AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bagsik88 Podsumowując. Lewy to nie wypał, można było lepiej spożytkować te pieniądze. 23 gole jako Pichichi to śmiech na sali, bo nawet nie jest połową rekordu ligi xd
0
@Linghunter88 No popatrz to przez obronę, która wyrównała rekord La Liga.
0
@Linghunter88 xd Jak tyle wymagasz od napastnika za 50 mln, który miał przyjść i być totalną gwiazdą to nie mam pytań.
0
@Bagsik88 Jak ktoś, kto zdobył Pichichi z najsłabszym wynikiem od 22 lat.
0
@Bagsik88 Benzema to samo xd Zrozum, że miał te karne. To, że Lewandowski ich nie miał? Los. Tak czy inaczej wynik Polaka zapisał się jako najsłabszy od 22 lat.
3
@Firestone Wklej czarnych zamiast Żydów i masz to samo. Żyjemy w świecie, gdzie mniejszości chcą być faworyzowane ( i w sumie są).
0
@Bagsik88 Nie, po prostu to jest żart, że opierasz swoją teorię o karne. To, że Messi (nie napastnik) miał sezon, gdzie miałby bez karnych 20 bramek nie broni Lewego, bo Leo jestem pewien, że dołożył wtedy naście asyst i nie był napastnikiem. Kolejna sprawa to twój bożek aktualnie ma 13 bramek z rzędu i może przegrać z takimi tuzami jak Dovbyk, czy Budimir xD
0
@david89 Jeśli Lewy ich nie miał to się nie liczą.
0
@Bagsik88 Miał, ale w sezonie, gdzie strzelił 50 goli na 100 % 27 goli nie było z karnego.
0
@Bagsik88 Czyli napastnik za 50 mln potrzebuje karnych żeby wykręcić dobry wynik? xd Ilu było tak słabych?
0
@Cule1234 Najlepiej jakby poszedł do drużyny, która gra podobnie do nas. Girona, Betis. W tym kierunku był go wypożyczał.
0
Co tam @Bagsik88 ? Najsłabszy wynik Pichichi od sezonu 2001/02 xD Lewy ustanawia trendy.
0
@Deviler No nwm, wg mnie jeden z ponoć najlepszych napastników na świecie (wg niektórych w historii xd) powinien mieć raczej więcej bramek. Jak tu przychodził to wszyscy pisali, że jest gwarantem 30 goli. W poprzednim tego nie spełnił, bo strzelił 23, a w tym ma 13 kilka kolejek przed końcem xD
0
@TR3YWAY Dało się przewidzieć. Ma więcej w kanadyjce więc jest ok ;D
1
@MesQueUnClub96 Vinicius. Pięknie odgrywa rolę męczennika.
0
@Rl9k1nG Niemcy proszę pana.
5
@Cule1234 xd Dostał kogo chciał i drużyna gra gorzej. Teraz chce więcej piłkarzy, których pewnie też nie będzie potrafił w pełni wykorzystać...
0
@Firestone Bracia pierdolec odchodzą? Zostanie tylko ich kuzyn Romeu.
0
@Kinginiesta Tak i zawieszenie na kilkanaście meczów.
0
@Kinginiesta O tym właśnie piszę. Bezpieczniejsze to niż BMW E46, bo ma esp xD
5
@Bykunn Nikt tutaj o czymś takim nie pisał. Kolega wyżej pisał o Yaris, Aygo itd. To są nowe samochody. Inna sprawa, że te nowe samochody mogą mieć 500 czujników, czy systemów a w ostateczności składają się jak harmonijka.
4
@Bykunn Kto tu pisze o rozpadającym się szrocie? Widzę unia weszła za mocno xD
1
@Bagsik88 De Jong kosztował kupę kasy, zarabia najwięcej w drużynie. Gundogan to o wiele lepszy transfer. Za darmo+ gra super od początku, a De Jong przez trzy lata był tragiczny, dopiero po przyjściu Xaviego zaczął coś grać.
0
@MesQueUnClub96 A ty będziesz spoko xD
0
@MarshallLAW Lewandowski, Raphinha lub Christensen.
2
@Luciano99 Echeveri, Soule i Alan Varela mają teraz szansę?
0
@draxidox On jako emeryt od 20? lat raczej nie jest zadowolony.
1
@Bagsik88 Jak widać. Nwm jak można głosować na kogoś, kto już raz pokazał jak spełnia swoje obietnice i gdzieś ma dobro Polaków.
0
@Bagsik88 Naród szybko zapomina, ewentualnie syndrom sztokholmski.
0
@MesQueUnClub96 W jakich gorących? Scrollowałem La Ramble po prostu