0

@Bagsik88 Podsumowując. Lewy to nie wypał, można było lepiej spożytkować te pieniądze. 23 gole jako Pichichi to śmiech na sali, bo nawet nie jest połową rekordu ligi xd

0

@Linghunter88 No popatrz to przez obronę, która wyrównała rekord La Liga.

0

@Linghunter88 xd Jak tyle wymagasz od napastnika za 50 mln, który miał przyjść i być totalną gwiazdą to nie mam pytań.

0

@Bagsik88 Jak ktoś, kto zdobył Pichichi z najsłabszym wynikiem od 22 lat.

0

@Bagsik88 Benzema to samo xd Zrozum, że miał te karne. To, że Lewandowski ich nie miał? Los. Tak czy inaczej wynik Polaka zapisał się jako najsłabszy od 22 lat.

3

@Firestone Wklej czarnych zamiast Żydów i masz to samo. Żyjemy w świecie, gdzie mniejszości chcą być faworyzowane ( i w sumie są).

0

@Bagsik88 Nie, po prostu to jest żart, że opierasz swoją teorię o karne. To, że Messi (nie napastnik) miał sezon, gdzie miałby bez karnych 20 bramek nie broni Lewego, bo Leo jestem pewien, że dołożył wtedy naście asyst i nie był napastnikiem. Kolejna sprawa to twój bożek aktualnie ma 13 bramek z rzędu i może przegrać z takimi tuzami jak Dovbyk, czy Budimir xD

0

@david89 Jeśli Lewy ich nie miał to się nie liczą.

0

@Bagsik88 Miał, ale w sezonie, gdzie strzelił 50 goli na 100 % 27 goli nie było z karnego.

0

@Bagsik88 Czyli napastnik za 50 mln potrzebuje karnych żeby wykręcić dobry wynik? xd Ilu było tak słabych?

0

@Cule1234 Najlepiej jakby poszedł do drużyny, która gra podobnie do nas. Girona, Betis. W tym kierunku był go wypożyczał.

0

Co tam @Bagsik88 ? Najsłabszy wynik Pichichi od sezonu 2001/02 xD Lewy ustanawia trendy.

0

@Deviler No nwm, wg mnie jeden z ponoć najlepszych napastników na świecie (wg niektórych w historii xd) powinien mieć raczej więcej bramek. Jak tu przychodził to wszyscy pisali, że jest gwarantem 30 goli. W poprzednim tego nie spełnił, bo strzelił 23, a w tym ma 13 kilka kolejek przed końcem xD

0

@TR3YWAY Dało się przewidzieć. Ma więcej w kanadyjce więc jest ok ;D

1

@MesQueUnClub96 Vinicius. Pięknie odgrywa rolę męczennika.

0

@Rl9k1nG Niemcy proszę pana.

5

@Cule1234 xd Dostał kogo chciał i drużyna gra gorzej. Teraz chce więcej piłkarzy, których pewnie też nie będzie potrafił w pełni wykorzystać...

0

@Firestone Bracia pierdolec odchodzą? Zostanie tylko ich kuzyn Romeu.

0

@Kinginiesta Tak i zawieszenie na kilkanaście meczów.

0

@Kinginiesta O tym właśnie piszę. Bezpieczniejsze to niż BMW E46, bo ma esp xD

5

@Bykunn Nikt tutaj o czymś takim nie pisał. Kolega wyżej pisał o Yaris, Aygo itd. To są nowe samochody. Inna sprawa, że te nowe samochody mogą mieć 500 czujników, czy systemów a w ostateczności składają się jak harmonijka.

4

@Bykunn Kto tu pisze o rozpadającym się szrocie? Widzę unia weszła za mocno xD

1

@Bagsik88 De Jong kosztował kupę kasy, zarabia najwięcej w drużynie. Gundogan to o wiele lepszy transfer. Za darmo+ gra super od początku, a De Jong przez trzy lata był tragiczny, dopiero po przyjściu Xaviego zaczął coś grać.

0

@MesQueUnClub96 A ty będziesz spoko xD

0

@MarshallLAW Lewandowski, Raphinha lub Christensen.

2

@Luciano99 Echeveri, Soule i Alan Varela mają teraz szansę?

0

@draxidox On jako emeryt od 20? lat raczej nie jest zadowolony.

1

@Bagsik88 Jak widać. Nwm jak można głosować na kogoś, kto już raz pokazał jak spełnia swoje obietnice i gdzieś ma dobro Polaków.

0

@Bagsik88 Naród szybko zapomina, ewentualnie syndrom sztokholmski.

0

@MesQueUnClub96 W jakich gorących? Scrollowałem La Ramble po prostu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?