nwm jak można głosować na kogoś, kto już raz pokazał jak spełnia swoje obietnice i gdzieś ma dobro Polaków.
0
@Bagsik88 Naród szybko zapomina, ewentualnie syndrom sztokholmski.
0
@MesQueUnClub96 W jakich gorących? Scrollowałem La Ramble po prostu
0
@Bagsik88 No i masz Suarez ma sporo asyst więcej, kluczowych podań pewnie też. I ogólny wpływ na grę. Stawianie Lewego obok Suareza ogólnie to obraza dla Urugwajczyka.
0
@szkutnik91 Laporta weź no tam zajrzyj do skarpety.
0
@barcelonaLM Wiesz no ja tam wiedziałem, że to są dyrdymały. Jednak Tusk tak mówił, więc tylko przytaczam jego słowa, bo niektórzy w to uwierzyli i oddali na niego cenne głosy.
0
@JohnnySilverhand Zgadzasz się z stwierdzeniem, że Lewy jest mobilną, dobrze grającą kombinacyjnie dziewiątką jak Kane czy już wgl Suarez ( w tym aspekcie)?
5
@barcelonaLM To nie PiS pierdzielił, że paliwo może być po 5,19 zł xD
0
@Sulimo Jak walisz taką odklejkę, którą podkreśliło ci kilka osób to się nie dziw, że odpowiadam xd
1
@FcPortoFan1999 Nie, ostatnio było pół roku od zostania narzeczeństwem, ale o tym nie pisałem.
1
@Luciano99 Jest to jakiś pomysł. Ja za to chcę żebyś ty miał syna, żeby przejął złom i wulkanizację.
8
@tomek8756 Minister równości, która ma nierówno pod sufitem?
0
@tomek8756 Nie mam, aktualnie nie chcę mieć. Zobaczymy, ale raczej nie.
0
@Sulimo Powiedział typ, który stawia Lewego obok Kane i Suareza jeśli chodzi o rozegranie czyt. grę kombinacyjną xD
0
@Sulimo Hahahaha stawianie Lewego obok Kane, a już wgl Suareza to nieśmieszny żart pod względem gry kombinacyjnej xD
Najlepsza 9 dla Barcy? Alvarez, ewentualnie Lautaro.
0
@Recha_0684 Mocne zaplecze dałeś. Dwie największe wtopy i Dembele, który nie wypalił ze względu na kontuzje. Piękna obrona xD Za Dembele odzyskaliśmy część pieniędzy więc tyle dobrze.
0
@Recha_0684 Tylko nigdzie nie pisałem, że strzelałby tyle samo (choć tak było bo Auba miał 11 goli w pół sezonu, Lewy podobnie, a Auba miał sporo mniej minut). Ja nie potrafię pochwalić gościa za 50 mln za to, że w danym meczu strzelił gola z pięciu metrów na pustaka ( zdecydowana większość jego bramek). Gość o takim statusie, takiej cenie itp. powinien mieć co drugi mecz podobny do tego z Atletico. Miał taki jeden na 2 lata u nas.
0
@Kubsoleon Wyjedziesz na wakacje na 5 dni, wrócisz, a tu 3 dni temu ci się ocupados wbili na chatę i nie możesz ich wyrzucić. Przed seksem z dziewczyną musisz na aplikacji potwierdzić zgodę na to. Często mężczyźni montują kamery, bo jest bardziej rozwinięte polskie "mieszkanie za pomówienie".
3
@Rl9k1nG Piękne miasto, niestety tak jak napisał wyżej kolega- zbyt lewicowy kraj.
1
@Safrani Może jakieś dziecko chce wpaść w uzależnienie? Co ci do tego?! No właśnie. Dlatego dzień po również powinno być od 18 roku życia, bo to dorosły może o sobie decydować.
0
@Recha_0684 Na 8 meczów bez Lewego 8 wygraliśmy. Nie były na zero z przodu. Za to na zero z tyłu już tak. "Atakiem wygrywa się mecze, ale obroną trofea"
0
@Safrani Zero aktualnie, co nie wyklucza mnie z dyskusji, że dziecko nie powinno samo o sobie decydować. Idąc twoją logiką można zrobić, by alkohol był dostępny od 15 roku życia.
0
@Recha_0684 Otóż nie. Mistrzostwo dał nam Ter Stegen i obrona, która wyrównała rekord La Liga.
0
@Safrani Decydować za siebie może dorosły, a nie dziecko. Tego właśnie nie rozumiesz.
0
@Recha_0684 Gdzie napisałem, że Auba strzelałby tak samo? Sam powtarzasz głupoty innych i atakujesz mnie nie moimi słowami xd Napisałem, że pewnie strzelałby mniej, ale nie o tyle, że opłacało się wywalić 50 mln na Lewego i dać mu sporo większą pensję niż miał Gabończyk.
1
@Safrani Są skutki uboczne takich tabletek, możliwość brania bez konsultacji z lekarzem przez dzieci czegoś takiego to żart. Od 18 roku życia jak najbardziej.